چطوري ميشه در فرانت پيج منو ساخت

silvia

New Member
من ميخوام تو فرانت پيج منو بسازم كسي كدشو داره يا ميتونه به من بگه چيكار كنم قبلا از مساعدت اونهايي كه پاسخ ميدن متشكرم

silvia

New Member
منو

سلام اول اينكه ازت متشكرم در ثاني منظور من از منو رو ميتوني تو سايت
http://www.bank-maskan.org يا تو سايت http://www.agri-bank.com ببيني يعني با حركت موس موضوعات آن باز بشه و بينده رو به يك صفحه ديگه هدايت كنه ؟ حالا ميتوني بهم كمك كنيد . اصلا همچين كاري رو با فرانت پيج ميشه كرد ؟

H_R_M

Member
سلام
ببين اون منو ها رو هم با جاوا اسکريپت ميشه ساخت و هم با فلش
برا هر دوشون هم برنامه منو ساز آماده وجود داره
موفق باشيد

sp-sky

Member
منوهاي موجود تو اين دو سايت با جاوا اسكريپت طراحي شده
فرونت پيج نمي تونه اين منوها رو ايجاد كنه
تو اينترنت كدهاي آماده اين منوها وجود داره
البته اگه حرفه اي مي خواي كار كني اين منوها رو راحت تو فاير وركس ماكرومديا مي تونيد تهيه كنيد و با دريم ويور هم اونها رو بچيني تو قالب صفحت

mahsa24

New Member
سلام چندین نوع منو مثل-AllWebMenus که یک برنامه آماده برای ساخت منو هست رو میتونید از سایت download.comدانلود کنید در ضمن frontpageدر قسمت insert/webcomponent/link barهم نوع ساده اون رو پیاده سازی میکنه ولی بهترین راه همون طور که دوستان گفتن استفاده از javascript هست که به راحتی با جستجو در نت sourceطرح مد نظرتون رو پیدا کنید
موفق باشین

silvia

New Member
مرسي از تو ضيحاتتون ميشه كد ساخت اين منو ها رو به من بدهيد ، متشكرم

Aftabgardan-cc

Active Member
بچه‌ها!
فكر كنم راهي وجود داشته باشه كه كدهاي همون سايت بانك مسكن را بدزديم و فقط اسم‌ها و آدرس‌هاش رو عوض كنيم. ها!
راستش من خودم نمي‌تونم ولي چون زياد از اين دزدي‌ها كردم احتمال مي‌دم اينجا هم بشه.
هر كس مي‌دونه كمكش كنه!!!

pedramr

Active Member
اين برنامه رو نصب كن

برنامه
Sothink DHTML menu builder

رو نصب كن و حالش رو ببر . انواع منوهاي نامحدود رو ميتوني خلق كني ..
..

pedramr

Active Member
Sothink DHTML Menu builder

..
اين برنامه رو نصب كن :
Sothink DHTML Menu builder

..

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
دوست عزیز صادق جان
به انجمن خوش آمدید، لطفا پست های تکرار نزنید و پیش از زدن پست انجمن را جستجو فر مایید.
این سوال پیش تر مطرح و آموزش کامل آن در انجمن قرار داده شده است، لطفا جستجو فر مایید.
پاینده باشید.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا