یخچال قنادی مکعبی و آکواریومی (طرح های خاص)

geekgirl

Member

یخچال قنادی​

یخچال-ویترینی-قنادی - Copy 1.jpg
یکی از تجهیزات ضروری در قنادی ها، یخچال قنادی می باشد، که از این یخچال صنعتی برای تازه نگهداشتن انواع شیرینی ها، دسرها و کیک ها استفاده می شود. به دلیل وجود تنوع بسیار بالایی که در محصولات قنادی وجود دارد، باعث شده که تنوع محصولات برودتی استفاده شده در آن ها هم تنوع زیادی داشته باشد. صنایع برودتی سردین کالا تولید کننده انواع مختلف یخچال های صنعتی می باشند که یکی از نمونه یخچال های این شرکت یخچال و ویترین قنادی می باشد که به نوعی یخچال فروشگاهی محسوب می شوند، که در ابعاد (1.5، 2 متری، مکعبی، پیشخوان) و در طرح های مختلف قابل طراحی و تولید می باشند.
عایق به کار رفته در یخچال مخصوص شیرینی فروشی، پلی یورتان تزریقی یا عایق فشرده می باشد، و هم چنین با تثبیت دما و رطوبت از خشک شدن، کهنه شدن و فاسد شدن محصولات قنادی جلوگیری می کند، تاثیر به سزایی در تازه ماندن محصولات دارد.
یخچال-شیک-قنادی.jpg
دمای تامین شده توسط سیستم برودتی این یخچال های قنادی اعم از موتور، کندانسور و سیستم خنک کننده را حفظ می کند. جنس بدنه ی این یخچال صنعتی قنادی از نوع ورق های استیل و ورق های رنگی با پوشش رنگ الکترو استاتیک است که با توجه به سفارش مشتری، نوع ورق مشخص می شود. از نظر قدرت موتور نسبت به یخچال های دیگر، قدرت بیشتری دارند.

ویترین خشک قنادی (یخچال قنادی بدون موتور)​

ویترین.jpg
از ویترین خشک برای نگهداری و مراقبت از مواد غذایی و هم چنین برای چیدمان و فروش (انواع شیرینی های خشک و نان ها) جهت حفظ تازگی و کیفیت آن ها در قنادی ها، نانوایی ها، کافه ها، شیرینی فروشی ها مورد استفاده قرار می گیرند. در طراحی این یخچال صنعتی، سیستم گردش هوای سرد استفاده نشده، و نما و طبقات آن تمام شیشه ای می باشد، تا محصولات داخل ویترین در دیدرس مشتریان قرار بگیرد، و آن ها بتوانند به راحتی محصول خود را انتخاب کنند.

در قسمت زیرینبرای این ویترین ها چهار عدد چرخ روان تعبیه شده است، پس جا به جایی و حمل و نقل آن ها بسیار راحت و آسان شده است. قابلیت ست شدن با یخچال های قنادی را دارند، و ابعاد آن را با توجه به چیزی که مد نظر مشتری است، طراحی می کنند. قابلیت درج لوگوی CNC روی ویترین کیک هم وجود دارد.
منبع: یخچال قنادی - لیست قیمت + تصاویر جدید
 

جدیدترین ارسال ها

بالا