چنتا مشكل با وردپرس...

Pooriya_Online

Active Member
چنتا مشكل با وردپرس داشتم.
1.چه طوري هدر بالاي سايت رو تغيير بدم و هدر مورد علاقه خودم رو بزارم؟
2.چه طوري تايتل هر پست رو به فونت تاهوما تغيير بدم؟
فعلا همينا...
تا بعد...

Pooriya_Online

Active Member
چنتا مشكل ديگه:
چه طوري به قالبي نوار كناري قسمت آرشيو رو اضافه كنم. اينو بگم كه من از تم Rin استفاده ميكنم.
يه تم مشكي احتيج دارم كه فارسي باشه...
چيكار كنم؟

d@nial

Well-Known Member
تم مشکی من چند تا دارم، اگر پیدا کردم بهت میدم!!

برای اضافه کردن هر چیز هم به منوی سمت راست، میتونید فایل sidebar.php که تو فولدر قالب هست رو ویرایش کنید و اضافه کنید

برای تغییرات در هدر هم فایل header.php در فولدر قالب هست، اگر هم نبود تو فایل index.php میتونید تغییرات رو بدین

فونتها رو هم میتونی همش رو از طریق فایل css ویرایش کنی و به تاهوما تبدیل کنی

Ali_ix

Well-Known Member
تمام این مسائلی که گفتید مربوط به قالبها میشه ...و جوابشون هموناییه که دانیال گفت ;)

Pooriya_Online

Active Member
مرسي دانيال جان فقط يه چيزي...
مشكل اضافه شدن رفع شد ولي من همونطور كه ديد براي هدر بالاي وبلاگ يه عكس گذاشتم خوب؟حالا ميخوام در قسمت عنوان وبلاگ هم اسم سايت رو بنويسم تا در بالاي صفحه برازر نشون بده ولي وقتي اينكارو ميكنم غير از اينكه در اون بالا نشون ميده روي خود هدر هم نمايش داده ميشه. اونو چه طور رفع كنم...
اگه اين تم مشكي ها رو هم بدي ممنون ميشم...

d@nial

Well-Known Member
دو تا کار میتونی بکنی که بازم بر میگرده به ادیت فایل Header.php

اول اینکه فایل رو ویرایش کنی و بین دوتا تگ title اسم رو بنویسی و سیو کنی

دوم اینکه فایل رو ویرایش کنی و بین قسمتی که اون عکس تعریف شده، احتمالا یه table هست، توش باید یه قسمت که کدهای php هست حذف شه که همون تایتل هست، دقیق کدش نمیدونم چیه!!

تم های مشکی هم چشم، ببینم درست حسابی اگر فارسی بودند میدم بهت، فقط این چند وقته یه خورده درگیرم، میدم بهت!

d@nial

Well-Known Member
Pooriya_Online گفت:
مرسي دانيال جان فقط يه چيزي...
مشكل اضافه شدن رفع شد ولي من همونطور كه ديد براي هدر بالاي وبلاگ يه عكس گذاشتم خوب؟حالا ميخوام در قسمت عنوان وبلاگ هم اسم سايت رو بنويسم تا در بالاي صفحه برازر نشون بده ولي وقتي اينكارو ميكنم غير از اينكه در اون بالا نشون ميده روي خود هدر هم نمايش داده ميشه. اونو چه طور رفع كنم...
اگه اين تم مشكي ها رو هم بدي ممنون ميشم...
راستی این علی هم پر از تم هستش :D

ACTIVE

Active Member
البته میشه تو سی اس اس استایلمون هم دستکاری کرد و اندازه فونت هدر مون رو کوچیک کنیم به حدی که دیده نشه در اینصورت ما عنوان رو در اسکرول تسک بار میتونیم ببینیم.

و یه سوال که من چطور میتونم فقط اندازه و یا ضخامت فقط عنوان تاپیک رو عوض کنم نه سایر عناوین رو؟؟ یه سوال دیگه اینکه این ماژول فارسی سازیه تاریخ رو بار کردم ولی اصلا از ستش سر در نیوردم ... کمک کنین بی زحمت

در ضمن علی جان سریع این تم مم هاتو رو کن ببینیم ;)

Ali_ix

Well-Known Member
سلام.

میتونید به جای کوچک کردن فونت این کار رو انجام بدید :
کد:
.classname , #idname {
displaye: none;
}

که متن اونجا باشه و نمایش ندهکه در واقع این بهترین راه حله و از دید متورهای جستجو هم وبلاگ بهتر ایندکس میشه :)

رضا جان اون پلاگین تاریخ شمسی م فقط کافیه شما آپلود کنی تویه پوشه wp-content/plugins و داخل پنل ادمین فعالش کنی ... :wink:

ACTIVE

Active Member
سلام
علی جان دستت طلا آقا این کد رو تو کدوم فایل تغییر بدیم ؟؟
علی جان من این پلاگین رو آپلود کردم ولی اتفاق خاصی نیفتاد درحالیکه در پنل پلاگین هم اکتیو بود

مرسی علی جان

Ali_ix

Well-Known Member
فایل style.css این کد رو باید برای اون کلاس خاصی که برای عنوان وبلاگ استفاده شده قرار بدید...

برای تاریخ شمسی هم بعد از فعال کردن پلاگین تاریخ شمسی میشه .... برای آرشیو و تقویم فارسی باید از تگهای جدید پلاگین استفاده کنید ..

مانی تویه وبلاگ خودش کامل توضیح داده دربارش ... ;)

Pooriya_Online

Active Member
مرسي...
راستي من با كمك دانيا فونت تايتل نامه هام رو كه يه فونت ديگه بود به تاهوما تبديل كردم ولي نميدونم كدوم خط بود تا اندازشم كوچيك كنم...
آهان يه چيز ديگه چه طوري آخرين نوشته ها رو قرار بدن (اگه ميشه تگ مربوط بهش رو بزاريد)
ممنون...

آخرین ویرایش:

d@nial

Well-Known Member
Pooriya_Online گفت:
مرسي...
راستي من با كمك دانيا فونت تايتل نامه هام رو كه يه فونت ديگه بود به تاهوما تبديل كردم ولي نميدونم كدوم خط بود تا اندازشم كوچيك كنم...
آهان يه چيز ديگه چه طوري آخرين نوشته ها رو قرار بدن (اگه ميشه تگ مربوط بهش رو بزاريد)
ممنون...
آخرین نوشته منظورت چیه؟

Pooriya_Online

Active Member
علي آقا در مورد كدي كه داده بوديد براي نشون ندادن تايتل نتونستم پيداش كنم تو فايل استايل و در مورد تايتل نوشته ها هم يه توضيحي بديد (براي كوچيك كردنش)

Ali_ix

Well-Known Member
Pooriya_Online گفت:
علي آقا در مورد كدي كه داده بوديد براي نشون ندادن تايتل نتونستم پيداش كنم تو فايل استايل و در مورد تايتل نوشته ها هم يه توضيحي بديد (براي كوچيك كردنش)

تویه فالی شیوه نامه (CSS) قالب کوبریک خط 130 این کد رو پیدا کنید :
کد:
h1, h1 a, h1 a:hover, h1 a:visited, .description {
	text-decoration: none;
	color: white;
	}

و با این عوضش کنید :
کد:
h1, h1 a, h1 a:hover, h1 a:visited, .description {
	text-decoration: none;
	color: white;
	display: none;
	}

یعنی در واقع فقط یک

کد:
	display: none;

بهش اضافه میکنید ...

~ pboy قالبهای فارسی شده تویه وبلاگ موقت وردپرس فارسی هست...
آقای کامیار ندیمی هم تعدادی قالب فارسی کردند که به زودی اونجا میزارم برای دریافت ... :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا