گروه هكري «موج خاموش» مخصوص دختران ايراني!

AliReza26

Active Member
گروه هكري موج خاموش كه توسط گروه امنيتي سيمرغ تاسيس شده است اعلان موجوديت كرد.

مدير گروه سيمرغ در اطلاعيه اي كه براي مدير سايت امنيت وب فرستاده بود اعلان كرد كه اين گروه كه فقط مخصوص دختران هكري مي باشد كه داراي تخصص در زمينه كامپيوتر و شبكه مي باشند.

اين گروه براي عضويت اعلان آمادگي كرده است و شرايط لازم براي عضويت در آن به شرح زير مي باشد:

1-تابعيت جمهوري اسلامي ايران (به جهت مسايل امنيتي )

2-آشنايي هر چند جزيي با مسايل شبكه

3-سابقه اينترنتي بيش از 50 ساعت

البته هنوز مشخص نيست كه براي عضويت در آن بايد پولي پرداخت كرد يا خير ولي علاقمندان براي اطلاع بيشتر مي توانيد با پست الكترونيكي [email protected] تماس بگيرند.

منبع : مجله الکترونیکی امنیت وب

ALI_TAKHTI

Active Member
وا خاك به سرم خدا به دور يه حاج خانوم بياد مارو هك
كنه !!مگه ميشه !!!!111(آره ميشه حالا ميبيني)

Peyman-Pop

Active Member

قدرت مافوق تیم از ابتدا پیداست .

واقعا آدم متاسف می‌شه .

این تیم مضحک رو آقا حسین مدیر سایت سیمرغ راه اندازی کردن تا بلکه به نوعی خوش و بشی‌ با دختر خانم های علاقه مند به هک داشته باشند که معلوم نیست ادامه کار رو به کجا بکشونند .

این موضوع کاملا از شرایط عضویت تیم پیداست.

اینجوری واقعا کار خانم های علاقه مند و توانمند هم زیر سوال میبرن .

دیگه جلف بازی هم حدی داره .

پیمان

بافی

Member
nik_sali گفت:
آخرشه ديگه lool

:roll: ما خانمان محترم هوش وافرمونو به اين بچه بازيها مشغول نمي كنيم...هك به درد همون آقايون بيكار مي خوره ...ولي قبول داشته باشيد كه هك هيچ فايده اي نداره... :wink:

nik_sali

Member
afsanehhhh گفت:
nik_sali گفت:
آخرشه ديگه lool

:roll: ما خانمان محترم هوش وافرمونو به اين بچه بازيها مشغول نمي كنيم...هك به درد همون آقايون بيكار مي خوره ...ولي قبول داشته باشيد كه هك هيچ فايده اي نداره... :wink:

ميگم قديما يه ضرب المثل داشتيم كه ميگفت :.... دستش به.....

شوخي

MrMohi

Active Member
Peyman-Pop گفت:

قدرت مافوق تیم از ابتدا پیداست .

واقعا آدم متاسف می‌شه .

این تیم مضحک رو آقا حسین مدیر سایت سیمرغ راه اندازی کردن تا بلکه به نوعی خوش و بشی‌ با دختر خانم های علاقه مند به هک داشته باشند که معلوم نیست ادامه کار رو به کجا بکشونند .

این موضوع کاملا از شرایط عضویت تیم پیداست.

اینجوری واقعا کار خانم های علاقه مند و توانمند هم زیر سوال میبرن .

دیگه جلف بازی هم حدی داره .

پیمان

آقا پیمان منم با حرفات کاملا موافقم ... آخه یعنی چی 50 ساعت کار با اینترنت !!! ... مگه با چند ساعت کار با اینترنت میشه از امنیت شبکه چیزی دونست؟ ... بابا من که از اون اول که اینترنت به ایران اومد پای نت بودم وقتی میرفتم کتابهای شبکه میخوندم اصلا یه چیز جدا با کار با اینترنت بود ... همین الانش هم هست ... بعد اومده مقیاس بندی کرده که بله با 50 ساعت کار با اینترنت میتونید هکر بشید ... اونم چی ؟ ... به دختر ها ... آخه کار با اینترنت اونم 50 ساعت چه ربطی به هک و شبکه داره؟ ... این یارو یا هیچی از شبکه سر در نمیاورده یا یه چیز دیگه که نمیخوام بگم ...
confused.gif

MrMohi

Active Member
این کارا مسخره بازیه ... به احتمال زیاد این آقا هوسی شده و گفته حالا که تو اینترنتیم بیایم چند تا مخ هم بزنیم ... بعد گفته چی کار کنیم چی کار نکنیم خوب بیایم یه بساطی راه بندازیم و دیگه بقیه ش هم همه میدونن ... با این کار آبروی خودشونو بردن ...
من به دخترهای این سایت توصیه میکنم که به هیچ وجه تو دار و دسته اون آقا نرن که از الان معلومه چه برنامه ای داره ... خلاصه از ما گفتن بود
confused.gif

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6

حاج خانوم هكر:)

---:-:-: دوست عزیز لطفا به گروه یا قوم خاصی‌ توهین نکنید :-:-:---

---:-:-: ممنونم :-:-:---

---:-:-: پیمان :-:-:---

بافی

Member
mohammadhossein_p گفت:
به تركه مي گن كتاب تركه دانا را خوندي
ميگه من از اين كتابايه افسانه اي نمي خونم
حالا نقله همين كاره
حاج خانوم هكر:)

آقايون كه كم ميارن جك مي گن... :lol:

lvlj

Member
afsanehhhh نوشته

ما خانمان محترم هوش وافرمونو به اين بچه بازيها مشغول نمي كنيم...هك به درد همون آقايون بيكار مي خوره ...ولي قبول داشته باشيد كه هك هيچ فايده اي نداره
ما خانمان محترم تا اينجاش قبول ولي بقيشو ..(نميشه جوا داد).عجبا :evil:

بافی

Member
lvlj گفت:
afsanehhhh نوشته

ما خانمان محترم هوش وافرمونو به اين بچه بازيها مشغول نمي كنيم...هك به درد همون آقايون بيكار مي خوره ...ولي قبول داشته باشيد كه هك هيچ فايده اي نداره
ما خانمان محترم تا اينجاش قبول ولي بقيشو ..(نميشه جوا داد).عجبا :evil:

:wink: شما نگيد ما هم نمي گيم...

daryvary

Member
واقعا كه جوكه. نه اينكه يه خانم هك بكنه. بلكه 50 ساعت كار با اينترنت!!!!
اين موضوع چيزي غير از اوني كه دوستان گفتن نميتونه باشه!
ولي خيلي هم ميتونه گول زنك باشه. يه دختر عشقش اينه كه بياد پسرا رو هك كنه. همچين جايي رو هم ميبينه 3 سوت ميره عضوش ميشه! بايد يه فكر اساسي براش كرد

daryvary

Member
ضمنا دوستان من خودم از جمله افرادي هستم كه ميگم خانمها برنامه نويس نميشن.
ولي چرا مسخره ميكنيد؟ بذاريد امتحان كنن (البته نه در غالب اون گروه)
هميشه استثنا هايي هم پيدا ميشه

جدیدترین ارسال ها

بالا