یه سری دستورات برای دیدن IP موقع چت کردن!

asreen

Member
یه سری دستوران هست که موقعی که با کسی داری چت یم کنی IP سرف رو یم ده! من می خوام بدونم بدون اینکه باهاش چت کنی هم می شه؟(سوالم تخیلی بود؟ :oops: )

asreen

Member
خب وقتی دارم باها شچت می کنم از دستور netstat باید استفاده کنم؟ یا در ادامه اش چیزی داره؟ بعد کجاش باید IP طرف رو ببینم؟

Pooriya_Online

Active Member
asreen گفت:
یه سری دستوران هست که موقعی که با کسی داری چت یم کنی IP سرف رو یم ده! من می خوام بدونم بدون اینکه باهاش چت کنی هم می شه؟(سوالم تخیلی بود؟ :oops: )

آقا يه دفعه خودت بخون ببين ميفهمي چي نوشتي؟(اونجاهايي رو كه پرنگ كردم)

akaveh

Member
اگه اشتباه نكنم اوني كه پورتش 5051 هست مزبوط به ياهو هست
netstat -n
زو تو پرامت داس بزن

asreen

Member
ای بابا حالا شما هم غلط دیکته ای بگیر ها!
می خوام موقع چت IP طرف مقابلم رو ببینم ! همین!

Peyman-Pop

Active Member
دستور netstat -n رو در Run وارد کنید و به آیپی‌ مقابل پرت 5051 دقت کنید .

اگر با دو نفر چت می‌کنید این آیپی‌ و پرت به دو عدد تغییر میکنه .

اقا فقط پرت5051 مربوط به ياهو ميشه در غير اينصورت اي پي باقاليهاي دورو بر ياهوروداده :D:D:)
باقالي هارو جدي نگير ولي فقط 5051 مال ياهو هست

Peyman-Pop

Active Member
خواهش می‌کنم امیر جان .

در کل یاهو برای هر عملی‌ که در مسنجر انجام میده از یک پرت استفاده میکنه ، مثلا برای پیغام ها از یک پرت برای وب کم از یک پرت برای وویس از یک پرت و ....

و چون شما آیپی‌ کاربری رو میخواید که با اون در حال چت هستید باید پرت 5051 رو پیدا کنید .

اگر نبود سعی‌ کنید دوباره پیغام بدید تا آیپی‌ طرف ظاهر بشه .

البته اینکار هارو خیلی‌ وقت پیش می‌کردم الان دیگه با یاهو هم کار نمیکنم .

anti-life

Active Member
ميگم قبلانا 5101 بود جديدا پيشرفت كرد اين پرت .....

در مورد ديدن اي پي طرف خيلي از راه ها هست مثلا برنامه هايي هست كه اگه خواستي بهت بدم ....با اين برنامه دستگاه تو ميشه يه سرور ...و هر كي كه بهش وصل بشه اي پي طرف رو نشون ميده ..... اينجوري شايد نفهمي ولي وقتي برنامه رو بدم ميفهمي نواقصش چيه و سودش چيه :گردالي

black-die

Active Member
anti-life گفت:
ميگم قبلانا 5101 بود جديدا پيشرفت كرد اين پرت .....

در مورد ديدن اي پي طرف خيلي از راه ها هست مثلا برنامه هايي هست كه اگه خواستي بهت بدم ....با اين برنامه دستگاه تو ميشه يه سرور ...و هر كي كه بهش وصل بشه اي پي طرف رو نشون ميده ..... اينجوري شايد نفهمي ولي وقتي برنامه رو بدم ميفهمي نواقصش چيه و سودش چيه :گردالي
anti-life جان ميشه اين برنامرو بدي ؟ :oops:

nik_sali

Member
سلام
دستور netstat -n ديگه كار نميكنه (يعني ديگه نميشه باهاش ip پيدا كرد)

اما شما راحت با چند تا برنامه ميتونيد اينكار رو بكنيد (البته قبلا ميشد الان نميدونم چون ميگفتند الان اول كانكت ميشي به سرور ياهو از اونجا وصلت ميكنه به طرف يعني اين وسط ip سرور ياهو برات مياد)

demon_da

Member
فقط با استفاده از نورتون فايروال ميتوني IP طرف رو پيدا كني و يا با استفاده از بعضي از Fake Messenger ها!
ممنون.

