چه جوریمی تونم تویه موتور جستوجو ها رتبه ی بهتری داشته باشم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

desiran

Member
آقا مجيد يه کمکي بکون
چه جوری می تونم تویه موتور جستوجو ها رتبه ی بهتری داشته باشم
مطالبی در باره ی چگونگی کارکرد متور جستجو می خواهم
بعد می خوام بدونم که برنامه ای هست که بتونه رتبرو تویه متور جستجو حفظ کند (چون من شنیدم)
ممنون

آخرین ویرایش:

amirlol

Well-Known Member
واضح تر بگو !!!
ببین برای بالا رفتن رتبه باید سایت ها بهت لینک بدن و اسمت زیاد سرچ بشه !!!
گوگل با سیستم کپی رایتی کار می کنه !!! یهنی اگه سرس ات open sourse نباشه درجت بهتره !!
تا اونجا که من فهمیدم

amirlol

Well-Known Member
برات پیغام خصوصی دادم بهش عمل کن تا به هدفت برسی

Aftabgardan-cc

Active Member
دو سه سال كه صبر كني، خودش رتبه‌ش مي‌ره بالا!! :mrgreen:
البته سعي كن، بخش‌هاي اصلي سايتت رو يه وقت محدود به اعضا نكني، گوگل اگه پشت درهاي بسته بمونه، بي‌خيال مي‌شه!

ضمنا، سعي كن كلماتي كه واقعا و واقعا كليديه و كمتر در سايت‌هاي ديگه به كار مي‌ره رو هنگام معرفي به كار ببري و توي سايتت هم همينطور.

اين رو هم فكر نكن كه اگه يه سري دستور رو انجام بدي، فردا رتبه‌ت مي‌شه 9 !!!!!!!!!!!!!!

گر صبر كني، ز قوره رتبه سازم!!!! :mrgreen:

amirlol

Well-Known Member
سلام
نه !!
ببینید من برای گوگل رو می گم که دقیق تره !!!

گوگل ربات می ندازه رو سایتت بگردن لینک هارو برمی داره و در دیتابیس ذخیره می کنه !!!!!
هر جا که آدرس باشه بهش یک رتبه اضافه می کنه !!
این تا اینجا

بعد میره تو سایت ها دنبال سیستم های open sourse !! یعنی PHP ببینید در این سرویس ASP زود تر رتبه می گیره !!!

و PHP دیر تر

چرا برای مجانی نبودن سرویس

از طرفی می یاد تو جستجوهای انجام شده می گرده ببینه چند جستجو درباره ساییت انجام شده !!!

و از همه مهم تر اینکه بوسیله ربات خودش تعداد کاربران رو می بینه !!!

امیدوارم کافی باشه !! سوالی بود بگید

desiran

Member
حالا من چی کار کونم
کلامات کلیدی را وارد کردم همشون درسته ولی تویه گوگل سایتم خوب نمیاد الان تفریبا 6 ماهی میشه؟

نازنین

New Member
اون سایتی که دادم رفتی مقالاتشو خوندی؟؟؟ همرو توضیح داده حتی چند تا نرم افزارم داده

amirlol

Well-Known Member
آدرس سایتت رو با کلمات کلیدیتو بده

<meta name="keywords" content=
هم وارد کردی دیگه

m_ziba

Member
سلام
در مورد بالا بردن Rank در گوگل من چند پیشنهاد می کنم، اما قبل از اون به شما می گم که گوگل باهوش تر از این حرف هاست که گول بخوره! شاید سایت شما تا یک ماه Rank بالایی به خودش بگیره اما سریع افت می کنه. اگر می شد به راحتی گوگل رو فریب داد که دیگه گوگل نمی شد. اونوقت سایت هایی که شما توی search میدین شما رو به جواب نمی رسوندن و شما از گوگل ناامید می شدین.

راه حل اصلی اش اینه که سایتی "فعال" و "پربیننده" داشته باشید.

اما یک سری راه های دیگری هم هست.
خوب فرض کنید من می خوام هر وقت "میوه" search شد سایت من جزو جواب ها بیاد.
1- تا می تونم در عنوان های صفحه ها (title) اسم "میوه" رو می یارم.
2- تا می تونم با h1 توی صفحه ها می نویسم "میوه" (البته اگه دوست ندارین نشون داده بشه رنگ نوشته رو با رنگ زمینه صفحه یکی کنید)
3-در متن نوشته های سایت تا می تونم از واژه "میوه" استفاده می کنم.
3- سعی کنید از سایت های معتبر و پربیننده بخواین که به شما لینک بدن(این خیلی مهمه).
و.. و .....

desiran

Member
مننظور m_ziba از چاپ کلمه ی میوه یعنی بالا بردن چگالی کلمه ی میوه که فرمول داره . در ضمن اگر شما نوشته ی میوه رو هم رنگ پس ضمینه بکنی این تقلب هست و گوگل بی گوگل . رنک هم یک سری فرمول داره و به طریقه ی لینک دادن ربط داره نه به بازدید . لینک دادن سایت هایی با رنک بالا به شما و لینک های داخلی سایت و به همین راحتی هم نیست . چون اگه با میوه پیوه می شد رنک درست کرد که همه الان رنکشون 10 بود

نظرتون چيه باهم ميوه فروشي آنلاين راه بندازيم؟ :D
سوال : اگر من تو Adword گوگل ثبت كنم و بعد از مدتي كه پولم تموم شد ...بازم از رتبه نسبتا" ويژه اي نسبت به بقيه برخوردار هستم يا نه؟

m_ziba

Member
دوستان اگه می خواين به جای برنامه نويی ميوه فروشی راه بندازين ميل خودتونه.

با ميوه پيوه هو نمی شه rank رو بالا برد
منظور من این بود برای وقتی که می خواید کاربر با جستجوی کليدواژه "ميوه" به سايت شما برسه.
اين يک مثال بود.

تو مثال گم نشيد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا