[phpNuke] چطوری میشه ناکهای متفاوت رو به هم دیگه تبدیل کرد

Masoud1365

مدیر انجمن
با سلام
میخواستم بدونم که چطوری میشه ناکهای متفاوت رو به همدیگر تبدیل کرد. یا اصلا میشه چنین کاری رو کرد یا نه . البته بدون اینکه اطلا عات از بین برود.
ممنون

YTERROR

Active Member
چی ناک رو بهم تبدیل کرد قالبهاشون و یا دیتا بیساشون یا ..... ؟

S4DEGH

Well-Known Member
در يك كلمه !

به سختي !:d

ببين بستگي داره ! مثلا نيوك معمولي باشه خب كار ميبره ! همانطور نيوك پلاتينيوم باشه ! كار ميبره ! ( منظور تبديل به نسخه جديد تر )

اما مثلا معمولي به پلاتينيوم باشه و يا بر عكس ! سخته ! و 100% بايد Sql و Php بلد باشي !

YTERROR

Active Member
یک مطلب بی ربط به پست

صادق قالب و ... جدید مبارک باشه ولی چرا آلبوم قالبات خالیه کلی قالب داشتی هیچکدوم تویی سایت چرا نیست

S4DEGH

Well-Known Member
خوبه خودت گفتي عادل جان !:D

خدايي قالب سايت خوب شده !؟ در مورد اون كه گفتم اول سايت ! تنظيمات سايت رو دارم انجام ميدم و همينطور اشكالات سيستم !
بزودي اونم رديفش ميكنم !
--------------------------------
راستي يچيز ديگه بگم مسعود جان ! ببين بيشترين مشكلات توي sql كاربران و انجمن هست بدليل يكسري مد ها و ..
البته هركاري نشد نداره !

YTERROR

Active Member
آره خدایش خوب شده قالب خوب و کلای بالایه کلی رفته روی کلاس کار از مشهد تیم هم بهتره از اون قالبهای شونصد دلاری قیافه اش می خوره

مسعود جان نحوه کار چی تبدیل دیتا بیسا ؟

S4DEGH

Well-Known Member
ميگم عادل بازم رفتي تو تايپ سريع !‌من كه چيزي نفهميدم !
در مورد ديتابيس و ... بايد يك متن بلند بالايي بنويسم ! فردا ميزارم !

YTERROR

Active Member
آره تا مدی امیر عباس بود غلط گیری می کرد و مچ آدم رو می گرفت

می گم قالب خوبیه و کلی کلاس بالاست این امیر عباس هم نه به قبل که هر روز صبح چند ساعت تویی فرومش آنلاین بود و جواب همه رو م یداد نه به الان

VAHID216

مدیر بازنشسته
آقا عادل (اگر اجازه بدهید بگویم به شما آقاعادل البته اگر بخواهید) قالب آفاق که اصلا توی فضا می ری قالب ما هم می شه رفت تو فضا ولی نه به اندازه آفاق ولی سر بزنی بد نیست
www.E-IRCLUB.COM

S4DEGH

Well-Known Member
مسعود ميگم بايد چي كار كرد !
الان شما 2 كار به من دادي ! يكي قالبه و اين يكي اين سوال !
---------------
عادل جون قالب هاي خفن كه روي پلاتينيوم نصبه !
http://www.e-irclub.com/
http://www.hostsilver.com/ ( البته الان قالب رو عوض كرده )

ساخت كديش كار خودمه !

S4DEGH

Well-Known Member
خب برای انتقال داده های نیوک ها به همدیگر باید مراحل زیر طی بشه :
1- چه بخش هایی یاز به انتقال دارند .
2 - از چه سیستمی به چه سیستمی میخواد انتقال ÷یدا کنه ؟
3 - SQL
مهمترینش همینه !
ببین برای انتقال باید هر کوئری که میخوای رو در کوئری جدید انتقال بدی مثلا :
تو phpmyadmin که بری و مثلا کوئری download_new خب داخل این کوئری بری اونجا در بالا قسمت منو نوشته مشاهده که تمامی اطلاعاتی که مربوط به بخش جدید ها است در اونجا ذخیره میشه ! شما باید از اون قسمت بک آ÷ بگیری و بعد بک آ÷ رو داخل همون کوئری جدید بریزی !
راه دوم که ساده تره اینکه بری قسمت بک آ÷ کامل و اونجا این کوئری های مهم رو بک آ÷ بگیری . حالا یا تک به تک یا مجموعا !
برای بخش انجمن اینها مهمه :
phpbb_categories
phpbb_forums
phpbb_posts
phpbb_posts_text
phpbb_privmsgs
phpbb_privmsgs_text
phpbb_search_results
phpbb_search_wordlist
phpbb_search_wordmatch
phpbb_sessions
phpbb_topics
phpbb_topics_watch
phpbb_users
phpbb_users_group

اینهارو بک آ÷ میگیری و بعد در sql جدید فقت قسمت های داخلیش منظور اینکه مثلا اگر phpbb_users_group رو دانلود کردی وقتی باز کنی بخش اول مال تیبل هاشه که لازم نداری و همیشه کمه اما بخش دومش زیاد هست و باید اون بخش رو ک÷ی کنی تو sql جدیده خودش خودبخود جایگزین میشه !

بقیه هم به همین منوال هست !

نمی دونم منظور رو خوب رسوندم !؟

YTERROR

Active Member
ممنون صادق جان این چند وقتا قالبهای باحالی واسه پلانتیوم دیدم از جکله قالب سایت تو که واسه فروش بود ولی تویی یک پک با شونصدتا دیگه دیدم که حجمش 400 مگابایت بود که قالبهای نوک هم بود داره کم کم جا میافته بین مردم

چجوری میشه منوهای تو در تو برای نوک ساخت ؟

S4DEGH

Well-Known Member
منو هاي تودر توي !؟
ميشه بيشتر بگي !
نكنه اون منوهايي ميگي كه مثل مثلا نوار ابزار بالاي اينترنت اكسپلور هست !؟ كه روش ميره منوي جديد باز ميشه !؟

YTERROR

Active Member
آره من یک سی ام اس دیدم که این جوری بود یعنی یکی نه چند تا دیدم واسه ناک هم فکر کنم بشه کرد کار زیاد سختی فکر نمی کنم باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا