پرستار کودک در منزل - اعزام مراقب کودک و پرستار

geekgirl

Member
پرستار کودک فردی می باشد، که می تواند خدمات مراقبتی و آموزشی را در منزل برای کودکان انجام دهد. مراقب کودک از روند رشد کودک آگاهی کامل دارد، و روش های تربیت و پروش و کار با کودک را می داند. پرستار کودک در منزل می تواند برای کودکان محیط هیجان انگیر ایجاد کند. پرستار بچه با والدین در ارتباط است، و به نگرانی‌ های والدین توجه می کند، و راه حل های مناسب را در برخورد با کودک و خانواده استفاده می کند، و همواره تلاش می کند، تا کودک را در رسیدن به اهدافی که والدین برایش تعیین کرده‌ اند، راهنمایی کند.

با توجه به این که تعداد مهد کودک هایی که از نوزادان پرستاری و مراقبت می کنند، انگشت شمار هستند، به همینخاطر ممکن است، در نزدیکی محل زندگی شما این نوع از مهدکودک ها وجود ندارد. در این شرایط بیشتر خانواده ها ترجیح می دهند، پرستار کودک استخدام کنند. مرکز پزشکی و پرستاری سلامت نوین تمام سعی خود را در این راستا کرده، تا با آموزش پرستاران مجرب و توانمندی که اصول نگهداری و تربیت کودکان را می دانند، آماده ی خدمات رسانی به خانواده ها هستند. این مرکز با ارائه ی مشاوره رایگان به والدین ها اعتماد آن ها را جلب می کنند، که پرستار مناسب برای نگهداری از کودکانشان انتخاب شود.

ارتباط با ما: 02634471270

نگهداری کودک در منزل پرستار

پرستار کودک​

ممکن است، والدین وجود داشته باشند، که به خاطر شرایط زندگی و مشغله ی کاری قادر به نگهداری و تربیت فرزندان خود نیستند، و حتی ممکن است، در نزدیکان خود کسی را نداشته باشند، که بتوانند از تجربه های آن ها استفاده کنند، و کودک خود را به بهترین شکل تربیت کنند. حالا برخی از این کودکان صحیح و سالم هستند، و تنها احتیاج به نگهداری و تربیت و آموزش دارند، و برخی دیگر هم ممکن است، مریضی و مشکلاتی خاصی داشته باشند. با استخدام پرستار کودک می توانید کودک خود را به همان شکلی که دوست دارند، تربیت کنند. پرستار کودک فردی است، که عاشق پرستاری و کودکان است، تجربه و مهارت های لازم را دارد، خلق و خوی همه ی کودکان را می شناسد، و می داند با هر کودکی چگونه برخورد کند.

پرستار باید محیطی آرام و در حین حال شاد برای کودک فراهم کند، با کودک بازی کند، با بچه ارتباط خوبی بر قرار کند، و کاملاً مراقبش باشد.

برای استخدام پرستار کودک لازم است، بدانید که برای مراقبت از کودک شما به صورت شبانه روزی بهتر است، که غذای پرستار کودک را تهیه کنید، ولی برای مراقبت های شبانه بهتر است، که میان وعده و نوشیدنی در اختیارش قرار بدهید، یا به او اجازه دهید، تا غذاها و نوشیدنی مورد علاقه خود را همراه خود بیاورد. لطفا در مورد تمام قوانین آشپزخانه با پرستار کودک خود صحبت کنید.

