کوچک کردن سینه

عمل زيبايي کوچک کردن سينه برای همه ضروری است؟​

گفتیم که این عمل یک عمل زیبایی است و در صورتی که فرد شرایط کافی و لازم را داشته باشد به راحتی می‌تواند این عمل را انجام دهد.

اما انجام دادن این عمل برای همه افراد ضرورتی نخواهد داشت و در صورتی که شما دارای سینه‌های کوچکی هستید و تنها سینه‌های شما افتاده است می‌توانید با عمل لیفت سینه فرم مناسب را به سینه‌های خود بدهید.هزینه لیفت سینه

فیلم جراحي سينه کوچک کردن
در این بخش از مقاله وب سایت بیتا کلینیک فیلم جراحی کوچک کردن سینه را برای شما تهیه کرده‌ایم. با نگاه کردن به این فیلم خواهید دید که روش انجام کوچک کردن سينه با عمل جراحي به چه صورتی امکان پذیر است.

فیلم جراحی گذاشته شود

ماموپلاستی چگونه انجام می‌شود؟​

ماموپلاستی بهترین روش کوچک کردن سینه است که به عوامل مختلفی وابسته است. برخی از مواقع فرد نیازی به کوچک کردن سینه ندارد و تنها با عمل لیفت سینه می‌تواند زیبایی را به پستان‌های خود هدیه دهد.

برای آن که بتوان به صورت قطعی در این رابطه نظر داد نیاز است که حتما معاینه اولیه توسط دکتر پروانه منصوری انجام شود. برای تعیین وقت مشاوره و معاینه می‌توانید با شماره‌های درج شده در وب سایت تماس حاصل نمایید.

برای کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی برش‌هایی بر روی سینه ایجاد می‌شود تا به وسیله آن بتوان بافت‌ها، چربی‌ها و غدد اضافی خارج نمود.

بهتر است بدانید در برخی از مواقع ممکن است محل نوک سینه عوض شده و کمی بالاتر قرار گیرد. پس از فرم دهی مناسب، متخصص جراحی زیبایی سینه دکتر پروانه منصوری اقدام به زدن بخیه کرده و محل بخیه‌ها را پانسمان می‌کند.

به طور کلی می‌توان نتیجه را بلافاصله پس از عمل مشاهده نمود اما برای دیدن نتیجه نهایی بهتر است کمی صبر کرده تا ورم‌های ایجاد شده از بین بروند.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید چنین عمل مشابهی برای آقایان نیز وجود داشته و در علم پزشکی به آن ژینکوماستی گفته می‌شود.

پس از کوچک کردن سينه با عمل جراحي چه مراقبت‌هایی نیاز است؟​

داشتن پستان‌های زیبا و خوش فرم نیازمند آن است که شما در محل مناسبی و همچنین نزد متخصص با تجربه‌ای عمل جراحی کوچک کردن سینه خود را انجام داده باشید. موضوع دیگری که در رسیدن به این زیبایی نقش زیادی دارد، مراقبت‌های بعد از جراحی ماموپلاستی است. در ادامه به اقدامات مورد نیاز پس از عمل ماموپلاستی اشاره خواهیم کرد.

  • محل زخم را خشک نگه دارید.
  • از مصرف سیگار، مشروبات الکلی و مواد مخدر بپرهیزید.
  • داروهای تجویزی پزشک را حتما مصرف کنید.
  • مصرف میوه را در این دوران افزایش دهید.
  • از سوتین‌های طبی استفاده کنید.

هزینه عمل جراحی کوچک کردن سینه​

نرخ هزینه عمل جراحی کوچک کردن سینه بسته به این که شما در چه محلی و به وسیله چه متخصصی جراحی می‌شوید می‌تواند متفاوت باشد. قیمت عمل جراحی ماموپلاستی در حالت کلی به مواردی از قبیل نوع عمل، محل عمل، تجربه متخصص، هزینه اتاق عمل، داروهای مصرفی، شیوه عمل و مواردی از این دست بستگی دارد.

برای اطلاع دقیق از قیمت می‌توانید با شماره‌های درج شده در وب سایت تماس حاصل نمایید. بدیهی است که هزینه انجام عمل ماموپلاستی به عوامل مختلفی بستگی دارد و برای هر بیمار ممکن است متفاوت باشد.

با این حال می‌توان چند عامل مهم را در تعیین نرخ عمل نام برده شده موثر دانست که در ادامه به شرح هر یک از آن‌ها خواهیم پرداخت:

سطح جراحی​

اولین موردی که در رابطه با عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه عمل کوچک کردن سینه می‌توان نام برد سطح جراحی است. بدیهی است که هرچه عمل مورد نظر سخت‌تر و پیچیده‌تر باشد باید هزینه بیشتری برای آن پرداخت شود.

برای مثال در برخی از افراد تنها برداشتن مقدار کمی از بافت سینه کفایت می‌کند و عمدتا اینگونه عمل‌ها ترمیمی هستند؛ اما در بعضی دیگر از بیماران نیاز است حجم زیادی از بافت و چربی‌های این عضو تخلیه شود که این موضوع موجب زمان‌بر شدن و پیچیده شدن عمل مذکور خواهد شد. همانطور که روشن است دسته دوم از مراجعه‌کنندگان باید هزینه بیشتری بابت عمل جراحی پرداخت کنند.

دستمزد پزشک​

ما به شما توصیه می‌کنیم برای انجام عمل ماموپلاستی بهتر است به پزشکی مراجعه نمایید که از تخصص و مهارت کافی در این زمینه برخوردار باشد چراکه در غیر این صورت ممکن است مشکلات مختلفی برایتان پس از جراحی ایجاد شود.

منظور از این مطلب آن نیست که حتما نزد پزشکان معروف و شناخته شده بروید که دستمزدهای بالایی دریافت می‌کنند؛ بلکه بهتر است پیش از انجام هر کاری از تخصص پزشکتان اطمینان حاصل کنید.

توجه داشته باشید که گاهی از ماموپلاستی برای برداشتن تومورهای سرطانی نیز استفاده می‌شود که در این صورت باید پزشک مجرب در این زمینه را انتخاب کنید.

هزینه‌های بیمارستان​

یکی دیگر از مواردی که می‌توان در رابطه با هزینه عمل کوچک کردن و لیفت سینه بیان نمود هزینه‌های بیمارستان است. عمل یاد شده از جمله جراحی‌هایی به حساب می‌آید که برای انجام آن نیاز به اتاق عمل با تجهیزات مناسب است؛ از این رو بیمار باید حتما بسته به سطح عمل، چند روز در بیمارستان بستری شود.

هزینه‌های بیمارستان بسته به خصوصی یا دولتی بودن متفاوت است و همانطور که می‌دانید بیمارستان‌های خصوصی هزینه بیشتر را بابت ارائه خدمات دریافت می‌نمایند.

لازم به ذکر است که در این راستا می‌توان هزینه‌های ناشی از بی‌هوشی، دارو‌ها و آزمایش‌های لازم را نیز نام برد؛ زیرا همانطور که گفته شد عمل ذکر شده حتما باید به صورت بی‌هوشی کامل انجام شود که هزینه آن به صورت جداگانه محاسبه می‌شود.

همچنین پیش از عمل باید آزمایش‌هایی انجام شود تا پزشک مطمئن گردد که در حین جراحی یا بعد از آن مشکلی برای بیمار به وجود نخواهد آمد. پس از جراحی نیز بیمار باید داروهای خاصی مصرف نماید تا بخیه‌های آن دچار عفونت نشده و زخم‌هایش سریع‌تر بهبود یابند.

هزینه پانسمان و سینه بندهای مناسب نیز در دسته هزینه‌های بیمارستان قرار می‌گیرند. توجه داشته باشید که به منظور جلوگیری از بروز آسیب و یا باز شدن بخیه‌ها، فرد باید از سینه بند و پوشش‌های مناسبی که پزشک آن‌ها را تجویز خواهد کرد استفاده نماید.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا