چرا از مامبو استفاده میکنم

navidz

New Member
من قبول دارم که مامبو بهترین سیستم مدیریت محتوای دنیا نیست.
حالا این سوال برای شما پیش اومده که اگر بهترین نیست بی جا کردی که ازش استفاده میکنی؟ :eek:
دلایل انتخاب مامبو توسط من به شرح زیر است: :D
1- کاملا فارسی است
من خودم با سیستم های مدیریت محتوای انگلیسی مشکلی ندارم ولی آخر کار این کاربر فارسی زبانه که باید از سایت بازدید کنه یا اونو مدیریت کنه ، برای همین چون مامبو تنها سیستم مدیریت محتوای تمام فارسی هستش که حتی قسمت راهنمای اون هم فارسی شده(انتشار در نسخه 4.6.2)

2- رایگان است
این سیستم مدیریت محتوا رایگان است. سیستم های مدیریت محتوای زیادی وجود دارند که رایگان هستند ولی بعضی از سوداگران با فارسی کردن ، آنها را می فروشند

3- پشتیبانی دارد
وقتی که مشکل در مامبو برام پیش می یاد ، حوصله ندارم برم ببینم مشکل از کجاست ، یکراست میرم تالارگفتمان مامبولرن و میگم مامبو اینطوری شده و بعد میرم یک قهوه می خورم و برمی گردم می بینم که جوابم حاضر و آمادست

4- تمام امکاناتش داره فارسی میشه!
مامبو که خودش فارسی هستش ، با این اوصاف عده زیادی علاقه به فارسی کردن امکانات اضافی اون دارند که من هم هر چند وقت یکبار می رم اونا را بخ صورت رایگان دریافت می کنم

5- منقرض نمیشه
بعضی از تیم های فارسی سازی را دیدم که بعد از چند ماه خسته شدن و در سایتشون را بستن و رفتن گردوبازی و تمام کاربرانشون بیچاره شدن

6- فارسیش به روز است
وقتی یک نسخه جدید مامبو چند روز بعد نسخه فارسیش می یاد ولی در مورد سایر سیستم های مدیریت محتوا باید 6 ماه صبر کنی تا اعضای اون تیم فارسیش کنند(در این زمان 6 ماه ، هکرها توی سایتم عروسی میگیرن)

7- اخبار به روز فارسی
صبح که خبر در سایت مرجع مامبو منتشر میشه 12 ساعت بعد خبر فارسیش توی سایت مامبولرن هستش :-X نمی دونم اینا کارو زندگی ندارن که میشینن خبرها را فارسی میکنن!

8- به این میگن مدیریت
خداییش سیستم مدیریت مامبو انقدر ساده است که یک بچه دبستانی می تونه باهاش کار کنه ولی گذرتون به E107 نیفتاده تا ببینید که توی قسمت مدیریتش نمی دونی از کدوم طرف بری

9- حال کردم
نمی دونم چی توی این مامبو هستش که معتادت میکنه و سایت خوابت میکنه. هر چند وقت یکبار میگی برم توی قسمت مدیریت مامبو دوری بژنم روشن شم(این تنها دلیلیه که از مامبو استفاده نکنید چون ممکنه معتادش بشید) ;)

حالا به نظر شما آیا این دلایل برای انتخای مامبو کافی است؟ :p

radman

New Member
منم اعتیاد به مامبو دارم!!!

سلام

واقعا آدم رو معتاد به خودش میکنه.:-?
دقیقا حرف دل من رو زدی .به خصوص قسمت آخر در مورد دور زدن تو مدیریت سایت.:wink:
آخ که چه حالی میده توش میچرخی.واقعا که مامبو با تیم مامبولرن یه چیز دیگست.:oops:

یا حق

Masih

Well-Known Member
من دقیقا 4-5 روز میشه که با مامبو دارم کار میکنم. میدونم که وردپرس رو نمیشه جزو سیستمهای مدیریت محتوا به حساب آورد ولی به دلیل اصرار بیش از اندازه برخی از دوستان من قرار بود برای سایت جدیدم از وردپرس استفاده کنم و خوب نگرانیها و دغدغه های زیادی داشتم که برخی از نیازهای سایتم رو چطوری در وردپرس میتونم تامین کنم؟ به جرات میتونم بگم که هیچ کس تا به حال به اندازه من برای وردپرس وقت نگذشته که تنها بخش کوچکی از این وقت گذاشتن شامل ترجمه کلیه متون codex به زبان فارسی شده فقط برای اینکه بفهمم که چطوری میشه یه قالب واسه وردپرس طراحی کرد؟!!! تا اینکه یکی از دوستان خوبم که عضو همینجا هم هست بهم مامبو رو معرفی کرد...

و تا اینجا که با مامبو ور رفتم دیدم که واقعا مامبو 90% از نیازهای منو به صورت defaul در خودش تامین میکنه, بدون اینکه به کوچکترین مشکلی بر بخورم! خیلی دلم میخواست که یه پست اینجا بزنم و معشوقه جدیدمو معرفی کنم!! D: که خوب دوستان زحمتش رو کشیدن. فقط میخواستم بگم که...

این مامبو بدجوری منو دیوونه خودش کرده!!!

majid2x

Active Member
البته Joomla بهترین سیستم سال شد . ولی Joomla فارسی مفت نمی ارزه !

ولی تیم مامبو لرن با مدیریت مدیری مدبر ( آقای فیروزمندان ) مامبو فارسی رو پرطرفدار ترین سیستم در ایران کرده طوری که پیج رنک سایت مامبولرن 7 و انجمنش 5 است ! و این واقعا افتخاری برای ایرانیـــان است .

با تشکر از تیم سخت کوش مامبولرن .
مجید

جدیدترین ارسال ها

بالا