ویژگی های یک پرستار مناسب برای استخدام​

 • اشتیاق به کار
 • روحیه بالا و شاد
 • ابتکار عمل
 • مسئولیت پذیری
 • حرفه ای بودن
 • پاسخ گویی به والدین
 • تجربه بالا و خوب
 • الگو بودن
 • مهربان و از خود گذشته
 • قابل اعتماد
 • وقت شناس
 • صبوری

پرستار کودک و بچه در منزل کرج​

در بعضی از خانواده ها ممکن است، که دارای نوزاد، کودک خردسال یا حتی کودکانی با بیماری های خاص باشند. در این صورت به نظر شما می توان برای همیشه آن ها را به پدر بزرگ و مادربزرگشان سپرد؟

بهترین کاری که در این شرایط می توانید انجام دهید، این است، که با استخدام فردی در منزل برای پرستاری و نگهداری از کودکان و تربیت آن ها به بهترین روش است، چون بیشتر خانواده ها این عقیده دارند، که فرزندشان در منزل خود احساس راحتی و امنیت بیشتری دارد، و والدین هم می توانند پرستاری برای زمانی که در شیفت و ساعات کاری هستند، استخدام کنند، و خیالشان بابت فرزندشان راحت باشد.

همچنین در بعضی جوامع حضور یک فرزند در خانواده باعث می شود، که همه ی کارها و علایق شخصی را کنار بگذارید. این امر به مرور نه تنها به والدین بلکه به کودکان نیز آسیب می رساند. بنابراین حضور پرستار کودک در منزل این فرصت را به شما می دهد، که زمانی را نیز برای کارهای شخصی صرف کنید.

مراکز زیادی وجود دارد، که این گونه خدمات را ارائه می دهند، ولی پیشنهاد ما به شما این است، که از مراکز معتبر و شناخته شده درخواست خدمات کنید. مرکز سلامت نوین ارائه دهنده ی صفر تا صد خدمات پرستار کودک، پرستار سالمند و پرستار بیمار با استفاده از پرستاران آموزش دیده و متخصص می باشد.

قیمت پرستار بچه در منزل

پرستار کودک در منزل در کرج​

پرستار کودک شما شخصی است، که فرزند شما تمام طول روز خود را با او می گذراند، و این طبیعی است، که از او الگو برداری می کند، و مهم تر از همه این است، که رشد جسمی و فکری و روحی کودک توسط پرستار انجام می شود، و در نتیجه این مهم است، که این موارد چگونه انجام شود. فردی که شما استخدام می کنید، باید از هر نظر دارای شرایط مناسب و خوب باشد، و توانایی تربیت و آموزش صحیح فرزند شما را داشته باشد، و به همین خاطر به شما توصیه می کنیم، تا برای استخدام چنین پرستارانی دقت بالایی به خرج دهید، سابقه کاری پرستار را مطالعه کنید، و با پرستار کاملا آشنا شوید.
در صورتی که از خدمات این مرکز استفاده می کنید، می توانید از مزایا و خدمات زیر هم بهره مند خواهید شد.
 • اگر به خاطر موارد خاص به تجهیزات پزشکی مختلفی از قبیل ونتیلاتور، اکسیژن ساز، تخت بیمارستانی و… نیاز نیاز داشته باشید، این مرکز توانایی آماده سازی این تجهیزات را دارد.
 • اگر شما به خدمات درمانی دیگر از قبیل فیزیوتراپی در منزل، درمان زخم و پانسمان زخم در منزل، آزمایش خون در منزل، ویزیت پزشک در منزل، تزریقات در منزل و… احتیاج داشته باشید، این مرکز قادر به ارائه ی خدمات به شما خواهد بود.
استخدام پرستار کودک در منزل قطعاً کاری سخت و دشوار می باشد، و احتیاج به دقت و وقت کافی دارد، چون امروزه شاید کمتر بتوان پرستارانی واقعا دلسوز و مهربان برای فرزندان پیدا کرد، ولی مجموعه ی ما این تضمین را به شما می دهد، که دارای بهترین و مناسب ترین و باتجربه ترین پرستاران کودک هستیم، که آماده ی خدمت رسانی به بهترین شکل هستند.

پرستار نوزاد​

پرستار نوزاد شخصیست، که در صورت نبود پدر و مادر در خانه به خاطر مشغله ی کاری و یا دیگر موارد از کودکانی که در سنین کم هستند، و نوزاد محسوب می شوند، نگهداری و مراقبت می کند، که این پرستاران معمولاً به صورت ساعتی، روزانه و یا شبانه روزی تا زمانی که پدر یا مادر به منزل برسند، کار می کنند. از وظایف اصلی یک پرستار می توان به موارد زیر اشاره کرد.
 • شیر خوردن
 • تعویض لباس
 • بازی و...
پرستارانی که مهارت بیشتری داشته باشند، می توانند با درسافت حقوق بالاتر امور منزل و آشپزی را هم انجام دهند. برای استخدام پرستار نوزاد در منزل باید خصوصیاتی از جمله شخصیت، سلیقه ها، مهارت ها، ارزش ها و شرایط زندگی و... را در نظر گرفت، که شناخت درست این موارد در تربیت فرزند شما تاثیر زیادی خواهد داشت.

پرستاری از کودک در منزل​

با توجه به زیاد بودن ترافیک های درون شهری، فاصله زیاد بین منزل، محل کار و مهد کودک ها، صرف وقت و هزینه برای رساندن بچه به مهد کودک و... باعث می شود، ما برای راحتی و آسایش شما و فرزندتان خدمات پرستاری و نگهداری کودک در منزل پرستار را به شما توصیه می کنیم.

والدینی که می خواهند از این خدمات استفاده کنند، را می توان به چند دسته تقسیم کرد.
 • پرستاری از مادر و نوزاد پس از زایمان​

بعضی از بانوان ممکن است، بعد از به دنیا آوردن بچه خود به خاطر دردها و سختی هایی که تحمل کرده اند، دچار افسردگی شوند، که این گونه افراد باید حتماً حمایت احساسی شوند، و همچنین در این شرایط باید فردی به عنوان پرستار نوزاد دلسوز و مهربان وجود داشته باشد، تا بتواند نیازهای کودک را هم در کنار نیاز های مادر برطرف کند.
 • پرستاری از کودکان در سنین مختلف​

کودکان در هر سنی که باشند، ممکن است، به انجام کارهای خطرناک فکر کنند، و اتفاقی ناگوار را به وجود آورند. به همین خاطر والدین برای زمانی که در خانه حضور ندارند، پرستار استخدام می کنند، تا دیگر نگران این شرایط نباشند.
 • پرستاری از کودکان با شرایط خاص​

بعضی از کودکان ممکن است، به خاطر بیماری خاصی که دارند، نیاز به خدمات ویژه و تخصصی پرستاری دارند. از این مدل خدمات می توان به پرستار کودک اوتیسم، پرستار کودک پیش فعال و ده ها و... اشاره کرد.

پرستار کودک در منزل در کرج


پرستار کودک در کرج​

با توجه به این که شهر کرج همانند هر تهران یکی از پر جمعیت ترین شهرهای ایران است، که افراد زیادی در این شهر به دنبال خدمات پرستاری در منزل مانند پرستار بیمار کرونایی و پرستار کودک هستند، و همچنین تعداد زیادی مراکز پرستاری هم در این شهر وجود دارند، که تعداد محدودی از آن ها کاملا معتبر هستند، و بهترین خدمات را ارائه می دهند.

قیمت پرستار کودک در منزل سال 1401​

قیمت پرستار کودک در منزل با توجه به نوع مراقبتی که انجام می دهند، (به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و یا ماهیانه) پرداخت می شود. حقوق پرستار کودک در منزل با توجه به موارد زیر متغیر می باشد.

 • تعداد کودکی که از آن ها مراقبت و نگهداری می کنند.
 • وظایف پرستار در منزل شامل چه اموری می باشد؟
 • میزان تجربه پرستار در نگهداری و مراقبت از کودک چقدر است؟
 • آیا کودک سالم است یا بیمار؟
 • ساعات حضور پرستار در منزل به چه صورتی می باشد؟ (ساعتی، روزانه، 24 ساعته)
 • مدرک تحصیلی پرستار کودک چیست؟
 

جدیدترین ارسال ها

بالا