چه جوری میتونم یک مدریت لینک (لینکدونی) برای سایت درست کنم ؟

babi_206

Member
سلام .

چه جوری میتونم یک مدیریت لینک درست کنم که به صورت پویا باشه ؟

یعنی عکس و لینک مربوطه رو بگیره خودش همه کار ها رو انجام بده .

من میخوام یک صفحه تبلیغاتی درست کنم که خودم به عنوان مدیر بدونم مثلا روی هر لینک چند بار کلیک شده .

میخوام حتما عکسی رو از من بگیره و اون رو لینک کنه .

یک چیزی شبیه قسمت سمت چپ صفحه اول همین سایت ( www.majidonline.com ) که لینک های تبلیغاتی

از پایین به بالا می آیند .

اگه سورسی وجود داره لطفا برای دانلود بذارید یا لینک اون رو بنویسید .

لطفا کمکم کنید .

با تشکر .

karname

Member
اين كه خيلي راحته
فايلاتو مي توني با يك فرم ساده آپلود كني كه روي ftp بريزه و اطلاعات ديگه لينك مثل صاحب لينك و درصد نمايش رو تو يك بانك mysql بريزي فكر كنم با چند ساعت وقت گذاشتن خودت بتوني اين كار رو بكني

S4DEGH

Well-Known Member
ميتوني از ماژول پشتيبانان هم استفاده كني .. دقيقا همونطوري هست !

اما بايد روي نيوك نصب بشه !
----------------------------------------
ولي طبق گفته karname .. ساخت دستيش خيلي راحته !

Miladz

Member
یه سیستم به نام Linkson
هست تو گوگل جستجو کن پیداش می کنی

Miladz گفت:
یه سیستم به نام Linkson
هست تو گوگل جستجو کن پیداش می کنی

من هر چقدر جستجو كردم نتونستم اطلاعاتي درمورد اين Linkson پيدا كنم. فقط اين اسم در URL سايتهايي بود كه از اين سيستم استفاده ميكردند. شما ميتونيد بيشتر راهنمايي كنيد و اطلاعاتي را در اختيار من و دوستان بگذاريد؟

مرسي

Miladz

Member
اقا مجید این سایت شما چرا لینک داونلود هاش کار نمی کنه ؟؟

bache +

Well-Known Member
براتون اچ کردم
موفق باشید

پیوست ها

• linkbox v1.zip
    25.8 کیلوبایت · بازدیدها: 70

Miladz

Member
ما که نفهمیدیم کامله یا نه آقا اگه کامله
یه آموزش نصب هم بزن تا همه راحت شن
مرسی !!!

majid2x

Active Member
آقا ببخشید فکر کردم منظورتون با اون لوگو های کنار سایت مجید آنلاین هستید

majid2x

Active Member
لینک باکس بچه + یا همون آقا عرفان بدلیل اینکه با Front Page تغیرش داده بهم ریخته ! و اگه ازش استفاده کنید به مشکل برمی خورید

می تونید برید اینجا و این لینک باکس رو سالم و با طراحی جدید دانلود کنید ! پیشنهاد من اینه که با Note Pad تغیرش بدید
http://majidx.rainulf.org
مخلصم
مجید

majid2x گفت:
لینک باکس بچه + یا همون آقا عرفان بدلیل اینکه با Front Page تغیرش داده بهم ریخته ! و اگه ازش استفاده کنید به مشکل برمی خورید

می تونید برید اینجا و این لینک باکس رو سالم و با طراحی جدید دانلود کنید ! پیشنهاد من اینه که با Note Pad تغیرش بدید
http://majidx.rainulf.org
مخلصم
مجید

آقا مجيد شما كه زحمت كشيدين و فايل را گذاشتين ميشه يك توضيح بدين؟

من در سايتهايي كه از اين سيستم استفاده كردن ديده ام پايين لينك باكس گزينه اي به نام نمايش دهندگان هست كه ليست كساني كه اين لينك باكس را توي سايتشون گذاشتن را نشون ميده. اما توي اين اسكريپت همچين چيزي نيست.

majid2x

Active Member
آقای ویدئو من یه لینک باکس جدید و خفن پیدا کردم حجمش 2 مگابایته . البته انگلیسیه و فارسی کردنش هم خیلی کار می بره فعلاً وقتشو ندارم. اگه خواستی برات آپ کنم
من در سايتهايي كه از اين سيستم استفاده كردن ديده ام پايين لينك باكس گزينه اي به نام نمايش دهندگان هست كه ليست كساني كه اين لينك باكس را توي سايتشون گذاشتن را نشون ميده. اما توي اين اسكريپت همچين چيزي نيست.
احتمالاً بطور دستی اضافه شده

majid2x گفت:
آقای ویدئو من یه لینک باکس جدید و خفن پیدا کردم حجمش 2 مگابایته . البته انگلیسیه و فارسی کردنش هم خیلی کار می بره فعلاً وقتشو ندارم. اگه خواستی برات آپ کنم

احتمالاً بطور دستی اضافه شده

سلام
دوست عزيز اگر امكانش هست لينكشو بديد يا خودتون زحمت بكشيد برام آپلودش كنيد.

ممنون

majid2x

Active Member
اینو بی خیال شو من باز یه جدید پیدا کردم خیلی خیلی خفن با حجم 200kb ولی از اون بهتره! بزودی برات آپ می کنم

جدیدترین ارسال ها

بالا