يه سايت برا هاست رايگان

anti-life

Active Member
تو مطالب قبل بگرد هست ....از بس از اين سايتها معرفي شده كه حسش نيست بگم .... :دزد دريايي

من يه دامين جديد گرفتم فض هم قبلا گرفته بودم با دامين ولا دامينش فرق مي كرد ميخواستم ببينم چجوري ميشه از اون فضا برا اين دامين استفاده كنم يعني چطور ميشه دامين جديدمو به فضاي قبلي ارتباط مستقيم بدم؟

anti-life

Active Member
يعني ميخواي فضاي دو تا دامين رو يكي كني ..... پس هاست نيستش و فقط دامين هست .

اگه اينطور باشه كاري نميتوني بكني. ولي شايد من برعكس فهميدم .

بيبنين از قديم يه هاست دارم كه هم فضا و هم دامينشو با هم از يه شركت گرفتم و هر دوشو داره
الانم يه دامينه مجاني گرفتم حالا ميخواستم از اون فضاي هاست قبليم برا اين دامين جديد استفاده كنم ؟

anti-life

Active Member
اول سعي كن هاست رو به دامين وصل باشه ....در ضمن خودت ميگي مجاني ...و تنها كاري كه ميشه كرد اونم اينكه اپ گريد كني ..... و اين كارم پول ميخواد .....بابا اينجوري اگه بود كه همه اين كارو ميكردن .....ميرفتن يه هاست 2 مگ ميگرفتن و بعد يه دامين مجاني 250 مگي رو بهش وصل ميكردن .

ولي تازه شانس بياري اونجا كه ميگي مجاني عضو شدي بهت اجازه hotlink بده

نه فكر نميكنم اصلا دومينش فضا داشته باشه
اين فضاييم كه از شركت خريدم 200 مگ بودم چون زياد وارد نيستم اون موقع زياد گرفتم خيلش استفاده شده باشه 10 مگ از 200 مگ هست الان رفتم تو سايت dot.tk يه دامين مجاني ثبت كردم حالا مي خواستم از فضاي هاست قبليم برا اين دامينه استفاده كنم البته موقع ثبت دومين يه URL ازم خواست كه بعد از ثبت اون دومينو به اون url متصل كرد ولي من مي خوام مستقيما وصلش كنم چون الان مي تونم تو فضاي قبليم فايل هامو بريزم بعد url اين فولدريو كه توش فايلامو ريختم به عنوان اون url دامين بدم كه خودش ارتباط بده بينشون ولي ميخوام مستقيما به هم وصلشون كنم؟

anti-life

Active Member
آخ تازه فهميدم كه مشكلت چيه عزيز ........

نگاه dot.tk فقط ترانسفر ميكنه ...يعني فضا مضا يخدي ......اونجا هم كه ازت آدرس خواست براي اين هست كه آدرس رو بدونه كجا ترانسفر كنه.

يعني اصلا كاري به اينكه فضا داري و چي هست نيست . اين سايت براي ارتباط نيست ...

حالا باز برات ميپرسم ببينم چه جوابه خوبي ميتونم برات گير بيارم .

جدیدترین ارسال ها

بالا