چند تا سوال قاطي پاطي!

Hosein

Member
سلام

چند تا سوال دارم:

1-چطور ميشه يه عكس با اسكرول صفحه اونهم اسكرول بشه؟
2-چطور ميشه درستي لودينگ فلش را قبل از آپلود تست كرد؟
3-آيا نرم افزار خاصي براي تبديل swf به gif (نه بر عكس) وجود داره؟(بجز خود فلش- چون فايلي را كه با يك plugin ساخته ام نميتوانم در فلش ايمپورت كنم)
4- و....ببخشيد كه زياد شد بقيه اش براي بعد.

حسين

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
در مورد جواب اولتون يك سري به اينجا بزنيد : http://www.dynamicdrive.com/dynamicindex4/logo.htm

در مورد جواب دومتون عرض كنم كه اين كار رو تا اونجايي كه من كار كردم واطلاع دارم نميشه انجام داد مگه اينكه به يك نامي ديگري بر روي سرور ارسال كنيد و بعد اون رو تست كنيد...

در مورد سوال سومتون شما ميتونيد فايل SWF رو به AVI تبديل كنيد و بعد اون رو در برنامه Ulead Gif Animator ايمپورت كنيد و به GIF Animated ذخيره كنيد.

موفق باشيد
مجيد

shahkelid

New Member
تست لود شدن فايل هاي فلش

تا اونجايي كه من مي دونم براي تست لود شدن فلش ابتدا كه ctrl+Enterرا مي زنيد فلش شما
نشان داده مي شود اگر بعد از به پايان رسيدن آن يكبار ديگرctrl+ Enter را بزنيد فلش شما به همراه لودينگش نمايش داده مي شود! :wink:

Hosein

Member
سلام

ممنون از پاسخهاي شما
مجيد آقا اگه ممكنه URL سايت برنامه اي كه swf را به Avi تبديل ميكنه بنويسيد.
در ضمن من در اينجا كه مي خوام تايپ كنم براي نوشتن انگليسي خيلي مشكل دارم! نميدونم بقيه هم اين مشكل رو دارند يا نه

متشكرم

Hosein[/u]

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
خود برنامه Flash MX اين كار رو انجام ميده و به AVI تبديل ميكنه..!

مشكلتون واسه انگليسي نوشتن چيه؟! اگر ميشه بگيد تا در صورتي كه امكان داشته باشه بر طرفش كنيم..

مجيد

Hosein

Member
مجددا سلام

در مورد تايپ انگليسي بايد پنج دقيقه به صفحه كليد ور برم(معذرت ميخوام از اين اصطلاح) تا بلكه انگليسي بشه چون كليد تبديل (پايين صفحه ارسال) هم گاه اصلا كار نميكنه در ضمن اين پرانتز هايي هم كه اينجا گذاشتم چپه ميخورند :cry:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
واسه اينكه انگليسي تايپ كنيد نبايد از Alt+Shift استفاده كنيد... چون اگر اين كارو بكنيد باز هم فارسي تايپ ميكنه و اگر بعد از اينكه اين كارو كردين و بعد روي كليد انگليسي / فارسي كليك بكنيد باز هم فارسي مينويسه!!! از كليد هاي Alt+Shift براي فارسي و يا انگليسي نوشتن استفاده نكنيد ....!!!

مجيد

Hosein

Member
سلام مجيد آقا
من در سوال سوم گفته بودم كه نميتوانم swf را در فلش ايمپورت كنم ولي شما پاسخ داده ايد كه با فلش تبديل به avi كنم و بعد باulead gif ....! :eek:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
راستش من توي يك انجمن خارجي يه چيزايي خوندم.. يه نفر ديگه هم يه همچين سوالي كرده بود و جواب زير رو بهش داده بودند:

use flash..
open flash(i think 4 and above)
ctrl-m , set the frame n backgroud to the same as what u set for the swf
import
publish settings
under formats, check gif
go gif tab
animated - continuous
optimize colours
smooth
opaque
none
Web Snap Adaptive
255
and publish

حالا كارايي كه گفته رو انجام بدين ببينيد كار ميكنه يا نه!!!! من خودم كار نكردم....

مجيد

جدیدترین ارسال ها

بالا