يک سوال در مورد @

iman_ebru

Active Member
آقا من یک سوال در مورد مفهوم @ داشتم! این @ همیشه به معنای پست الکترونیکی هست یا مفهموم دیگه ای هم میتونه داشته باشه؟ مثلا برای من که الان عضو مجید آنلاین هستم اگه [email protected] رو بکار ببریم میشه گفت iman_ebru عضوی از majidonline.com هست؟ هرچند که این یک پست الکترونیکی معتبر نباشه!

ایمان

Parham

Active Member
بستگی‌ داره که در کجا به کار ببری من خودم خیلی‌ دیدم که به همون صورت که گفتی‌ استفاده می‌شه ، مثلا [email protected] یعنی‌ تو سایت مجید آنلاین تو با اسم ایمان هستی‌ یا مثلا توی یک سایت می‌خوای نقل قول کنی یا به کسی‌ جوابی‌ بدی مثلا بگی‌ [email protected] به این صورت ...

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
من هم جاهای زیادی دیدم که برای اینکه وابستگی خودشون و یا اینکه این مفهوم رو برسونن که فلان چیز جزوی یا زیرمجموعه ای از یک جا هستش علامت @ به کار میبرن.. فکر نمیکنم صرفا برای آدرس ایمیل استفاده بشه...

قبلا فکر کنم توی همین انجمنهای خودمون بود که در مورد @ و تاریخچه و دلیل بوجود اومدنش رو خوندم

مجید

oxygenws

Active Member
البته علامت @ برای ایمیل ایجاد شده!!!!!!

الان هم، در دنیای سایبر، گاهی اوقات به جای عبارت at از @ استفاده می کنند (مثلا بگن ما با کلاسیم و می فهمیم @ یعنی چی!!!)

taha_tme

New Member
خوب براي اينكه كاربرد تخصصي symbol ها رو ببيني بهت پيشنهاد ميكنم از يهdictionary استفاده كني كه بهت اين جواب رو ميده:

Symbo known as the "at sign " that is used to signify the word "at" (especially in email addresses, also known as "strudel","commercial at" and more)

جدیدترین ارسال ها

بالا