چندین باگ اساسی در نسخه فارسی PHPBB Farsi

amin1219

New Member
با سلام و تشکر از زحمات فراوان شما دوستان(ظاهرا آقا رضا) جهت فارسی سازی ن وب پرتال PHPBB PLUS
چندین باگ در سیستم فارسی شده مشاهده گردبد که تقاضا دارم به این باگ ها رسیدگی شود و یا نحوه دیباگ آن مطرح گردد .
عنوان لینک "مقالات آموزشی" در navigation bar سمت راست صفحه اول اشتباه است .عنوان آن در صفحه من "کیلو بایت" است .
(با نحوه فارسی کردن پرتال ها آشنایی دارم ولی وقتی واژه ای را تغییر میدهم دیگه صفحه لود نمیشه و ایراد میگیره که page header رو نمیتونم تغییر بدم و از همون فایل تغییر یافته تو شاخه language به انضمام فایل include/header_page.php نیز ایراد میگیره .) فایلهای انگلیسی پوشه language نیز مطابقتی با فارسی شده اش نداره یعنی همون لینک با عنوان "کیلوبایت" که گفتم، تو فایل دیگه ای هست(lang_main_attach.php) که در نسخه انگلیسی در یک فایل دیگه خلاصه متوجه نشدم که چجوری فایلها رو فارسی کردید ؟!! تو خود سایت شما (http://plus.iran.ch)این لینک اسمش درسته پس اگر خودتون از نسخه فارسی شده جدید تری استفاده میکنید لطفا اون رو حتما آپلود کنید .

این سیستم ورود کد نیز برخی اوقات باید از راست به چپ و برخی اوقات باید از چپ به راست وارد گردد و برخی مواقع هم اصلا درست جواب نمیده . کلا نمیشه اونو غیر فعال کرد ؟
با تشکر : امین بخشنده (Emergency)

جدیدترین ارسال ها

بالا