کودتای داعش ایران (مهدوی ها) خطر خطر

PC14819

Member
mahdavi.jpg

احتمالا رهبر گروه های مبارز الکی و سازماندهنده لاتهای ضد زن وضد مدرنیسم و ضد آزادی و از طرفداران خشونت و جنایت. (شاید)
 

PC14819

Member
جنایت بزرگ مافیای حکومتی و دینی و مافیای جهانی و مافیای مشاوران املاک و مافیای نیروهای مسلح و پلیس و جاسوسی.
اطلاعات در لینک زیر( مواظب فیلتر شکن جعلی باشید باید با اپ خود تلگرام ببینید چون کانال است راحت اگر فیلتر شکن داشته باشید با مرورگر وب میتوانید ببینید.به هر اداره دولتی یا خصوصی که اطلاعات میدهیم که فکری به حال این داعش جنایتکار بکنند چون ما تحت نظر جاسوسی اسپایور یا روش های دیگر هستیم آنها سریع می روند و کارمندان بی گناه و افراد مطلع شده را دستگیر و زندانی و شکنجه می کنند.
 

PC14819

Member
مردم مختلف گزارش داده اند
1) آدرس دفتر تهران دروس بلوار شهرزاد پلاک 8 غلط است و در سایت اصلی سازمان ملل iran.un.org اشتباه بود ولی آدرس تقریبا روبروی پلاک 8 آن ور خیابان است.
2) UNODC نیز در خیابان ونک کوی ارم است و از قبول گزارش جنایت خودداری و باید تلفن یا ایمیل زد به هیچ ایمیلی پاسخ نمی دهد. و مردم محلی گزارش داده اند طرفدار گروه های ضد زن و ضد حقوق بشر جهانی و طرفدار حکومت مذهبی و مافیایی است.


دفاتر سفارت سازمان ملل در تهران با نقض قوانین جهانی، فقط افراد دست چین شده را به داخل ساختمان راه میدهد و اجازه صحبت با کارمندان خارجی نمیدهد.
 
آخرین ویرایش:

PC14819

Member
اراذل و اوباش منطقه بلوار فردوس در 40 سال گذشته بسیار جنایت کرده اند وبسیار دستشان باز بوده و بسیار پلیس و نیروهای مسلح و قوه قضائیه و مافیا از آنان حمایت کرده بود.
از ابتدای سال 2022 تا به حال آنقدر دستشان باز شده که به جرات میتوان گفت روزی 100 زن از محله های مختلف آورده و کشته و چند برایر شکنجه کرده اند.

افغانی ها و عراقی ها دستشان در این منطقه خیلی باز است و به بهانه حضور در سپاه قدس هر غلطی می خواهند می کنند.
 

PC14819

Member
اچند سال است در کوچه نوزدهم شکنجه گران و جلادان امنیتی حضور دارند و بسیار از شکنجه های عجیب لذت می برند و مثل استاد سینما عالمی و مهران مدیری و آزمندیان و دوبلورهای فیلسوفان با دختران دستگیر شده با زست سخنرانی اساتید دانشگاه مودبانه و پدرانه و با محبت چند ساعت صحبت کرده و یکباره با عصبانیت میهمانان را به حد کشت زیر ضربات کتک می گیرند حتی بعضی را میگویند بفرستید زیرزمین ، دستگاه پرس دارند دختر می رود توی دستگاه ظرف یک ثانیه کاغذ میشود بقیه دخترها سنکوپ می کنند!
(کلیه اینها شنیداری است و روایتی نیست.)
 
آخرین ویرایش:

PC14819

Member
3 برج افق اکباتان از سمت اکباتان نیمه کاره به نظر می رسد ولی از سمت بلوار فردوس کامل.
202211_01_savaneh.jpg
برج افق و پژوهشکده سوانح طبیعی
 

PC14819

Member
p21-25-25-to-lalehST.jpg
روبروی سوانح طبیعی و برج افق
انتهای کوچه بن بست 19 که از طریق پلاک 25 و 27 به دو کوچه خیابان علی حسینی راه دارد قبلا نام خیابان علی حسینی لاله بود.
الان در فردوس غرب یا حجازی خیابان لاله داریم.
ساختمان پلاک23 کارمندان سابق کشتیرانی نمای طوسی یا گرانیت خاکستری رنگ دارد.
 

PC14819

Member
کلا در این منطقه چون اراذل و اوباش مافیا وشکنجه گران و جلادان سازمانهای امنیتی و جاسوسی و پلیسی ساکن هستند. فرهنگ منحط خشونت دینی دارند و دایم ورد کلام پسران و مردان این محله تجاوز و شکنجه زنان ایت حتی پسران 6-7 ساله این محله کم از دراکولا ندارند. البته شاید فرهنگ پست افغانی های محله باشد. تقریبا هزاران افغانی ساکن فردوس جنوبی هستند توان خرید نداشتند و ندارند سپاه قدس و پلیس و مافیا آنها را ساکن میکند.
 

arsse

Member
مطالب مذکور به پلیس و مسئولین کشوری ارسال شده و در حال اقدام هستند

خواهشمندم تاپیک ها و اخبار مذکور حذف شود.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا