[phpNuke] یک مشکل قدیمی(عدم ورود به منوی ادمین)

من از ناک ایدنا استفاده می کنم و ادمین ساختم اما وقتی یوزر و پسورد رو میزنم برای ورود دویاره بر میگردم به جایی که باید یوزر و پسورد رو وارد کنم . میدونم مشکل خیلی ساده ای هستش ولی فکر کنم از آی دیم میتونین بفهمین چرا سوال کردم

izone

Active Member
I'M AMATOR گفت:
من از ناک ایدنا استفاده می کنم و ادمین ساختم اما وقتی یوزر و پسورد رو میزنم برای ورود دویاره بر میگردم به جایی که باید یوزر و پسورد رو وارد کنم . میدونم مشکل خیلی ساده ای هستش ولی فکر کنم از آی دیم میتونین بفهمین چرا سوال کردم

دوست من

اين ميتونه از دو چيز باشه. (البته تا اونجا كه من ميدونم)

1- فايل هاي كوكي را از مرورگر وب خالي كنيد و دوباره وارد بشويد.

2- شما احتمالا فايل config.php را روي سرور ويرايش كرديد؟؟؟ بهر روي اين فايل را روي رايانه خودتان بياوريد و پس از آخرين خط آن كه كد ؟> تگ پاياني php هستش هر چي خط خالي است را پاك كنيد و دوباره آپلود كنيد.

اگر هم هر دو اين كار ها را بكنيد بهتر است.

شاد و سربلند باشيد.

www.irannuke.com

ممنون

izone گفت:
دوست من

اين ميتونه از دو چيز باشه. (البته تا اونجا كه من ميدونم)

1- فايل هاي كوكي را از مرورگر وب خالي كنيد و دوباره وارد بشويد.

2- شما احتمالا فايل config.php را روي سرور ويرايش كرديد؟؟؟ بهر روي اين فايل را روي رايانه خودتان بياوريد و پس از آخرين خط آن كه كد ؟> تگ پاياني php هستش هر چي خط خالي است را پاك كنيد و دوباره آپلود كنيد.

اگر هم هر دو اين كار ها را بكنيد بهتر است.

شاد و سربلند باشيد.

www.irannuke.com
ممنون از این که جواب دادی
config.php رو ویرایش نکردم چون ناک ایدنا اینستالر داره (نمی دونم.بازم نیاز به ویرایش داره؟)و از روی سرور دانلود کردم و با فرانت پیج بازش کردم ولی خط خالی نداشت.و کوکی ها را هم پاک کردم اما فایده ای نداشت نمیدونم چی کار کنم !

izone

Active Member
میشه نشانی سایت را بدید؟ بهش یک نگاه میکنم. چرا از نیوک 7.7 استفاده نمیکنید؟

ممنون

من چون از فري هاست 100webspace استفاده ميكنم و شديدا آماتورم و تنها مطمئنم که ورژن 7.5 ایدنا روی 100webspace اجرا میشه چون قبلا خودم نصب کردم و همچنین چون سرعت اینترنتم بسیار بالایه(22kb)! و روی سرور 100webspace هم متاسفانه نمیشه چیزی رو آنزیپ کرد (خودتون حساب کنید که چه مدت طول کشید تا بتونم ناک ایدنا رو آپلود کنم) میترسم این ناک 7.7 رو آپلود کنم که حدودا دو هفته طول میکشه و بعد روی 100webspace نصب نشه (نمیدونم ورژن php سایت 100webspace چنده )
آخه قبلا ناک مشهد تیم رو آپلود کردم ولی نصب نشد البته احتمالا مشکل از من بوده چون ناک مشهد تیم بی عیب و نقصه و دیگران تونستن اونو نصب کنن و در هر صورت من داشت گریه ام میگرفت چون پدرم دراومد تا آپلودش کنم.و آدرس سایت هم این هستش:
http://iranh.farvista.net
لطفا اگر خوتون قبلا ناک 7.7 را روی این هاست نصب کردی بگین تا من هم نصب کنم چون واقعا آپلودش برام مشکله
ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا