چه جوري ميشه از iweb سرور خريداري كرد

alborz99

New Member
با سلام چه جوري ميشه از iweb سرور خريداري كرد منظورم اينه كه من كه از ايران هستم مي خوام مستقيم سرور بخرم

بدون واسطه ايا بايد به عنوان يه كاربر كه ايران نيستم برم جلو؟ دوستاني كه از iweb سرور خريدن چه جوري و با چي گرفتن؟

حتما بايد paypal به نام من باشه؟ يا مي تونم كسي كه paypal داره برام بگيره با ايران مشكل نداره ؟؟

Shaheen

New Member
با سلام چه جوري ميشه از iweb سرور خريداري كرد منظورم اينه كه من كه از ايران هستم مي خوام مستقيم سرور بخرم

بدون واسطه ايا بايد به عنوان يه كاربر كه ايران نيستم برم جلو؟ دوستاني كه از iweb سرور خريدن چه جوري و با چي گرفتن؟

حتما بايد paypal به نام من باشه؟ يا مي تونم كسي كه paypal داره برام بگيره با ايران مشكل نداره ؟؟
من در امریکا هستم و Paypal دارم میتونم برات بگیرم دوست داشتی Privet PM بده با هم صحبت کنیم :)

alborz99

New Member
کسی نبود؟؟ اکسی هست از ایران که با مشخصات خودش خریده باشه؟ بهتر کمک کنه که مستقیم بگیرم چرا همه میخوان یه جوری به نفعه خودشون تموم بشه :sad::sad:

آخرین ویرایش:
باید کارت اعتباری بین المللی داشته باشی ، راه دیگه ای هم نیست. اگر هم قرار باشه یه شخص دیگه برات این کار را کنه باید قابل اعتماد باشه یعنی بشناسیش. موفق باشی

Shaheen

New Member
کسی نبود؟؟ اکسی هست از ایران که با مشخصات خودش خریده باشه؟ بهتر کمک کنه که مستقیم بگیرم چرا همه میخوان یه جوری به نفعه خودشون تموم بشه :sad::sad:

دوست عزیز من فقط خواستم کمکی به شما کرده باشم وگرنه بنده نه ماست(هاست) فروش هستم نه تو کار تجارت الکترونیک که بخوام دنبال منافع شخصیم باشم ....

وگرنه کاری نداره که عزیزم چرا نمیشه !!! میری اینجا http://payment.ir/navprices.aspx خیلی خوشگل برای یه دبیت 500$ دلاری میخری 544000 تومان + 388000 تومان هزینه اکتیویتش بعد هم باید بری اینجا http://www.irvpn.com/services.php?mode=monthy یه IP اختصاصی بگیری بعد به اسم خودت سرور بگیری این اقتصادی ترین راه هست ...

پ.ن 1 : این سایتها نه مال منم هستن نه پسر خاله ام فقط چون زمانی که ایران بودن ازشون استفاده میکردم و راضی بودم معرفی کردم !

پ.ن 2 : paypal گرفتن رو فاکتور بگیری بهتره چون paypal گرفتن از ایران به طور مستقیم به هیچ وجه امکان پذیر نیست حتی با وجود داشتن Debit چون برا ورتیفای کردنش باید یه شمار حساب از یه بانک معتبر جهانی داشته باشی، غیر مستقیم هم که خرج و دردسر خودش رو داره ... :eek:

Mrx

Active Member
من در امریکا هستم و Paypal دارم میتونم برات بگیرم دوست داشتی Privet PM بده با هم صحبت کنیم :)
سلام

شما كه ميگيد در امريكا هستيد ، و خريد و فروش paypal ميكنيد نميدونستيد كه iweb با paypal كار نميكنه ؟

موفق باشيد :)

دوست داشتید ما می تونیم این کار رو براتون انجام بدیم و چیزی بین 5-7% هم پایین تر از قیمت iweb می تونیم بهتون بدیم...

این شماره تماس شرکت: 88334813

با تشکر
امیری

Shaheen

New Member
سلام

شما كه ميگيد در امريكا هستيد ، و خريد و فروش paypal ميكنيد نميدونستيد كه iweb با paypal كار نميكنه ؟

موفق باشيد :)

اولا من کی گفتم من خرید و فروش Paypal میکنم ؟!!! :eek: دوما مگر هر کس در امریکا باشه باید از سیستم فروش همه هاستینگها با خبر باشه؟!!! نه نمیدونستم چون تا حالا ازش خرید نکرده بوده! خیلی عجیبه الان؟!!! :neutral:

نا سلامتی شما مدیری ... !

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا