کلیک بر رویsubmit فرم باز شدن صفحه جدید به صورت popup

saeedfweb

Member
وقتی بر روی submit فرمی کلیک کردیم (علاوه بر انتقال اطلاعاتی که به عهده داره به صفحه مورد نظر) با استفاده از یک کد جاوا (که موجود هستش) صفحه ای رو که باید پردازش کنه توی یه pupup باز کنه

توضیح تکمیلی:
وقتی یه فرم رو طراحی می کنیم توی action یه صفحه ای رو تعریف می کنیم که پردازش کنه فرم رو
و این پردازش زمانی شروع می شه که فرم submit می شه و با submit کردن فرم صفحه جدید در همون صفحه قبلی باز میشه
حالا:
بدلیل اینکه صفحه پردازش کننده من تنها سه تا فیلد رو نمایش می ده جالب نیست که بیاد و یه صفحه کامل رو باز و ایجاد کنه
دنبال راهی می گردم که بتونم با استفاده از یه کد popup که دارم فرم رو توی یه صفحه popup باز کنم

کدی که موجود دارم برای باز شدن صفحه با popup:
<a target="_blank" onclick="newWindow(this.href, 'popup', 400, 500, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 0); return false;" target="_blank" class="MenuListHyper" href="allproduct.htm">

پ1: سلام (سلام نکردم اولش تا توی پریویو سئوالم خونده شه
پ2: نمی دونم که این سئوال رو کجا مطرح کنم
پ3: سرچیدم اما چیزی بدست نیاوردم
پ4: ممنون

tabib_m

Member
وقتی بر روی submit فرمی کلیک کردیم (علاوه بر انتقال اطلاعاتی که به عهده داره به صفحه مورد نظر) با استفاده از یک کد جاوا (که موجود هستش) صفحه ای رو که باید پردازش کنه توی یه pupup باز کنه

دنبال راهی می گردم که بتونم با استفاده از یه کد popup که دارم فرم رو توی یه صفحه popup باز کنم

حرفاتون با هم مشکل دارن
شما میخواید اصل فرم در صفحه ی جدید باز شه؟ یا عمل سابمیت، اطلاعات رو به یک صفحه ی popup ارسال کنه؟

در مورد اول که کدی که گذاشتید، یک صفحه رو به صورت popup باز میکنه، کافیه فرمتون رو توی صفحه ی popup طراحی کنید.

در مورد دوم اگر صرفا میخواید یک popup باز شه، کافیه مقدار خصوصیت target از فرمتون رو برابر با _blank قرار بدید.
HTML:
<form action="fileAddress" target="_blank">
...

موفق باشید.

saeedfweb

Member
همین حرف شما
عمل سابمیت ، اطلاعات رو به یک صفحه popup ارسال کنه
فایل ضمیمه رو مشاهده کنید
من تونستم که نتیجه فرم رو توی popup باز کنم
اما مشکل سر اینه که اطلاعات صفحه قبلی رو منتقل نمی کنه

پ1:متاسفانه نتونستم منظورم رو صحیح انتقال بدم
پ2: target="_blank" بدردم خورد اما کارم رو راه ننداخت

پیوست ها

• form.zip
    1.1 کیلوبایت · بازدیدها: 9
آخرین ویرایش:

tabib_m

Member
بهتر بود کدها رو همینجا کپی میکردی

به جای onclick باید از onsubmit استفاده کنی. و بعد هم انتهای this.action اینجوری باید بنویسی:
کد:
newWindow(this.action+'?name='+document.getElementById('textBox').value, ...
در نهایت٬ به فیلد text مورد نظر id بده که در اینجا من فرض کردم id مربوطه رو برابر با textBox گذاشتی٬ خودت میتونی عوضش کنی...

موفق باشید.

saeedfweb

Member
اقا عالی بود دستت درد نکنه
یه راهنمایی دیگه هم بکن و .....
ببین این دستور یک فیلد تکست باکس رو معرفی می کنه اگه توی صفحه اصلی سه تا فیلد باشه
چه تغییراتی باید توی دستور بدم

پ1: دستت درد نکنه
پ2: خواستم کدها رو کپی کنم اما ترسیدم به عنوان کد html فرض کنه و توی صفحه اعمال کنه
پ3: بسیار سپاسگذارم به خاطر حوصله و وقتی که می ذاری برای جواب دادن در انجمن

tabib_m

Member
ببین

فرضا یه همچین urlی:
کد:
file.php[B]?a=b&c=d&e=f[/B]
وقتی اجرا بشه، توی فایل file.php آرایه ی $_GET این مقادیر رو میگیره:
کد:
"a"=>"b"
"c"=>"d"
"e"=>"f"
خوب، حالا کاری که داریم به وسیله ی این کد میکنیم، اینه که یه همچین url ی بسازیم و اون رو به صورت popup باز کنیم.
توی مثالی که من نوشتم، اومدم به وسیله ی id فیلد مربوطه، مقدار فیلد رو فراخوانی کرده و انداختم انتهای url مورد نظر.
خوب طبیعتا در صورتی که چند تا فیلد داشته باشیم، اونها رو باید پشت سر هم بچینیم:
کد:
newWindow(this.action+[B]'?name='+document.getElementById('textBox').value+'&family='+document.getElementById('textBox2').value[/B],  ...
که در این صورت ، باید یک فیلد دیگه هم داشته باشیم که id اون برابر با textBox2 باشه و همینطور میتونی تعداد فیلدهای بیشتری رو بفرستی

در کل این رو هم بگم که این راهی هست که به ذهن من رسید، ممکنه (به احتمال زیاد) راه های منطقی و از پیش تعیین شده ای برای انجام این کار باشه... (من جستجو نکرده م)

جدیدترین ارسال ها

بالا