کارهایی که تو صدا و سیما میکنن با کدوم نرم افزاره

:Mohsen:

کاربر باتجربه
صدا و سيما از افتر افكت زياد استفاده مي كنه
البته همراه با 3d . يعني از نرم افزارهايي مثل مكس و مايا و همچنين پلاگينهاي اونها
و همچنين اونا دستگاه هايي مخصوص ميكس حرفه اي دارن كه قيمت بالايي داره

ahmadfani

Active Member
یعنی شما میگین که اون برنامه ها رو با نرم افزار هایی مانند آفتر افکت و تری دی مکس کار میکنن؟
و یا بهتر بگم که در شبکه دو و سه برای معرفی برنامه ها که پشت سر هم میان و میرن از چه برنامه هایی استفاده میکنن؟ اگه یه نرم افزار جدید دیگه ای هم هست برام بگین چون من امروز میخوام نرم افزار آفتر افکت رو از بازار بخرم ممنون!:)

o-m-i-d

Member
من هم به نوبه خودم یه چیزی بگم خیلی از برنامه های تبلیغاتی تلوزیون هم با کامپیوتر های خاصی طراحی میشه که دردسر کمتری داره ولی قیمت اونا بالاست . آمیگا از اون کامپیوترهاست

Peace Dove

Well-Known Member
dr_king درست میگه من هنوز تو کف تبلیغ ایرانسل موندم چجوری درستش کردن از اون کسی که دورست کرده خواهش میکنم این پیغام منو بهش برسونید "آقا بیا توضیح بده چجوری تبلیغ ایرانسلو درست کردی التماس خواهش نذار با این آرزو از این دنیا برم
با تشکر

کاربر باتجربه
dr_king درست میگه من هنوز تو کف تبلیغ ایرانسل موندم چجوری درستش کردن از اون کسی که دورست کرده خواهش میکنم این پیغام منو بهش برسونید "آقا بیا توضیح بده چجوری تبلیغ ایرانسلو درست کردی التماس خواهش نذار با این آرزو از این دنیا برم
با تشکر
بابا چه خبره داري از قصه سكته ميكني
مثل اينكه مكس و افتر افكت رو دست كم گرفتيدها . البته برنامه هاي ميكس قوي ديگه اي مثل final cut pro و avid هم هست
اگر كه ميخوايد تو اين برنامه ها حرفه اي بشيد بايد زياد تلاش كنيد و به اين آموزشهاي سطح پاييني كه تو بازار هست اكتفا نكنيد

ahmadfani

Active Member
بر و بچ عزیز امروز من میخوام یه نرم افزار توپ عالی و پر سود برای شما معرفی کنم که باهاش تبلیغات بسازین و بفروشین خواهشا تشکر از منو از یادتون نبرین
آخه برای پیدا و خریدن وقت زیادی خرج کردم
اون نرم افزار چیزی نیست جز
.
.
.
.
.
.
.جز
.
.
.
.
.
.
.
VCD CUTTER 4.0 :lol:
.
.
.
.
راستش شوخی کردم ببینید در صدا و سیما اونجور که جاسوسی کردم یه نرم افزارهایی استفاده میکنن که شرکتهای معروف بصورت سفارشی میسازن و انحصار اون دست چند تا شرکته و صدا و سیما اونارو به خاطر تکثیر بیرون نمیده امکان نداره آفتر افکت و ... همچین کارهایی بکنه

من برای ربع قرن دانشگاه میخوام از یه نرم افزار راحت با امکانات خوب استفاده کنم بهترین نرم افزار به نظر شما کدومه؟ میخوام از همون جلوه هایی که در رسانه های خارجی (قابل توجه اونایی که ماهواره دارن!!) استفاده میکنن استفاده کنم

Dr_King

Member
آموزش : ◄چگونگی ساخت کلیپ تبلیغاتی ایرانسل ► After Effects

آموزش : ◄چگونگی ساخت کلیپ تبلیغاتی ایرانسل ► After Effects

دوست عزیز سامان جان می خوام از تو کف ساختن تبلیغات ایرانسل درت بیاریم این اموزش یکی از بچه ها تو یک سایت دیگه هست به نام
arash_irani
سلام دوستان

در يکي از تاپيک ها يکي از دوستان در خواست پلاگين براي خطوط زرد رنگ در تبليغ ايرانسل کرده بودن خب اين خطوط تنها با پلاگين به وجود نميان بلکه برنامه هايي مثل Adobe After Effects و يا Combustion و يا ديگر برنامه هاي مشابه انجام ميشه البته با استفاده از اون پلاگينها ...
ما در اين آموزش فقط به برسي چگونگي انجام اين عمل ميپردازيم و مباحث تخصصي تر و حرفه اي تر حتما در نظرات دوستاني که استاد بنده هستند حتما ذکر خواهند کرد و اگر هم سوالي در اين مورد داشتين همين جا ذکر کنيد تا در صورت توان جواب داده بشه

اميدوارم که اين آموزش به دردتون خورده باشه
از اينکه عکس هم کم گذاشتم ببخشيد ديگه
چون ديگه مثل سابق حال و هوايي براي وقت گذاشتن روي آموزش هام ندارم که نکته به نکته کار رو توضيح بدم کلي عرض کردم تا همه بتونند بخونند

توجه کنید ::
در فایل با نام PenTool_Train.rar که ضمیمه شده شما میتونید نحوه کار با ابزار Pen Tool رو به صورت ویدیویی یاد بگیرید
برای دوستان مبتدی هستش ولی کلید میانبر ها توضیح داده شده

موفق باشيد و هميشه پيروز و سربلند

3D_Stroke_v2.0.4

3DStrok

Amouzesh

PenTool_ Train

Projects

Tutorial01

Peace Dove

Well-Known Member
خسته نباشي اين vcd cuter همون نرم افزاري بود كه وقت وخرج زيادي گذاشتي؟ داشتي منو سكته ميدادي!
بله راست ميگيد من با افتر افكت كار نكردم اگر كار ميكردم اينجوري ذوق زده نميشدم(خيلي دوست دارم يك نفر از پايه نرم افزار after efect را به من ياد بده .همون طور كه من دارم edius را كامل از اول ياد ميدم)
با تشكر

دوست عزیز سامان جان می خوام از تو کف ساختن تبلیغات ایرانسل درت بیاریم این اموزش یکی از بچه ها تو یک سایت دیگه هست...
ممنون ولي من هيچي از اين نرم افزار سر در نميارم after efect 7.0 ريختم تو سيستمم ولي فقط دارم نگاهش ميكنم!اگه يك نفر از اول اول اول براي من توضيح بده دعاش ميكنم

ahmadfani

Active Member
سامان عزیز شما زحمت کشیدی اونو تو کامت ریختی ولی من اونم نکردم بذار امروز برم بخرم ببینم این دکتر که این همه تعریف ازش میکنه چه جوری هاست.
خواهشا اگه اموزش اونو هرکی از میتدی تا پیشرفته پیدا کنه منم شریکما گفته باشم
:lol:

habib16v

New Member
با عرض سلام تا آنجا که این حقیر اطلاع دارم جهت تدوین فیلمها از نرم افزار پریمیر و مکس و افتر افکت استفاده میشه و سیستم
آنها خیلی هم یه سیستم معمولی اما قوی هستش.

ahmadfani

Active Member
راستش من میخوام برای همایش ربع قرن دانشگاه آزاد برای پشت صحنه سن آمفی تئاتر برنامه در حین سخنرانی اجرا کنم چیزی شبیه پاورپوینت ولی با جلوه های ویژه آیا با آفتر افکت میتونم ؟؟؟؟؟؟؟؟
با نرم افزار فلش راستش نمیخوام بلدما ولی کمی سخته یه نرم افزار دیگه بلدین ؟؟؟
هرکی کمک کنه منت گذاشته !!! همین!!

کاربر باتجربه
ميتوني با همين پرمير خودمون هم درست كني
البته بايد از پلاگينهايي مثل شاين , hollywood , adorage و ... هم كمك بگيري

rasulhajian

Member
دوست عزیز اگه خیلی فوریه می تونی از یولید هم استفاده کنی که افکت زیادی هم داره
البته من یک نرم افزار دیده بودم که افکتهای زیادی داشت بالای 1000 تا افکت اونم تردی اسمشو الان نمی دونم فردا بهتون خبر می دم

ahmadfani

Active Member
مرس

دوست عزیز اگه خیلی فوریه می تونی از یولید هم استفاده کنی که افکت زیادی هم داره
البته من یک نرم افزار دیده بودم که افکتهای زیادی داشت بالای 1000 تا افکت اونم تردی اسمشو الان نمی دونم فردا بهتون خبر می دم
ممنون من خیلی عجله دارم

sibil

Active Member
دوستان عزیز من می تونم بگم که در جریان ساخت خیلی از تیزرهای تلوزیونی از جمله تیزر شرکت MTN ایرانسل هستم .یعنی بهتره بگم که یه نموره باهاشون در تعاملم هستم . در مورد نرم افزار هایی که این شرکت استفاده می کنه باید بگم که ، این شرکت مجهز به دستگاه های میکسر بسیار حرفه ای می باشد . همون طور که میدونید قیمت سرسام آوری هم دارن . البته باید بگم که اینتر فیس و رابط نرم افزاریشون Adobe after Effect است . البته نه فقط AE . بلکه اونا برای ساخت یک تیزر 20 ثانیه ای ، از 5 تا 6 نرم افزار مختلف استفاده می کنن . در واقع میشه گفت که راز زیبایی کارشون هم در همینه .

شما اگه خلاقیت داشته باشید و بتونید از چند نرم افزار مختلف ( صرفا نه برای میکس فیلم) استفاده کنید ، با نرم افزار پری مایر کارهای خایلی حرفه ای حتی در سطح تیزر ایرانسل بسازید . فعلا خدا حافظ.

ahmadfani

Active Member
ممنون دوست عزیز . من میگم آیا نرم افزار مکمل دیگه ای که بتونه براش هایی که در ایرانسل به حرکت درمیاد را انجام بده هست مثلا ار برنامه های فلش!

و نیز آفتر افکتها همیشه با خودشون چند نرم افزار مکمل دیگه و آماده همانگونه که یولید بیرون داده در اختیار کاربران قرارمیده!
آیا در مورد اون نرم افزار ها چیزی میدونی و چه امکاناتی میتونیم به پریمیر و آفتر اضافه نمایم

sibil

Active Member
دوست من نرم افزار ها و پلاگینهای مختلفی هست که من نمی تونم یکی یکی اسماشون رو بگم .

اگه علاقه داری آدرسی بهت میدم که اونها رو خریداری کنی و تا حد امکان ازشون استفاده کنی . البته بگم که آدرس من ماله تهرانه و اگه خارج از تهران سکونت داری ، متاسفم .

آدرس: تهران - میدان انقلاب - روبه روی دانشگاه تهران - پاساژ فروزنده (پله های مارپیچ قرمز هم داره) - طبقه همکف(2-3 تا پله میخوره میره بالا) انتهای پاساژ - سمت راست - اسم فروشگاه رو هم نمی دونم ولی کاملا مشخصه .

موفق باشی ..................................... .

جدیدترین ارسال ها

بالا