يه فايل توي چند تا از درايوها پخش شده، پاك نمي‌شه، چيكار كنم؟؟

Aftabgardan-cc

Active Member
سلام؛
آقايون رفقا!
ما يدونه از اين حافظه‌هاي فلش از يكي گرفتيم، محتوياتش رو كپي كرديم توي هارد، ديدم يه فايلي به نام WINFILE تو محتوياتش هست، اول حدس زدم ويروس باشه، اما اهميت ندادم.
حالا هر فايلي كه از اون پوشه روي درايو‌هاي ديگه كپي كردم، اين ويروس توي اون درايو پخش شده. (البته فقط توي همون شاخه اصلي درايو نه توي همه پوشه‌هاش)

حالا هر چي پاكشون مي‌كنم، همون لحظه دوباره ظاهر مي‌شه.
اين كنه رو چطور پاكش كنم :cry:

نكنه فايل‌هاي ديگه رو داغون كنه؟؟؟؟؟؟؟؟

ضمنا ويندوز من Media Center هست و نمي‌تونم روش ويروس‌كش MacAfee رو نصب كنم. (اگه نصب كنم، ديگه نمي‌تونم بيام اينترنت)

متشكر

سلام
من اين ويروس رو با نورتون پاك كرده‌ام البته نورتنم2004 بود ولي آپديت شده بود.
موفق باشي

Parham

Well-Known Member
! اشکال کار این هستش که شما همون اول باید این کار را میکردی اما حالا کاری هستش که شده !

ببین دوست عزیز اولین مشکل شما این هستش که باید برای این نوع ویروس ها سیستم را در حالت Safe Mode چک بکنی‌ ... در ضمن بهترین هستش از یکی‌ از ضد ویروس های NOD32 یا Kaspersky استفاده کنی‌ چون در پاک کردن این نوع ویروس ها عملکرد بهتری دارن اگر باز هم مشکلت حل نشده بگو که لینک دانلود بهت بدم ...

mahamm1d

Member
تو ویندوز media center نمیشه mcafee نصب کرد . من که دارم کار میکنم و مشکلی هم ندارم !

Aftabgardan-cc

Active Member
من كي گفتم نمي‌شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :shock:
من گفتم من نمي‌تونم نصب كنم، با فايروال مديا سنتر قاطي مي‌شه، ديگه هيچ سايتي رو باز نمي‌كنه. :cry:

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز من در بالا برای شما توضیح دادم که چجوری مشکل خودتون را حل کنید ... در ضمن میتونی‌ Windows Firewall هم از داخل Control Panel و قسمت Security Center غیر فعال کنید ...

جدیدترین ارسال ها

بالا