يه مژده به افراد بيكار

sajedolyaie

New Member
يه شركت ايراني كه از 3 شركت معتبر تشكيل شده به افرادي كه در اين سايت سرمايه گذاري مي كنند سود كلاني را مي دهد
با سرمايه گذاري 15000 تومان به عنوان حق ثبت نام درآمدي تا 512000 تومان در روز بدست آوريد
اين شركت ايراني كاملا قاتوني بوده بطوري كه از شبكه ملي تبليغ مي شود
هركس نجنبد ضرر كرده براي اطلاعات بيشتر با ايميل زير تماس بگيريد:

[email protected]

Merott

Active Member
فكر مي‌كنم اگه همينجا بيشتر توضيح بديد بهتر باشه

crycafe

Active Member
سلام
بهتر بود حداقل نام و سایت اون شرکت معتبر رو می نوشتید

alireza-metal

Active Member
sajedolyaie گفت:
يه شركت ايراني كه از 3 شركت معتبر تشكيل شده به افرادي كه در اين سايت سرمايه گذاري مي كنند سود كلاني را مي دهد
با سرمايه گذاري 15000 تومان به عنوان حق ثبت نام درآمدي تا 512000 تومان در روز بدست آوريد
اين شركت ايراني كاملا قاتوني بوده بطوري كه از شبكه ملي تبليغ مي شود
هركس نجنبد ضرر كرده براي اطلاعات بيشتر با ايميل زير تماس بگيريد:

[email protected]

همه توضیحات رو در همینجا بدید لطفا

***UNIQUE***

Active Member
کد:
از اون شبکه های کلاه برداری مثل gold,Dimond,...

اگه مثل اینا باشه که الکی پول یه سری رو ورمیدارن به یه سری دیگه میدن
این وسط هم پول یه تعداد زیادی آدم ساده و افرادی که بدون فکر اومدن تو اینکار رو بالا میکشن که کار نشد
شما به این میگین کار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟

torabian

New Member
فرقی نمی کنه به هر حال اگه اونقدر سود میده مطمعنا از روشهای عضو گیری شبکهای (پیرامیدی) استفاده میکنه که هر نوعش تو ایران خلاف قانون هستش.
اصلا اعلام کردن که Network Marketing خلاف قانون هستش حالا چه شرکتش خارجی باشه چه داخلی.

sajedolyaie

New Member
سلام
اولا به شما بگم كه اين شركت كه از سه شركت معتبر به نامهاي شركت فرانشر - شركت آريا و شركت زرين كارت يا گروه كارتهاي اعتباري در ايران تشكيل شده كاملا قانوني بوده و شماره ثبت و مجوز فعاليت دارد
در اين سيستم كسي ضرر نمي كند
و مثل گلدكوئست و گلدماين و اي بي ال و ... غير قانوني نبوده و براي مقابله با اينها تشكيل شده است
كساني كه مزاياي اين شركت را ديده اند عضو شده اند
در ضمن اين سايت كتاب بوده و مزاياي خوبي براي دانشجو داره

sajedolyaie

New Member
كسب روزانه 512000 تومان از راه قانوني

Merott گفت:
خب، چرا بيشتر توضيح نمي‌ديد؟

شما با پرداخت 15000 تومان به عنوان حق ثبت نام به عضويت ويژه سايت در مي آييد . وشروع به عضوگيري مي كنيد به ازاي هر دو نفر (1 نفر چپ و 1 نفر راست) كه شما يا زيرگروههاي شما يا بالايي ها يعني كساني كه در بالاي شما قرار دارند عضو مي كنند به شما 2000 تومان پورسانت تعلق مي گيرد كه مي تونيد آنرا در تمامي بانكهاي ايراني دريافت كنيد
براي آگاهي از نحوه ثبت نام در اين سايت و نحوه كاركردن و همچنين آگاهي از مزاياي سايت و مزايايي كه ما ارائه مي كنيم به سايت زير مراجعه كنيد و يا با ايميل من تماس بگيريد تا فايل محتوي اطلاعات را براتون بفرستم
ميتوانيد از اينجا هم دانلود كنيد

www.bazaryabi.persiangig.com

[email protected]

m_ziba

Member
sajedonline قبول کن اين حرف هايی که می زنی هيچ سنديتی نداره.
نگاه کن ببين چی گفتی:
"با سرمايه گذاري 15000 تومان به عنوان حق ثبت نام درآمدي تا 512000 تومان در روز بدست آوريد "

خنده داره نه؟
يعنی يه موسسه مالی يهو می زنه به سرش می گه بذار يه عده رو پولدار کنيم!
اونم تازه موسسه ايرانی.

