کد برای بلاک تبلیغات

ghiozila

New Member
یه کد میخوام برای تبلیغات که بشه چیزی داشت دقیقا مثل این عکس :

1187741534.jpg

که تو پی سی ورلد و مجید آنلاین ( کلا ویبالتین ) هست که فکر کنم تو جای دیگه به جز فروم هم دیدم
به این صورت که فقط کافیه آدرس و کد عکسو بدی بعد مثل این بشه و با کلیک رو نوشته تبلیغات کناری در زمینه سیاه بره تو قسمت تبلیغات سایت و .....
ممنون

amin100amin

Member
سلام
شما باید با برنامه phpmyads که نسخه جدید اون با نام openads منتشر شده کار کنید
اسکریپت هایی هم هستند که به صورت تصادفی با php برای شما یک بنر یا تبلیغ رو نشون میدن

آخرین ویرایش:

ghiozila

New Member
ممنون ولی من نیاز به تبلیغ گردشی ندارم ! چون با خود ماژول میشه اینکارو کرد
من نیاز به یه اسکریپت دارم که ظاهری شبیه به این داشته باش ههمین
چون تبلیغ هم یدونه بیشتر نیست
ممنون

amin100amin

Member
من این اسکریپت تبلیغات رو دارم امیدوارم به درد بخوره:

پیوست ها

• advertise.zip
    684 بایت · بازدیدها: 10

amin100amin

Member
به صورت تصادفی نمایش میده که در یک قسمت اون شما میتونید weight وزن یک بنر رو برای نمایش بیشتر نسبت به بقیه تنظیم کنید

ghiozila

New Member
ممنون امین جان بابت کمکها
php my ads و اسکریپت پینهادیتونو امتحان کردم وجالب بودن ولی راستش چیزی که مد نظر منه یه چیز خیلی خیلی سادس !
دقیقا مثل ادسنس همین سایت یا گوگل
بزار یه توضیح بیشتر بدم : تبلیغات من فقط یه دونس و نه بیشتر ( چیز شبیه به همین اسکریپتها تو خود زوپس هست ولی من چیزی میخوام که شرحشو میدم )
من فقط میخوام یه اسکریپت داشته باشم که بهش آدرس عکس یا فلشو بدم و تو خروجی چیزی دقیق مثل همون عکس و یا همین تبلیغات مجید آنلاین داشته باشم که به جز خود تبلیغ محصول یه نوشته کنارشه تو کادر سیاه که نوشته تبلیغات و با کلیک روش میره قسمت گرفتن تبلیغات مجید آنلاین
من سیستم ادسنس لازم ندارم فقط یه اسکریپت ساده که بتونه همچین چیزی تو خروجی به من بده
خیلی ممنون بابت کمکهات

amin100amin

Member
والا زیاد به openads وارد نیستم . ولی فکر کنم خیلی دستت برا کانفیگ و سفارشی کردنش باز باشه

ACTIVE

Active Member
سلام
خب شما می تونید براحتی با یک تیبل اینو درست کنید، تصویر بنرتون که ثابته، فقط می خوائین که یک کلمه مثلا تبلیغات رو کنارش بنویسه...
من اینجوری متوجه شدم. البته شما می تونید (نوشته تبلیغات) تصویرش رو هم راندو کنید ولی فکر نکنم بدرد بخور باشه.
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا