یه عکسه 100% ساخته شده با براش - نظر بدین

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
بچه ها این عکسو فقط با براش کار کردم فقط اون شعری که نوشته شده با براش نیست

نظر یادتون نره

پیوست ها

• old-wall.jpg
    old-wall.jpg
    193.9 کیلوبایت · بازدیدها: 149

godman

Member
سارا جان تازه داري مثل من حرفه اي مي شي!!!d:
خيلي توپ اگه شد زحمت براشها رو بكش
راستس در زمينه اون اصطلاحات دهن پر كن هم :<

irania

Member
سارا خانوم خسته نباشی ، خوب شده ولی بچه ها بیاین بجای اینکه فقط از براشها استفاده کنیم سعی کنیم خودمون براش طراحی کنیم! اینجوری جدای از اینکه کارامون زیبا میشه ، به یه جایی هم میرسیم! + خلاقیت
حالا من پیشنهاد میکنم یه تاپیک مخصوص همین قضیه بزنیم و هرکی تو این زمینه(طراحی براش) اطلاعاتی داره به بقیه منتقل کنه و همینکه نمونه براشهای طراحی شده مون رو بذاریم. چطوره؟!

GFX Master

irania جان کاملا با نظرت موافقم فکر خیلی خوبیه اتفاقا من می خواستم یه آموزش واسه طریق ساخت براش بذارم اگه شد تا فردا یا پس فردا حتما این کارو می کنم چون به قول تو این کار (یعنی استفاده از براش) فقط حالت قشنگی داره و خلاقیت و ابتکار نداره البته قصد منم از زدن این طرح این بود که فقط قدرت براش رو توی فتوشاپ نشون بدم (اسم موضوع تاپیک هم اینو ثابت می کنه) در کل با نظرت کاملا موافقم

GFX Master

سلمان دقت بالایی داریا بهت تبریک می گم آره یکمی هم Texture واسه پس زمینه البته با Opacity خیلی پائین

راستی ایشالا بری سربازی و به سلامت برگردی

FashisT

Active Member
منم موافقم در مورد تاپیک خلق براش..
منم چند تا تز نیمه کاره دارم اونا رو تموم می کنم.. میزارم..(نمونه های مختلف کف کفش که برای یه کار مجبور شدم براشش رو درست کنم دارم مدل های دیگه هم اضافه میکنم .....)
سارا آموزشت تموم شد بگو تاپیکشو بزنم استیکش کنم
23.gif

فعلا
13.gif

GFX Master

بچه ها این آموزشی که من الان دارم همون توضیح ساده ساخت براش از طریق Define Custom Brush هستش نمی دونم منظوره شما هم از آموزش همونه یا چیزه دیگس؟؟ چون اینی که من دارم خیلی ساده و معمولیه اگه کسی کاملتر از این رو داره بگه تا من دیگه اینو نذارم.

irania

Member
خوب ببینید Define Brush که قسمت آخر کاره که شما براشت رو طراحی کردین و دیگه میخواین به مجموعه براشهاتون اضافه کنید.
میدونید به نظر من خوبه چجوری باشه؟! مثلا یه آموزش بذارین به اسم همون طراحی براش کف کفشی که فاشیست هم گفت، که تو این آموزش هم ساخت طرح کف کفش(حالا با ابزارهای مختلف مثلا با پن تول یا با ابزارای سلکت یا هر ابزار دیگه) داده میشه و همین هم که دیگه طرف دست آخر متوجه میشه که کاربرد define brush چیه!
دیگه هر جور که صلاح میدونید!
فقط از فاشیست محترم میخوام که زحمت افتتاح تاپیکش رو بکشند! :lol:

***UNIQUE***

Active Member
sara_is_nice_girl گفت:
irania اتفاقا من می خواستم یه آموزش واسه طریق ساخت براش بذارم
بذاری عالی میشه
فقط ممنون میشم قبلش یه توضیح کوچولو که اصلا" براش چیه و طریقه استفادش رو بگی
و اموزش همین کارت که خودت طراحی کردی رو بذاری تا مثل من که تو فتوشاپ وارد نیستن هم یاد بگیرن .
سارا جان کارت هم خیلی خوب شده :)

babakslt

Member
سارا جان خیلی خوب شده ولی ببین اگه یه چیز هایی رو رعایت کنی خیلی عالی می شه... گرچه کوچیکن ولی روی کل کار تاثییر می ذارن...
مثلاً پایین سمت راست رو نگاه کنید جایی که براش تموم شده یه مرز افتاده که به کار آسیب می زنه یا وسط بالا باز این اتفاق افتاده... اگه این قبیل مسائل رو بیشتر توجه کنی فکر کنم خیلی بهتر بشه....

تا بعد...

FashisT

Active Member
البته اگه بخوایم با pen tool و ابزارهای دیگه خلق براش کنیم به نظر من shape بشه یهتره چون خاصیت وکتوری هم داره..
براش به خاطر قابلیت طیف10 رنگ خاکستری که دارند میتونند عکس رو هم تا حدودی نگه دارند(که جدیدا با این دست براش های جدید تا حدودی هم از بین رفته)
من برای خلق همچین براشی کف کفش رو خاکی به زمینی(بر مزن همان آسفالتی!
34.gif
) میکنم و روی یک صفحه سفید a4 میزارم و جای رده های کفش روش میمونه بعد اونو اسکن میکنم و وقتی حاشیه های سفید دور برداشته میشه و حالت ترانسپرنت میگیره...
بعد اون رو تبدیل به براش میکنم!
متاسفانه به خاطر مسائل امنیتی قادر به ارایه عکس نیستم ولی وقتی تموم شد در معرض عموم برای دانلود قرار میگیرد!
من فکر کنم آموزش خاصی نخواد..همون DCB کافی باشه و بقیه بر میگرده به ذوق و ایده بقیه!
سارا آموزشت حاضر شد بگو تا تاپیکشم بزنم!
فعلا
13.gif

GFX Master

ممنون از نظرات خوبتون راستی بابک جان درست می گی شما من چون این طرح و آخره شب بود و یکمی هم خسته بودم زدم دیگه این ریزه کاریاشو زیاد دقت نکردم ولی چشم قول می دم دیگه تکرار نشه! ;)
راستی شهرام راست می گه این کار آموشه خیلی خاصی نداره البته من آموزشش رو حتما می ذارم ولی به قول شهرام اگه بخوایم که طرح طبیعی در بیاد حتما باید از یک عکس واقعی برای ساخت براش استفاده کنیم
شهرام خودمونیما آخره ابتکار بوده اون کارت :d

irania

Member
من اولش فکر کردم داره جک میگه :lol: (یه روز یه شهرامه بوده ....)
-
سارا جان اگه خواستی آموزش بذاری ایندفه لطف کن pdf نزن!!

hamid ir

Well-Known Member
قشنگ شده
این شهرام هم که همش تز نیمه کاره داره یکیشو کامل اجرا نمیکنه

جدیدترین ارسال ها

بالا