گرفتن دعوتنامه ی سایت گفتگوی فارسی **کلوب**

espartan

Member
سلام به دوستان عزیزم....

بهترین سایت دوست یابی و گفتگوی فارسی...همین حالا عضو شو...ضرر نمی کنی...عضو بشی دیگه سراغ یاهو نمی ری باور کن!!!!​

اگه مایلین که در سایت www.cloob.com عضو بشین...باید دعوت نامه داشته باشین...حالا اگه می خواین این دعوت نامه بدون دردسر به دستتون برسه در این تاپیک قسمت پاسخ به مبحث ایمیل خود را وارد کنین تا در اسرع وقت دعوت نامه بهتون ارسال بشه و برین عضو بشین...طریقه عضو شدن رو هم اگه وارد نبودین بگین تا واستون توضیح بدم...ولی نیازی نیست!آخه هر چیزی که داره فارسیه...

اینم پروفایل خودم:

:Dبه نظر من از yahoo massenger بهتره!!!:D

^^دوستان فقط یک نکته می گم که سعی کنین در همین تاپیک ایمیل خود را قرار بدین...پیام خصوصی ندین^^

به کاربرانی که عضو نیستن پیشنهاد میکنم که اینجا عضو بشن تا واسشون دعوت نامه رو بفرستم...عجله کن​

با تشکر:espartan

آخرین ویرایش:

Erfan-ART

کاربر VIP
سلام به دوستان عزیزم....

اگه مایلین که در سایت www.cloob.com عضو بشین...باید دعوت نامه داشته باشین...حالا اگه می خواین این دعوت نامه بدون دردسر به دستتون برسه در این تاپیک قسمت پاسخ به مبحث ایمیل خود را وارد کنین تا در اسرع وقت دعوت نامه بهتون ارسال بشه و برین عضو بشین...طریقه عضو شدن رو هم اگه وارد نبودین بگین تا واستون توضیح بدم...ولی نیازی نیست!آخه هر چیزی که داره فارسیه...

:Dبه نظر من از yahoo massenger بهتره!!!:D

^^دوستان فقط یک نکته می گم که سعی کنین در همین تاپیک ایمیل خود را قرار بدین...پیام خصوصی ندین^^

salam
ye davat name age bedi mamnun misham
www.shop-rap.ir www.samet-rec.com

espartan

Member
فاطمه خانوم دعوت نامه فرستاده شد...می تونی بری عضو بشی

espartan

Member
ببین محمد طریقه عضویت کاملا فارسیه!!!من چیشو بهت بگم؟!کجاش مشکل داری؟

espartan

Member
ساناز میشه ایمیل رو چک کنی؟آخه فکر کنم اشتباه نوشتی واسم!!!دوباره بفرست

جدیدترین ارسال ها

بالا