يك پس زمينه

میگم: بعد از اینکه نظر دادید به من بگید که:

چطوريه كه پروانه هاي بالاي لوگو من كمه مال بعضيا زیاد ؟ تازه: مال بعضيا پر شده و چندتا پروانه طلايي هم دارن؟ :cry:

جالبه ولي موقعي جالبتره كه رعد و برقه نباشه!

به تعداد پستها پروانه ها كم و زياد ميشه!

ImanYari

Member
طرح خوبيه
فقط وقتي يه متن رو به صورت عمودي مينويسين بايد از بالا به پايين باشه . نه از پايين به بالا!
اگر جايي متني رو به اين صورت ببينين كه به چشمتون آشنا نباشه خونده نميشه
چون چشم ما به يك سري استانداردها عادت كرده

محو سازي؟

ali_crown گفت:
آقا شما آموزش عكس قبلى رو بده كه محو كرده بودي

سلام آقا علي .

من يادم نمي ياد كدوم عكس رو ميگي؟ كدوم رو من محو سازي كرده بودم؟

اگه بگي كدوم رو ميگي ممنون ميشم.

راستي يه آموزش محو سازي با حال ميزارم .

موضوعش هم همون محو سازي ميزارم. خوبه؟

رضا.

NextWorld IT

Active Member
دوست من این چه حرفيه شما ميزنيد
من حتي نام يکی از 44 بازيکن این 2 تيم رو هم نميدونم شما ميايد با کمال جسارت ميگيد قرمز و ابی و فوتبال نظر خواستيد بنده هم نظر شخصی رو دادم
ممنون که اجرا کرديد

آها

nextworldit گفت:
دوست من این چه حرفيه شما ميزنيد
من حتي نام يکی از 44 بازيکن این 2 تيم رو هم نميدونم شما ميايد با کمال جسارت ميگيد قرمز و ابی و فوتبال نظر خواستيد بنده هم نظر شخصی رو دادم
ممنون که اجرا کرديد

ا تو هم كه مثل خودمي
:lol: :oops:

iRWEBDES

Active Member
اولا كه در رابطه با يكي از پستهاي همين تايك كلي خنديدم ( نمگم كدوم ) اما معني اوپن سورس ر و هم فهميديم :دي
دوست عزيز كار جالبه ولي حالا حالا ها جاي كار داره در ضمن با ايمان ياري هم موافقم متن رو از بالا به پايين مينويسند نه از پايين به بالا !

مهرداد كوهي

aghahamidgol2

Active Member
iRWEBDES گفت:
اولا كه در رابطه با يكي از پستهاي همين تايك كلي خنديدم ( نمگم كدوم ) اما معني اوپن سورس ر و هم فهميديم :دي
دوست عزيز كار جالبه ولي حالا حالا ها جاي كار داره در ضمن با ايمان ياري هم موافقم متن رو از بالا به پايين مينويسند نه از پايين به بالا !

مهرداد كوهي
ببخشيد دانشمند زمانه مخ رايانه و تكنولوژي منظورم از اوپن سورس بودن اين بود كه هر چيزي بلد اوپنه و به همه ياد مي ده

از وقتي كه سامان باعث شد برردگي انجمن ها خودتو خيلي دتس بالا مي گيري نه؟

يادت نيست تو تاپيك ها ..... داشتي نه؟

آدم خوب هميشه گذشت هاي خودشو فراموش نكنه

جدیدترین ارسال ها

بالا