چه دوربيني بخرم؟

redraw123

New Member
با سلام - دنبال يه دوربيني هستم كه هم از كيفيت بالا برخوردار باشه و هم بشه عكسهاي با سايز بالا بگيرم (در حد 1.5 در 2 متر) - هم براي كارهاي صنعتي بشه - هم تو محيطهاي بسته خوب باشه - هم تو محيطهاي باز - قيمتش هم از 700 بالاتر نزنه - لطفا راهنمايي كنيد-

siavash45

Member
ميشه در مورد خريد دوربين كانن مدل Eos 20d يا Eos 30d منو راهنمايي كنيد.

threedats

New Member
:: خريد دوربين ::

سلام دوستان
چرا انقدر وقت خودتونو ميگيريد
شما ميتونيد از طريق سايت خانه ي ديجيتال ايران كه براي شركت نورنگار هست هر مدل از دوربين هاي رايج حرفه‌اي و غير حرفه اي و حتي ام پي تري پلير و ديگر لوازم جانبي و تجهيزات عكاسي رو با قيمت خوب خريداري كنيد يا سفارش بديد! در ضمن اونجا قيمت و اطلاعات كامل و دقيق و عكس رو به همراه نمونه عكس دوربين دارد و دوربين را به آدرس شما مي فرستد!
من بهتون پيشنهاد ميكنم حتما يه سري بزنيد وگرنه سرتون كلاه ميره!
آدرس سايت هست:

http://www.digihouse.ir

موفق باشيد!
خدا نگهدار!
يا حق!
...

siavash45

Member
اين سايتو ديدم . ولي من شهرستانم . اگه اول پولو بريزم به حسابشون و بعد دوربينو نفرستند يا اينكه دوربين اشكالي داشته باشه چه كار كنم ؟

threedats

New Member
Re: Siavash45

siavash45 گفت:
اين سايتو ديدم . ولي من شهرستانم . اگه اول پولو بريزم به حسابشون و بعد دوربينو نفرستند يا اينكه دوربين اشكالي داشته باشه چه كار كنم ؟

سلام
امكان نداره نفرستند
اين شركت معتبر ترينه و يك سايت شخصي نيست
و اينكه شما دو راه براي خريد دوربين يا هر چيز ديگر از اين شركت داريد
يكي اينكه به حساب بانكيشون بريزيد
يكي هم اينكه هنگام تحويل جنس پول رو پرداخت كنيد
در ضمن هر جاي ايران باشيد حتي در دورترين نقطه هم در عرض يك روز يا دو روز دوربين به دستتان ميرسد
و اينكه سريع سايت را چك مي كنند و با شما تماس مي گيرند!

بازم اگه مشكلي داشتيد بگيد
اينم تلفن شركت:
77616333
(شركت نورنگار)
تهران-خ بهار جنوبي-برج بهار-طبقه ي 7-واحد 673

موفق باشيد!

يا حق!

...

mzd

New Member
سایت بالا سایت خوبیه . ولی پیشنهاد من به همه شما که میخواهید دوربین خوب داشته باشید فقط سونی هست . مدل R1 آخرشه . قیمت مناسبی هم داره .

جدیدترین ارسال ها

بالا