یک سوال در رابطه با table

سلام من یک تیبل می سازم بعد از قسمت table properties specifywidth رو روی 100% و همچنین specify height رو هم روی 100% می گذارم ولی بعدش وقتی می خوام تو اون نوشته یا عکس یگذارم از وسط اون شروع می شه با ید چه کار کنم که بتونم از اون بالا شروع به نوشتن بکنم این کار رو برای ساختن منو می خوام انجام بدم
من یک تیبل 3 تایی می سازم ولی وقتی می خوام بک گراند برای یکیشون تعریف کنم برای همشون قرار می گیره چه کار باید بکنم خیلی ممنون.

MJ Rayaneh

Well-Known Member
سلام من یک تیبل می سازم بعد از قسمت table properties specifywidth رو روی 100% و همچنین specify height رو هم روی 100% می گذارم ولی بعدش وقتی می خوام تو اون نوشته یا عکس یگذارم از وسط اون شروع می شه با ید چه کار کنم که بتونم از اون بالا شروع به نوشتن بکنم این کار رو برای ساختن منو می خوام انجام بدم
منظورت رو نگرفتم.
من یک تیبل 3 تایی می سازم ولی وقتی می خوام بک گراند برای یکیشون تعریف کنم برای همشون قرار می گیره چه کار باید بکنم خیلی ممنون.
برای حل این مشکل باید بک گراند رو فقط برای اون cell مورد نظرت قرار بدی نه کل تیبل.

منظورم اینه که وقتی من یک تیبل می سازم که طول و عرضش زیاد هست و وقتی که می خوام توی اون چیزی بنویسم یا عکسی بگذارم به جای اینکه این کار رو از سر جدول بکنه از وسط جدول می کنه

برای راهنمایی دوم هم لطفا بیشتر توضیح بدهید.

MJ Rayaneh

Well-Known Member
این که کاری نداره باید بری توی Table Properties و مقدار Alignment رو با توجه به نیازت Right یا Center یا Left بذار.

جدیدترین ارسال ها

بالا