يه مشكل

asal2

New Member
سلام
من يك مشكل در نمايش متنهاي فارسي در Windows98 دارم كه مثلا اگر متني را با فرانت پيج XP و در ويندوزXP مي نويسم در همان جا به صورت عادي و كامل نشان داده مي شود ولي در Windows 98 حرف ى بين حروف به صورت ى بزرگ در مي آيد :(
ضمنا من فايل Kbdfa.dll را هم در شاخه WinXP كپي كرده ام لطفا مرا راهنمايي كنيد
متشكرم

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

اون متنهايي كه با Kbdfa.dll تايپ كردين مشكل داره؟!

مجيد

asal2

New Member
با سلام
خير متني كه در ويندوز XP مي نويسم (با Kbdfa.dll) عادي ديده مي شود ولي وقتي همين متن را در Windows 98 باز مي كنم حرف ى وسط به صورت بزرگ در مي آيد.
متشكرم

asal2

New Member
سوال

با سلام
خير متني كه در ويندوز XP مي نويسم (با Kbdfa.dll) عادي ديده مي شود ولي وقتي همين متن را در Windows 98 باز مي كنم حرف ى وسط به صورت بزرگ در مي آيد.
يك سوال ديگه هم داشتم چه طور مي تونيم به تمام ايميلهايي كه در Database مان و مثلا در فيلد Email هستند يك مقاله ارسال كنيم به طوري كه خود نرم افزار متن نوشته شده ما را به تمام ايميلها ارسال كند .
متشكرم

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

در مورد سوالتون بايد بگم كه اصولش اينه كه بياين يه حلفه ايجاد كنيد و در اون حلقه فيلد ايميل رو بخونيد از توي ديتا بيس و بعد با دستور ارسال ايميل (حالا در هر زباني هر چي كه هست) نامتونو كه بصورت متغير به دستور ارسال ايميل معرفي ميكنيد همراه با ايميل خوانده شده از توي ديتا بيس ارسال كنيد. اين كار را بايد تا آخرين ايميل انجام دهيد.

در مورد تايپ ويندوز منظورم اين بود كه با اين فايل Kbdfa.dll تصحيح شده متنتونو تايپ كردين؟

مجيد

asal2

New Member
بله در WinXP و با فايل تصحيح شده Kbdfa.dll نوشتم و خوب و عادي نشان داد ولي در Windows98 همان متنهاي نوشته شده (در WinXP ) به درستي نشان داده نمي شود .

لطفا اگر مي شود راجع به حلقه For براي خواندن ايميل يك سورس نمونه بدهيد .
متشكرم

جدیدترین ارسال ها

بالا