Peyman-Pop

Active Member
در مورد فایروال ها همون کاری رو میکنند که Netstat انجام میده به محض ایجاد اتصال یک آیپی‌ به اون پرت به شما گزارش داده می‌شه ، پس از این لحاظ فرقی‌ نمیکنه .

در مورد اون برنامه ای که آنتی‌ گفت اینکار شدنیست و از زمانی‌ که یاهو مسنجر به وجود اومد این امکان همیشه در بوتر های قوی بوده .

ولی‌ این نکته رو در نظر داشته باشید که با اینکار شما باید یک لینک برای طرف بفرستید که طرف روی اون کلیک کنه و تا وقتی‌ روی اون کلیک نکنه آیپی‌ برای شما ارسال نمی‌شه .

بدی هایی‌ که این روش داره اینه که حتما باید طرف روی لینک کلیک کنه و از اون بدتر اینه که شما با دست خودتون آیپی‌ خودتون رو باید برای فرد مقابل ارسال کنید چون لینک مربوطه آیپی‌ شماست ، مثلا لینک به این شکل هست : Http://216.181.25.36:80 که در این لینک آیپی‌ استفاده شده و 80 که در آخر ذکر شده پرت باز شماست که باید طرف به اون متصل بشه ، پس اگر طرف مقابل کمی‌ حرفه ای باشه قبل از اینکه شما از آیپی‌ اون سو استفاده کنید اون فرد اینکار رو انجام میده .

anti-life

Active Member
اينم برنامه

اين برنامه گفته باشم نواقصي داره و سودي هم داره ......... ( چون بچه ها خواستن گذاشتم وگرنه حرف پيمان درسته .....)

نواقصش اينكه وقتي بازش ميكني ديگه بسته نميشه الا اينكه با ctrl + alt +del ببنديش ....

اين برنامه اي پي خودت رو هم به طرف نشون ميده ولي ما هميشه فرض رو بر اين ميگيريم كه طرف با اي پي شما كاري نميتونه بكنه و فقط شما به هر طريق شده ميخوايد اي پي رو بگيريد ....

طرز كار اول ميريد روي ياهو كليك ميكنيد و بعد استارت رو ميزنيد بعد ميبينيد كه براي طرف ايپي شما ميره به صورت http://***.***.**.** كه ستاره ها همون اي پي شما هستن و طرف وقتي روش كليك ميكنه اي پيش اون پايين ميافته ......

و اين رو هم بگم وسط برنامه يه سري كد اچتيامل داره كه ميتونيد دستش بزنيد مثلا من كد سي دي رام كه باز ميشه رو بهش اضافه كردم كه طرف وقتي وصل ميشه سي دي رامش باز بشه و اينجوري ديگه حواسش پرت ميشه ...!

در مورد نورتون ميشه بگيد منظورتون چي بوده من هر چي سعي كردم بفهمم نشد ....

در مورد پيمان رو هم منظورت رو نفهميدم ....

asreen

Member
ممنون از راهنماییاتون.
منم با این دستور مشکل دارم. حالا حتما باید باهاش چت کنیم تا بفهمیم؟ :cry:
اگه اون برنامه رو بدید که خیلی عالی می شه. ولی توروخدا ویروس و تروجان ندید ها! بدجور بردبختی کشیدم سر اینها!

anti-life

Active Member
د بابا جان من كه برنامه رو گذاشتم بالا نميبيني ...... و عوارض و فوايدش رو هم گذاشتم .

جدیدترین ارسال ها

بالا