چند تا سوال در مورد وردپرس!

205

Member
سلام

من می خواهم یه سایت بزنم می خواستم در مورد ورد پرس یه اطلاعاتی
داشته باشم!

.می خواستم بدونم ورد پرس به جز روی سرور
روی دستگاه خودمون هم باید نصب بشه؟؟

Update .2 کردن مطالب تو ورد پرس چگونه هست؟؟
مثل dreamweaver میشه قبلش آماده کرد و بعد فرستاد
روی سرور یا نه؟؟

3. با فارسی نوشتن مشکلی نداره؟

4. قالبی رو که طراحی می کنیم چجوری باید توش بذاریم؟

5. می توانیم با ورد پرس فارسی یه سایت 2 زبانه درست کرد؟
هم فارسی هم انگلیسی؟

بازم ممنون!

تابعد

خیلی ممنون!!

Erfan

Active Member
سلام 205 عزيز .. اميدوارم حال شما خوب باشه. من تا جايي كه اطلاعات در اين زمينه دارم در اختيار شما ميذارم.البته بي حرمتي به مدير انجمن نشه @!

می خواستم بدونم ورد پرس به جز روی سرور روی دستگاه خودمون هم باید نصب بشه؟؟
نه دوست عزيز شما بايد اين برنامه ورد پرس رو روي هاست خود نسب كنيد. البته ميتونيد به صورت لوكال روي سيستم خود نصب كنيد و ميشه گفت براي كاركردن تستي يا طراحي قالب و تست آن ازش استفاده كرد.

Update .2 کردن مطالب تو ورد پرس چگونه هست؟؟ مثل dreamweaver میشه قبلش آماده کرد و بعد فرستاد روی سرور یا نه؟؟
براي آبديت كردن و فرستادن مطالب در وبلاگ شما ميبايست مطالب خود را در يه اديتور مثل فرانت پيچ يا .. نوشت و كدهاي آن رو در محيط پست مطالب وارد كرد.
ولي مثل اينكه ميشه يه اديتور روي خود ورد پرس نصب كرد كه مثل اديتور ام تي هست و اينجوري اگه جايي شما دسترسي به اديتوري نداشتيد اين مشكل شما رو حل ميكنه.

3. با فارسی نوشتن مشکلی نداره؟
نه. دوست عزيز با فارسي هيچ مشكلي نداره. تازه علي ستاري به كمك تيم فارسي پروجكت عزيز نسخه فارسي اين ورد پرس رو ارائه كردن كه شما ميتونيد براي اطلاعات بيشتر به اين آدرس مراجعه كنيد.
http://farsiprojects.com/projects/Persian_wordpress
http://wp.corelist.net

قالبی رو که طراحی می کنیم چجوری باید توش بذاریم؟
در مورد جايگزين كردن قالب - من تا اونجايي كه فهميدن ميبايست شما قالب تنظيم شده خود رو با يه برنامه FTP در يه فولدر از پيش تعيين شده جايگزين كنيد.

می توانیم با ورد پرس فارسی یه سایت 2 زبانه درست کرد؟ هم فارسی هم انگليسي درست كنم ؟
راستش من منظور شما رو متوجه نشدم. منظور شما از يه سايت 2 زبانه همون دوتا وبلاگ به دو زبان متفاوت هست ؟
يكي فارسي و ديگري انگليسي ؟

:: بارزام

آخرین ویرایش:

205

Member
سلام

بارزم خیلی خیلی ممنون!!

منظورم یه سایت به دو زبان هست!

تا بعد

جدیدترین ارسال ها

بالا