[phpNuke] پنهان کردن ایمیل کاربران در تالار از موتورهای جستجو اسپام!

izone

Active Member
حتما خیلی از شما دوستان به این موضوع برخورد کرده اید که کسانی که اسپام (Spam) یا ایمیل ناخواسته میفرستند نشانی ها را از اینترنت جمع آوری میکنند و به آن نشانی ها این ایمیل ها ناخواسته را میفرستند. برای جلوگیری از اینکار این مود را میتوان نصب کرد که کاربران بتوانند به آسانی ایمیل خود را بگونه معمولی بنویسند ولی این مود ایمیل را بگونه زیر نمایش دهد.

test [at] mydomain [dot] com

روش نصب و نمونه زنده را در اینجا بخوانید!

http://www.iranyad.com/postt228.html#1056
 

Parham

Active Member
ممنون ... البته من یک کار خیلی‌ بهتر به شما پیشنهاد می‌کنم شما کافی‌ هستش یک لینک در یک بلوک یا در Footer سایت خودتون به این صفحه بذارید ... خوب حالا میگید که چی‌ بشه !
روباتهای وب (که به آنها کاوشگر و عنکبوت هم گفته می شود) برنامه هایی هستند که برای یافتن آدرسهای ایمیل، تمامی صفحات وب سایتها، وبلاگها و انجمن های وبی را تک به تک از طریق لینکهایشان جستجو میکنند.
وقتی روباتها به صفحه شما برسند و لینکهای آن را جستجو کنند، توسط لینکی‌ که شما قرار دادید به داخل اون صفحه کشیده می شوند. روباتهای ایمیل یاب به محض ورود به این صفحه وارد یک حلقه بی پایان شده، فریب داده می شوند و هزاران آدرس ایمیل غیرواقعی که توسط سیستم بصورت تصادفی ساخته می شود را جمع آوری می کنند. در نتیجه بانک اطلاعاتی تولیدکننده اسپم بسیار آلوده و پر از آدرسهای ایمیل غیرواقعی می شود که عملاً سیستم کار آنها را مختل می کند.

منبع :
 

جدیدترین ارسال ها

بالا