پوستر جشن چهارشنبه سوري

amrdesign

Member
سلام خدمت همه دوستان.

مي خواستم در مورد پوستر جشن چهارشنبه سوري كه در منچستر انگليس برگزار شد و طرح اين كار رو من آماده كرده بودم از دوستاي گلم نظر خواهي كنم.

براي ديدن عكس اين كار به آدرس زير بريد:

http://amrdesign.ir

پيشاپيش از نظر ها و انتقاداتتون ممنونم​

آخرین ویرایش:

Erfan

Active Member
سلام ;

رنگ بندی خیلی جالبه برام !! یعنی شاد ..

چیدمان نوشته ها هم قشنگه .. در کل بهتون تبریک میگم !!!

موفق باشید.
عرفان

amrdesign

Member
[Erfan];612940 گفت:
سلام ;

رنگ بندی خیلی جالبه برام !! یعنی شاد ..

چیدمان نوشته ها هم قشنگه .. در کل بهتون تبریک میگم !!!

موفق باشید.
عرفان

ممنون عرفان جان... نظر لطف شماست

nima_dsnr

کاربر VIP
به نظر من هم عاليه
رنگ بندي اش به قول عمو شاده
بكگراندشم نازه...
موفق باشي

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
بنظر منم رنگبندی قشنگی داره.
heartshape2.gif

من از بالای طرح تا اون سفره هفت سین خیلی خوشم اومد ولی از سفره به پایین بنظرم یکمی چیدمان متنت جای کار داشته.

استفاده از فونتای نستعلیق بین این همه فونت فانتزی یکمی جالب نیست.

راستی اینکار برای چهارشنبه سوری پارسال بوده دیگه؟!

saeid.g

Member
سلام.
خسته نباشی.
من هم با نظر سارا موافقم.
نصف بالا رو 20 میدم.
نصف پایین رو 6.25
رو هم میکنه به حساب 13.125
با ارفاق 18.
سپاس.
بدرود.

amrdesign

Member
به نظر من هم عاليه
رنگ بندي اش به قول عمو شاده
بكگراندشم نازه...
موفق باشي

ممنون نيما جان... موفق باشي...

بنظر منم رنگبندی قشنگی داره.
heartshape2.gif

من از بالای طرح تا اون سفره هفت سین خیلی خوشم اومد ولی از سفره به پایین بنظرم یکمی چیدمان متنت جای کار داشته.

استفاده از فونتای نستعلیق بین این همه فونت فانتزی یکمی جالب نیست.

راستی اینکار برای چهارشنبه سوری پارسال بوده دیگه؟!

آره كاملا باهاتون موافقم سارا خانوم.راستش واسه پايين كار فرصت كمي داشتم.آخه سفارش اين كار دير رسيد به دستم و فوري هم بايد تحويلش مي دادم.بيشتر وقت رو هم همون قسمت بالا ازم گرفت... به هر حال ممنون از نظر خوبتون.... آره واسه چهارشنبه سوري پارسال بوده.

سلام.
خسته نباشی.
من هم با نظر سارا موافقم.
نصف بالا رو 20 میدم.
نصف پایین رو 6.25
رو هم میکنه به حساب 13.125
با ارفاق 18.
سپاس.
بدرود.

ممنون سعيد جان :D پس يعني قبول ميشم؟ نمي خواد يه ترم ديگه اين واحدو پاس كنم؟ :دي

از همه تشكر مي كنم و آرزوي موفقيت واسه همه دارم... :oops:

h-akhavan

Member
سلام:)
عالیه! رنگبندیش و رنگهای شادش به خصوص. :D
فقط ایراد بزرگی که داره اینه که ربطی به چارشنبه سوری نداره! چارشنبه سوری برای ایرانی ها معمولن یادآور یک سری مراسم از جمله آتیش بازی و قاشق زنی و فال گوش ایستادن و... هست که هیچ اثری از چارشنبه سوری دیده نمیشه تو این طرح (غیر از اون قسمت برنامه ویژه). اگه برای جشن سال نو بود به هیچ وجه این ایرادی که گفتم مطرح نبود و واقعن نمرش 20 بود!
با نظر سارا خانوم هم تا حد زیادی موافقم.

موفق باشی عزیز:oops:

amrdesign

Member
سلام:)
عالیه! رنگبندیش و رنگهای شادش به خصوص. :D
فقط ایراد بزرگی که داره اینه که ربطی به چارشنبه سوری نداره! چارشنبه سوری برای ایرانی ها معمولن یادآور یک سری مراسم از جمله آتیش بازی و قاشق زنی و فال گوش ایستادن و... هست که هیچ اثری از چارشنبه سوری دیده نمیشه تو این طرح (غیر از اون قسمت برنامه ویژه). اگه برای جشن سال نو بود به هیچ وجه این ایرادی که گفتم مطرح نبود و واقعن نمرش 20 بود!
با نظر سارا خانوم هم تا حد زیادی موافقم.

موفق باشی عزیز:oops:

حرفتون درسته اما خوب من اينو در نظر گرفتم كه در اين جشن تقريبا هيچ يك از مراسم هاي باستاني شب چهار شنبه سوري برگزار نميشه و يك جشن ساده هست و از اونجايي كه اين شب به سال نو نزديك هست و در آستانه اون قرار مي گيريم گفتم بهتره كه به نوروز هم يه ربطي پيدا كنه... ولي در كل با نظرتون موافقم.....

ممنون دوست عزيز... موفق باشي.

izone

Active Member
درود

کار زیبایی شده. ولی من هم با نظر دوستمان هم اندیشم. ایکاش کمی هم آتش بکار میبردید. ولی خوب گفتید که جرا اینکار را نکردید.

راستی سفره هفت سین را هنوز دارید؟ من برای یک کار دیگر میخوام برای نوروز امسال. اگر دارید و اگر برایتان مقدور است سپاسگزار میشم که برای من هم بفرستید یا بگید از کجا دریافت کنم.

همیشه شاد باشید.

amrdesign

Member
درود

کار زیبایی شده. ولی من هم با نظر دوستمان هم اندیشم. ایکاش کمی هم آتش بکار میبردید. ولی خوب گفتید که جرا اینکار را نکردید.

راستی سفره هفت سین را هنوز دارید؟ من برای یک کار دیگر میخوام برای نوروز امسال. اگر دارید و اگر برایتان مقدور است سپاسگزار میشم که برای من هم بفرستید یا بگید از کجا دریافت کنم.

همیشه شاد باشید.

ممنون از نظرتون... بله فكر كنم داشته باشم... بهتون خبر مي دم. موفق باشيد.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
به نظرتون پايين كار رو چطور كار مي كردم بهتر بود؟

مثل بالای کار!
f_aeqjgserm_f0281a9.gif

منظورم اینه که بالای کار نظم خیلی خوبی داشت ولی پایین کار اون نظمی که انتظار میره رو نداره.

متنها خیلی پراکنده شدن و استفاده از فونتهای نستعلیق هم بین این همه فونت فانتزی زیاد جالب بنظر نمیاد.

amrdesign

Member
مثل بالای کار!
f_aeqjgserm_f0281a9.gif

منظورم اینه که بالای کار نظم خیلی خوبی داشت ولی پایین کار اون نظمی که انتظار میره رو نداره.

متنها خیلی پراکنده شدن و استفاده از فونتهای نستعلیق هم بین این همه فونت فانتزی زیاد جالب بنظر نمیاد.

آره به نظر خودم هم بايد همين كارو مي كردم.... ممنون

amrdesign

Member
دوست گرامی من همچنان چشم براه مانده ام:sad:

دوست عزيز متاسفانه فايل PSD اين كار رو نتونستم پيدا كنم آخه اين كار رو خيلي وقت پيش انجام دادم ولي طرح سفره هفت سين رو كه در اينجا آوردم از توي يكي از كارت پستال هاي ايران مانيا گرفتم و روش كار كردم.اگر اونجا دنبالش بگرديد حتما مي تونيد پيداش كنيد...

جدیدترین ارسال ها

بالا