یه نظر راجع به این انجمن

sirvan

Member
آقایان , مدیران سایت اگه میشه (که میشه) ای انجمن که خیلی بی رونقه رو Rename کنید به Illustrator.
rقبلا از همکاریتون ممنونم. :wink:

ممل

New Member
آقا هر كه آتوور بلده خوب ياد بده تا اين انجمن هم رونق بگيره

Asaf

Member
با سلام

به نظر من هم نيازي به تغيير نام دادن نيست
علت اينكه اين انجمن به اصطلاح بي رونقه اينه كه نرم افزار Authorware يه نرم افزار حرفه ايه كه خيلي كم با اون كار ميشه
اميدوارم با همكاري همه عزيزانيكه در مورد مولتي مديا دستي دارن اين انجمن هم رونق بگيره
من خيلي كم براي ساختن يه CD آموزشي كوچك براي يك مهد كودك با نسخه 5 كار كردم ولي در هر حال با فلش و سويش و همچنين Multimedia Builder كارها راحت تر و ساده تر شده (البته به نظر من - شايد هم اشتباه كنم اگه اينطور نيس لطفا راهنمايي كنين)
در هر حال از آقا مجيد و ساير همكاران ايشون ممنونيم.

sirvan

Member
1.در کل می گم.
2.سخت نگیر.
3.دفاع کردن نداره دیگه!
4.آقا ما منتظر Rename شدن این فضا هستیم کماکان!
5.مرسی از همه.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام سيروان جان

آقا به خاطر پا فشاري و اصراري كه روي اين موضوع داري چشم من اينكارو ميكنم و يك انجمن AI هم ميسازم فقط خودت ميتوني كنترل اونو بر عهده بگيري و اونو رونق بدي؟
چون همونطوري هم كه خودت ميدوني اين برنامه به اون صورت بين ايراني ها جا نيفتاده اگر بتوني با مقالات و آموزشهايي اين كار رو بكني خيلي عاليه

منتظر خبرت هستم

مخلصيم

مجيد

sirvan

Member
Majid گفت:
سلام سيروان جان

آقا به خاطر پا فشاري و اصراري كه روي اين موضوع داري چشم من اينكارو ميكنم و يك انجمن AI هم ميسازم فقط خودت ميتوني كنترل اونو بر عهده بگيري و اونو رونق بدي؟
چون همونطوري هم كه خودت ميدوني اين برنامه به اون صورت بين ايراني ها جا نيفتاده اگر بتوني با مقالات و آموزشهايي اين كار رو بكني خيلي عاليه

منتظر خبرت هستم

مخلصيم

مجيد
سلام
1.ما بیشتر مخلصیم.
2.منو حسابی ترسوندی (از مسئولیت میترسم) که یهویی گذاشتیش بغلم.
3.من همه سعی خودم رو خواهم کرد که انجمن پرباری بشه.
4.ولی از من این انتظار رو نداشته باش که فقط من به تنهایی رونقش بدم.
5.سعی من بر این بنا خواهد شد که بتونم بین مجیدآنلاینی ها رونقش بدم.
6.امیدوارم که در این مسیر کمکم کنید.
7.ممنون.

جدیدترین ارسال ها

بالا