هيچ کاری اينقدر سودآور نيست. مگر اينکه جيب يه عده رو خالی کنی تا بتونی جيب يه عده ديگه رو پر کنی.

m_ziba

Member
"شما با پرداخت 15000 تومان به عنوان حق ثبت نام به عضويت ويژه سايت در مي آييد . وشروع به عضوگيري مي كنيد به ازاي هر دو نفر (1 نفر چپ و 1 نفر راست) كه شما يا زيرگروههاي شما يا بالايي ها يعني كساني كه در بالاي شما قرار دارند عضو مي كنند به شما 2000 تومان پورسانت تعلق مي گيرد كه مي تونيد آنرا در تمامي بانكهاي ايراني دريافت كنيد."

"و مثل گلدكوئست و گلدماين و اي بي ال و ... غير قانوني نبوده و براي مقابله با اينها تشكيل شده است"!!!!؟؟؟

اين که همون گلدکوئسته فقط اسمش عوض شده!!

m_ziba

Member
باز هم سلام.

من برای اطلاع دوستان عزيزی که اين تاپيگ رو می خونن و برای جلوگيری از اين احتمال که رنگ پول جلو چشم عقل بعض ها رو نگيره اشاره می کنم به وبلاگ دوستمون "اميد نقشينه" که اطلاعاات جامع و کاملی در مورد اين شبکه های کلاه برداری قرار داده.
http://antigq.persianblog.com/

فرق نمی کنه که اسمش پی باشه و داخلی باشه يا خارجی.
به هر اسمی و هر کجا و تحت پوشش هر سلزمانی که باشه کلاه برداريه.

توجه کنيد که يهو گول نخوريد. هيچ کس عاشق چشم و ابروی شما نيست که بخواد شما رو يهو اينقدر پولدار کنه!
به نسبت 80% که ضرر می کنن و 15% که تنها پول خودشون رو به دست می يارن، 5% به سود کلان می رسن.
يعنی اين شبکه کارش اينه که جيب يه عده رو خالی می کنه می ذاره تو جيب يه سری ديگه.

حالا شما می خواين جزو کدوم دسته باشين؟

اطلاعات کاملاً بر مبنای محاسبات رياضی دقيق انجام شده.
با توجه به اينکه حجم اين بلاگ زياد هست، پيشنهاد می کنم فشرده شده او ن را از اينجا دريافت کنيد:
http://math.sharif.edu/~naghshineh/antigq/antigq.zip

اينجا اشاره ای هم می کنم به کلامی از يکی از معصومين(فکر کنم امام علی) که فرمودن پولی که با عرق جبين به دست نياد حلال نيست.(يعنی وقتی برای پولی که به دست اووردی زحمت نکشيده باشی،حتماً يه جاييش ايراد داره)

يه جای ديگه هم گفتن که پول حلال هيچ وقت به زر اندوزی نمی رسه(يعنی جمع نمی شه- اشاره به اينکه گفتن روزانه 512000 تومان)

golab

New Member
من با m_ziba موافقم
چون خودم نشستم در یک مجموعه 100 نفری محاسبه کردم
و دقیقا آماری که دادن درسته
تنها پنج درصد و حتی کمتر سود می کنند بقیه بلا استثنا زیان می کنند حتی اون پانزده درصد چون هزینه زمان را حساب نکردین
آقا جون نکنید این کارارو
برید درست وحسابی کار کنید پول دربیارین بعد حال کنید اینجوری آی حال میده

جدیدترین ارسال ها

بالا