چطوري روي فايل فلش در برنامه دايركتور كنترل داشته باشيم

سلام
من بخاطر كم حجم شدن برنامه ام فيلم هاي خود را بصورت فلش خروجي گرفتم و وارد برنامه دايركتور كردم ولي براي كنترل فيلم كه كاربر بتونه با زدن دگمه اي فيلم را نگهداره يا ادامه بده نمي دونم چكار كنم لطفا راهنمائي كنيد

جناب سعادتی راد
با سلام
امیدوارم بتونم کمکتون کنم
برای play از دستور
sprite(x).play()
برای Pause از دستور
sprite(x).Hold()
برای Stop از دستور
sprite(x).frame=1
sprite(x).Hold()
استفاده نمائید. اگر نیاز به کنترل بیشتری دارید بفرمائید.
موفق باشید.

سلام ممنونم
امتحانش مي كنم ببينم درست ميشه يا نه اگر اشكال داشتم مي پرسم

on mouseDown me
sprite(x).Hold()

end
سلام من كد بالا را نوشتم ولي پيغام خطا داد مي خواستم بدونم كه قبلش من بايد به فايل فلشم اسمي يا چيزي بدم بعد اينجا صداش كنم

آخرین ویرایش:
استاد ارجمند
با سلام
منظور من از X شماره اسپرایت شما هست. بر فرض مثال اگر فایل فلش خود را بر روی کانال 1 قرار داده اید. بجای X بگذارید 1
مثال
on mouseUp
sprite(1).play()
end
موفق باشید.

سلام خيلي ما را شرمنده كرديد
شما مي بايست اسمتون را تغيير بدهيد به حرفه اي
خيلي ممنون از راهنمايي خوبتون
حالا اگه بخواهم صداي فيلم فلش را كم يا زياد كنم يا قطع كنم مي توانم يا نه ؟
تقريبا مي خواهم همون كنترل هايي كه برنامه مديا پلير داره اضافه كنم كه كاربر متوجه نشود كه اين فايل فلش است .

با سلام
جناب سعادتی راد لازم به توضیح است که من واقعا تازه کارم و نمی دانم میشود روی فایل فلش ولوم داشت یا خیر
ولی می توانم برایتان کد اسلایدر جلو و عقب بر فلش و تایمر نمایش زمان فیلم را آماده نمایم.
حال پیشنهاد می نمایم فایل صدای فیلمتان را جدا با فورمت swa خروجی بگیرید و با استفاده از کد ذیل (حداکثر 255 و حداقل 0)
صدای فیلمتان را تغییر دهید.
member("SWA").volume = 127
لطفا بجای SWA نام کست ممبر را قرار دهید . و جهت استفاده از حداکثر ولوم عدد 255 و برای میوت عدد 0 را در نظر بگیرید.

سلام و خسته نباشيد
از راهنمايي هايتان خيلي متشكرم

اگر ديده باشيد در سايت ايران كليپ فايل هاي فلش را كه باز مي كنيد نوار پيمايش، ولوم امكانات ديگر دارد مي توان يك چنين برنامه اي نوشت ؟:idea:
در ضمن ممنون مي شوم اگر كد اسلايدر جلو و عقب و تايمر نمايش زمان فيلم را بنويسيد::wink:

با سلام جناب سعادتی راد با عرض پوزش از اینکه به دلیل گرفتاری کاری چند روز نبودم.
خدمتون عرض کنم که در سایتی که فرمودین (البته من ندیدمش) حتما با فلش طراحی شده و در نرم افزار فلش ساخت نوار پیمایش و دیگر امکانات براحتی در دسترس می باشد. و دیگر اینکه شما میخواهید با لینگو در دایرکتور این امکان را فراهم آورید
و مثلما سایتی که فرمودین نباید شاک ویو باشد.
حال با استفاده از لایبری Animation\Interactive و نسبت دادن کد Constrain to Line به یک درگر یک نوار پیمایش بسازید
و سپس به فایل فلش خود کد ذیل را نصبت دهید. موفق باشید.
property mySprite
property myFrameCount

on beginSprite me
mySprite = sprite(me.spriteNum)
myFrameCount = mySprite.member.frameCount
end beginSprite me

on mConstrainedValue me, vSpriteNum, vValue
vCurrFrame = vValue * myFrameCount / 1.0
mySprite.frame = vCurrFrame
_movie.updateStage()
end mConstrainedValue me

لازم به توضیح است به درگر خود مقدار broadcast را معادل کانال فلش خود قرار دهید.

نمیدونم چرا وقتی به این سایت وصل میشم دستگاهم بعد از چند دقیقه ری استارت میشه؟؟؟؟؟
شاید اساتید از حضور من در این سایت راضی نیستند؟
در هر حال با همگی شما خداحافظی می کنم.

nima_dir

Active Member
سلام آماتور جان
اين چه حرفيه ميزني؟ همه از حضور تو در اينجا استفاده ميكنن
بعدشم فكر نميكنم ري استارت شدنت ربطي به سايت داشته باشه شايد ويروسي چيزي گرفتي
به هر حال من يكي به شخصه خوشحال ميشم باشي
موفق باشي

سلام استاد
از راهنمايي شما ممنون
مطمئن باشيد كه كسي از حضور شما ناراضي نيست بلكه خوشحال هم مي شوند

سلام اماتور جان
راستش بعلت گرفتاري كدي كه گفته بودي تازه امتحان كردم
راستش آن كد در يك خط مانده به آخر پيغام خطا مي دهد
براي نوشتن كد هم من يك New Behavior ايجاد كردم و بعد كد شما را در آن كپي گرفتم نمي دونم خطا از چيست ؟
ممنون مي شوم راهنمايي كنيد

استاد ارجمند
لطفا ایمیلتون رو چک کنید. من یک کار کامل براتون فرستادم. (Play, Puase, Stop, Rewind, Forward, Timer, Slider) امیدوارم
موفق باشید.

nima_dir

Active Member
آماتور جان سلام
اگه شما و بقيه بچه ها لطف كنين كارخهايي كه ميكنين رو يه جا آپلود كنين و ادرسش رو اينجا قرار بدين چند تا مزيت داره:
يكي اينكه هر كسي كه اينا رو بخواد مجبور نيست يه پست براي اي ميل بزنه بعد اينكه براي هه در دسترسه.
ممنون ميشم همين فايلي كه رو كه ميل كردي جايي اپ كني و ادرسش رو بذاري تا ر دسترس همه باشه
براي اپ هم ميتوني از www.rapidshare.com استفاده كني
ممنون و موفق باشي

جدیدترین ارسال ها

بالا