چسبيدن حروف به يكديگر در اينديزاين

x-behrooz

Member
با سلام
خواهشا اگر كسي مي تونه به من كمك كنه دارم قاطي مي كنم
از نسخه اينديزاين سي اس 2 ورژن 4 استفاده مي كنم با فونتهاي بي مشكل دارم حروفها را مي خواد به هم بچسبونه بايد چيكار كنم ولي در ورژن 3 اين مشكل را ندارم ولي خوب مي خوام با ورژن 4 كار كنم
ممنون از لطف شما

S.H.R.M.K

Well-Known Member
بله دوست عزیز مشکل از فونت ها هست.
من و چندتا دیگه از دوستان همین مشکل رو با این فونت ها داشتیم .
راه هلش هم اینه که از برناه مریم نسخه 4 استفاده کنید.البته با مریم احتیاجی به برنامه اش نیست و فقط فونت های قلمدانش باشه مستقیم میتونید تو ایندیزاین فارسی کار کنید.

x-behrooz

Member
به هر حال ممنون از شما دوست عزيز كه وقت گذاشتيد و توجه كرديد
بايد تست كنم
باز هم اگر كسي چيزي در اين مورد مي دونه بگه ممنون مي شم

P.A.Y.T.O.N

Active Member
حمید رضا جون این فونتارو واسه بچه ها آپ می کنی اینجوری دیگه کسی مشکلی نداره
منم اگه فونت خاصی خواستین واسه این کار اگه داشتم می زارم.....

x-behrooz

Member
دوست عزيز ممنون با اين كاري كه گفتيد مشكل فارسي نويسيم حل شد ولي حالا وقتي مي خوام تبديل به پي دي اف كنم ارور مي ده

S.H.R.M.K

Well-Known Member
حمید رضا جون این فونتارو واسه بچه ها آپ می کنی اینجوری دیگه کسی مشکلی نداره
منم اگه فونت خاصی خواستین واسه این کار اگه داشتم می زارم.....

فعلا این فونتا در دسترسم نیست ولی قیمت زیادی هم نداره میتونی بخری اینجوری از برنامه های دیگش هم میتونی استفاده کنی چیزای جالبی داره.

دوست عزيز ممنون با اين كاري كه گفتيد مشكل فارسي نويسيم حل شد ولي حالا وقتي مي خوام تبديل به پي دي اف كنم ارور مي ده

خوب چه کار کردید؟برنامه مریم رو گرفتی؟
مشکلش چیه الان میشه دقیق تر بگی؟

Unity

Member
حداقل يه عكس از اون اشكالي كه ميگي بزار بفهميم مشكلت با اين برنامه دقيقا چيه . چون من كه مشكلي ندارم .

mashreghi

Member
آقا این ارور رو هم من هم چند تا از دوست های دیگر داشتند . یعنی دردسر با فونت ها در cs2ver4 . هم به هم چسبیدگی فونت ها هم ارور امبد فونت ها موقع خروجی گرفتن که فونت ها رو نمی شناسه . با مریم 4 هم مشکل باقیه . اگر خواستید چندتا از فونت های مریم 4 رو آپ می کنم متوجه بشید .

S.H.R.M.K

Well-Known Member
آقا این ارور رو هم من هم چند تا از دوست های دیگر داشتند . یعنی دردسر با فونت ها در cs2ver4 . هم به هم چسبیدگی فونت ها هم ارور امبد فونت ها موقع خروجی گرفتن که فونت ها رو نمی شناسه . با مریم 4 هم مشکل باقیه . اگر خواستید چندتا از فونت های مریم 4 رو آپ می کنم متوجه بشید .

نه برادر فونتهای مریم 4 هیچ مشکلی نداره من الان 2 تا مجله با همین فونتا بستم و با فرمت PDF هم فرستادم هیچ مشکلی نداره.
شما از کدوم فونتهای مریم 4 استفاده میکنی؟همونطور که میدونی 2 نوع فونت داره که یکیش با F شروع میشه و یکی با w اونایی که با w شروع میشه برای کار کردن در برنامه های me هست و مشکل ندارن.

P.A.Y.T.O.N

Active Member
حمید رضا چطوری Pdf می کنی؟
مال من ارور میده بعدش برنامرو یه دفعه میبنده .....

mashreghi

Member
ایضا بنده هم همین دردسر رو دارم .البته شنیدم با ورژن های قبلی ایندیزاین مشکلات فونت های فارسی کم تر بوده

S.H.R.M.K

Well-Known Member
پی دی اف ؟
از منوی اکسپورت خیلی راحت تو 3-4 دقیقه میشه یه مجله 40 صفحه ای رو اکسپورت کرد.
شما همین Cs2 رو میگین مشکل داره؟چون من رو 4 تا دستگاه مختلف با این ورژن کار کردم همشون هم درست بود الان اولین باره که میشنوم مشکل داره!

ایضا بنده هم همین دردسر رو دارم .البته شنیدم با ورژن های قبلی ایندیزاین مشکلات فونت های فارسی کم تر بوده

دقیقا میشه بگی چه مشکلی؟

S.H.R.M.K

Well-Known Member
من ورژن 3 رو دارم ولی موقع اکسپورت برنامرو می بنده!!!

راستش با ورژن 3 تا حالا کار نکردم نمیدونم.
ولی ورژن 4 یا همون Cs2 که مشکل نداره.

آخرین ویرایش:
میشه یکیتون چند تا از اون فونتهای w مریم رو که میگید باهاش حرفهای فارسی دیگه اینجوری جدا جدا نوشته نمیشه رو آپ کنه لطفا؟

sorosh

Active Member
سلام دوستان

عرض شود من 5 ماه پيش كه ورژن 4 را نگرفته بودم برا ي پي دي اف كردن

متن آن را پرينت مي كردم و پرينتر را Acrobat Distiller انتخاب مي كردم در اين حالت متن

پي دي اف ميشد و هيچ مشكلي هم نداشت ..

توی صفحه preferences اگر در language گزینه ی arabic نداشته باشه باید چی کار کنم؟ رفتم فونتهای مریم رو هم نصب کردم. فارسی مینویسه ولی توی کادرهای باریک کلمه ها رو پس و پیش میکنه... مثلا " او دارد میرود خانه" را مینویسه: " میرود خانه او دارد"
میشه بگید چرا؟

x-behrooz

Member
آقا اين فونتهاي مريم هم مشكل داره اگر كسي واقعا با اون مجله اي بسته پس چرا وقتي من مي خوام بنويسم همة به جاي همزه كوچك بالاي ه دو نقطه مي گذارد
من هم با ورژن cs2 v4 كار مي كنم و اين مشكل ه رو دارم مريم 4 هم دارم ولي با فونتهاي w اين مشكل را دارم

samira_f81

New Member
help

سلام به همگی
خسته نباشید.من به تازگی وارد انجمن شدم و شدیدا نیاز به مباحث آموزشی در مورد ایندیزاین دارم اما تمام پستهای سما مربوط به 2 یا 3 سال پیش هست و دیگه قابل دانلود شدن نیست اگه میشه خواهشا برای من حتی شده مطالب در مورد ایندیزاین رو به صورت pdf به ایمیلم بفرستید واقعا ممنون میشم.
با تشکر سمیرا
[email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا