پابليش صفحات از درون فرانت پيج

mahyar_nel

Active Member
من مي خوام از تو فرانت پيج سايت مو پابليش كنم ولي دكمش خاموشه چه كنم؟

Negin_ET

Member
سلام:
من هم تا به حال سايتي رو با Publish, Front Page نكردم ...الان كه شما مشكلتون رو گفتيد رفتم و چك كردمش...دكمهPubish من هم غير فعال بود...ببينيد شما قبل از اينكه بخوايد سايتتون رو Publish كنيد تو همون منوي File توسط دكمه Import صفحات خودتون رو در Front Page قرار بديد..بعد از اينكه تمام صفحات وارد Front Page شد وارد شبكه بشين...دكمه Publish بايد فعال شده باشه...
اين راهي رو كه گفتم 1چك كنيد و خبرش رو بديد كه اگه درست نشد 1فكر ديگه براش مي كنيم! :wink:

موفق باشيد

pourya

Member
با سلام

براي اينكه شما بتوانيد با فرانت پيج پابليش كنيد بايد سايت خود را بصورت وب طراحي كنيد.

براي اينكار رو گزينه new رفته و new page or web را كليك نماييد سپس empty web يا يك template را انتخاب كرده وشروع بكار نماييد.

با اين كار بطور پيش فرض در my documents در پوشه اي به نام my webs وب شما ساخته مي شود. ومي توانيد براي پابليش سايتتان از فرانت پيج استفاده نماييد.

------------------------
:D پوريا

blackpen

Member
pourya گفت:
با سلام

براي اينكه شما بتوانيد با فرانت پيج پابليش كنيد بايد سايت خود را بصورت وب طراحي كنيد.

براي اينكار رو گزينه new رفته و new page or web را كليك نماييد سپس empty web يا يك template را انتخاب كرده وشروع بكار نماييد.

با اين كار بطور پيش فرض در my documents در پوشه اي به نام my webs وب شما ساخته مي شود. ومي توانيد براي پابليش سايتتان از فرانت پيج استفاده نماييد.

------------------------
:D پوريا

همينطوره.... :arrow:

جدیدترین ارسال ها

بالا