۩ ترميم و اصلاح عكس ۩

تصاوير زير رو من اين شكليشون كردم.
مي‌خواستم لطف كنيد و اولا نظرتون رو بگيد و مشكلاتش رو با هم رفع كنيم.
و دوما اگه كسي سوالي داشت من دربست در خدمتم (بين راهي هم سوار نمي‌كنم :) )

FashisT

Active Member
خوب شده.
براي روتوش با stamp كار كردي ؟
و براي رنگي از hue ؟
اين كارا براي ژوژمان ما تو آموزشگاه بود روتوش و رنگي كردن من از اون موقشم از اين كارا خوشم نمي يومد...
ولي با حال شده.
راستي يادت رفته تو عكس دوم كرواتشو رنگ كني ها!!! :wink: :lol:
فعلا 8)

اولا عرض كنم كه ممنون.
دوما عرض كنم كه كراواتش رو يادم نرفته ديدم اين رنگ خودش بد نيست و ضمنا وقتي رنگ ميشد جالب نمي‌شد.
ثالثا نه. از Stamp خيلي استفاده نكردم بيشتر از Healing brush tool استفاده كردم.

*محمد آزاده

FashisT

Active Member
آقا يه ذره درباره ابزار Healing brush tool توضيح ميدي خوشحال ميشم.
اون كرواتم شوخي بود تو جدي گرفتي ها :wink:
فعلا

Gt-Max

Member
اولي چيز تميزي شده...

دمت گرم...

بعدي ها مصنوعي شدن...

ولي در كل... خسته نباشي... :wink:

ARTA_ADOBE CO

Active Member
من هم يه سال پيش اينودرست كرده بودم با استفاده از
سلت كردن و استفاده از hue گفتم بذارم اينجا البته كاره شاقي نكردم ولي واسه اموزش كه بد نيست راستي يادتونه وقتي براي اولين بار رنگي كردن عكسهاي سياه و سفيد را شنيديد ميشه با فتوشاپ درست كرد چه قندي تو دلتون اب شد :lol:
هميشه مزه اش بعد از يه مدت ميره چه بد !!! :roll:

fashist گفت:
آقا يه ذره درباره ابزار Healing brush tool توضيح ميدي خوشحال ميشم.
اون كرواتم شوخي بود تو جدي گرفتي ها :wink:
فعلا

كار Healing brush tool دقيقا مثل Stamp مي‌مونه با اين تفاوط كه قسمتي رو كه از جايي به جاي ديكر مي‌ذاره با رنگ‌هاي اطراف اون قسمت دوم تطابق مي‌ده و اين باعث زيبايي بيشتر مي‌شه.

از بقيه دوستان هم ممنونم
به نظر خودم هم اولي بهتر شده

shida

Member
محمدددددددد سلام عكس اول خوب افتاد طبيعي نشون ميدهد بقيه كمي تند است خواهش ميكنم اگر oخودت سايت داره يا چيزي اموزشي داره بهم بده كه ميخواهم ياد بگيرم البته بلدم در ضمن قبلا گفته بودم براي ترميم صورت پيرزن يكي از بچه ها گفتند از روش heal و stampاستفاده كردم زياد خوب نشد ايا راه ديگر هم داره بازهم اموزش در اينجا بگذار

شيدا خانم مثل اينكه هم سوال شما در اون بالا و هم جوابي كه من داده بودم جفتشون + كلي از ارسالهاي ديگه پاك شدند.
من نمي‌دونم اينجا صحاب نداره؟

*محمد آزاده

AMIR3000

Member
جالب بود
منم یه زمانی عکس قدیمی مادر بزرگمو که به رحمت خدا رفته "رتوش" کردم ولی موضوع مال 2 یا 3 سال پیشه الان فایلشو ندارم ولی اگه فرصت کنم دوباره این کارو میکنم و میزارمش تا همه نظرشونو بگن

خوب شيدا خانم.
در فتوشاپ ابزار اكسير جواني Patch tool هست.
روش كار با اين ابزار اين جوريه كه اول بوسيله‌ي خود اين ابزار دور قسمت چين و چروك رو خط مي‌كشيد و بعد اون قسمت رو Drag مي‌كنيد به روي صورت يك جوان و يا قسمتي از صورت همان پيرزن كه چين و چروك كمتري داشته باشه. احتمالا نتيجه خوبي خواهد داد.

*محمد آزاده

جدیدترین ارسال ها

بالا