کد اسکرول شدن متن و ایمیج رو کسی میتونه لطف کنه به من بده ؟

shimilia

New Member
سلام
من کدجاوا اسکریپتی رو که برای نشون دادن اخبار سایت و اسکرول شدن لینک ها استفاده میشه رو لازم دارم ،
اگر دوستان کمک کنن خیلی ممنون میشم :)

alimanzar

Member
سلام
اگه من باشم خودم رو راحت میکنم و از Marquee استفاده میکنم
با توجه به اینکه Marquee شما میتونه دارای جهت افقی و عمودی باشه در همه جا کاربردی هست
و اما برای درج افکتهای دیگه ، میتونی روی رویداد(Events) های متفاوت عملیاتهای گوناگون تعریف کنی
مثلا یک Marquee که جهت عمودی داره و با اتفاق رخداد OnMouse حرکت متوقف بشه و بعد از MouseOver دوباره حرکت کنه میتونه یه چیزی مثل این باشه:
<html>
<body>
<marquee direction="up" height="133" width="148" id="news" scrollamount="2" bgcolor="#C0C0C0">
<a target="_blank" onmouseover="document.getElementById('news').stop();this.style.color='#ff0000';" onmouseout="document.getElementById('news').start();this.style.color='#0000ff';" href="MRDJ" target="_blank">
Hello Mr DJ
</a>
<br>
<br>
<a target="_blank" onmouseover="document.getElementById('news').stop();this.style.color='#ff0000';" onmouseout="document.getElementById('news').start();this.style.color='#0000ff';" href="ROCK&ROLL" target="_blank">
GoodBye Rock&Roll
</a>
</marquee>
</body>
</html>

shimilia

New Member
من از این Marquee که گفتید استفاده کردم اما یک مشکل دیگه ای هست ..
یک iframe هست که اون رو از یک صفحه دیگه نشونش میده ، اما هر دفعه که صفحه باز میشه به عنوان Popup بلوک میشه ! چکار باید بکنم که این مشکل پیش نیاد !؟

iframe هم اینه :
<script type="text/javascript">

var iframesrc="marquee.htm"
document.write('<iframe id="datamain" src="'+iframesrc+'" width="150px" height="150px" marginwidth="0" marginheight="0" hspace="0" vspace="0" style="border: solid blue 3px" frameborder="1" scrolling="no"></iframe>')
</script>

alimanzar

Member
خب مشکل اینجاست که شما iframe رو با جاوااسکریپت رایت میکنید توی صفحه
اگه سرورساید بکنید دیگه Popup Blocker نمیگیردش

Popup Blocker هرگونه صفحه ای که بوسیله کد کلاینت ایجاد شود رو یک popup درک میکنه

shimilia

New Member
alimanzar گفت:
خب مشکل اینجاست که شما iframe رو با جاوااسکریپت رایت میکنید توی صفحه
اگه سرورساید بکنید دیگه Popup Blocker نمیگیردش

Popup Blocker هرگونه صفحه ای که بوسیله کد کلاینت ایجاد شود رو یک popup درک میکنه

وقتی سروسر ساید میشه ؛ بهم میریزه ! و اسکرول ایجاد میشه ولی من میخوام اسکرول نداشته باشه !

shimilia

New Member
خیلی خیلی ممنون درست شد ؛ دیگه بلوک نمیشه ، اما نشون میده که چیزی بلوک شده ! این چطوریه دیگه !!؟

جدیدترین ارسال ها

بالا