يكي نيست به ما كمك كنه؟.......

xoew

New Member
سلام
من اين سوال يكبار پرسيده بودم ولي كسي جواب نداد دوباره مي رسم
من سايتي را با پسوند tk ثبت كرده ام و براي host هم از netfirms استفاده مي كنم
هنگاميكه سايت را publish كردم مشكلي نبود
مشكل من از آنجا شروع شد كه سايت uptodate كنم يعني صفحه ابتدا را عوض كنم
با اينكه من صفحه جديد (index.htm) را جايگزين قبلي در سرور كردم ولي همان صفحه قبلي دوباره ديده مي شود
اين كار را چند بار با دوستانم تكرار كردم متوجه شدم هركس براي اولين بار هر كدام از صفحه ها
(index 1 يا index2 يا index3 ) را ديده بارهاي بعدي هم همان را مي بيند حتي index.htm را پاك كردم باز هم همان صفحه اي كه اولين بار upload شده بود بارگزاري شد
در جايي خواندم بايد پس از نوشتن اسم سايت در address bar چند علامت سوال بگذاريم تا سايت به درستي بارگزاري شود
http://www.memar.tk/???????????7
اين كار را كردم سايت بدرستي بارگزاري شد
هيچ راه حل ديگري وجود ندارد

ما از چند كامپيوتر مختلف استفاده كرديم
با چند isp مختلف هم connect مي شويم اين caching رو قبول دارم ولي اين caching ممكنه دو يا سه روز هم ادامه داشته باشه؟؟؟
اگر مربوط به cache isp باشه .هنگاميكه من با isp1 وصل مي شم index1 را مي بينم در صورتي كه دوستم با همان isp مثلا index2 را مي بيند چنين اتفاقي ممكنه

اگر فرض را بر cache كردن آن صفحه توسط isp بگذاريم
بايد پس از بارگزاري درست توسط ??????????????/www.memar.tk
فايل index جديد cache شود درسته؟؟
حال آنكه من اگر با ??????????????/www.memar.tk صفحه را بارگزاري كنم فايل index ي كه جديد upload كردم را مي بينم ولي اگر با www.memar.tk صفحه بار گزاري كنم همان فايل قبلي را خواهم ديد
(نكته جالب اينجاست كه اصلا فايل قبلي را از روي سرور پاك كردم)

لطفا مرا رهنمايي كنيد
ممنون

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

ببينيد مطمنا صفحه شما cache شده چون همونطوري كه ميگيد با اينكه فايلو پاك كردين باز هم نمايش داده ميشه.. اما كجا ديگه....

الان آدرس واقعي شما چيه؟! اين .tk را به جايي فروارد كردي درسته؟!

مجيد

amirasef

Member
آقا سلام
منم چند وقت پيش به يه همچين مشكلي برخوردم ولي بعد از يه مدت كه صبر كني خودش آپديت ميشه.

xoew

New Member
تو رو خدا يكي به من كمك كنه!!!

سلام مجيد جان
اره آدرس memar1.netfirms.com است
من تازه اومدم كلك رشتي هم زدم باز هم فايده ندارد يعني هنگامي كه مي پرسد كجا forward كنم اين آدرس را نوشتم
?????????????????/http://memar1.netfirms.com
ولي باز هم افاقه نمي كند
نمي دانم در سايت dot.tk سايتي را ثبت كرده اي يا نه .در setting سايت مي توان Title را تعريف كرد.من هم براي اينكه بفهمم اشكال از server سايت netfirms است يا جاي ديگر در tk
چند بار title را عوض كردم ولي هنگام بارگزاري صفحه همان title قبلي مي آمد.اينجا فهميدم كه
اصلا اين memar.tk يا ايراد دارد يا cache شده
مثل اينكه از بيخ آن را cache كرده
تازه من سايت را 4 روز پيش باري اولين بار ارسال كردم.تا امروز هر روز سايت را uptodate كردم
ولي بسياري از دوستانم هنوز همون صفحه 4 روز پيش را مي بينند.آخه مگه اين caching چند روز طول مي كشه
تو رو خدا يكي به من كمك كنه!!!!!!!

Annex

Member
Re: تو رو خدا يكي به من كمك كنه!!!

سلام

اصلا نيازي به آن كارها نيست. فايل index.htm را آپلود كنيد. سپس دكمه Ctrl را نگه داريد و به آدرس خود YOURNAME.NETFIRMS.COM مراجعه كنيد. اگر مشكل حل نشد - كوكي ها را از سيستم خود پاك كرده مجددا تكرار كنيد...

براي حذف بنر از netfirms كد زير را بالا و پايين <بادي> قرار دهيد.... يعني:

<noembed>
<xmp>
<بادي>
</xmp>
</noembed>

توجه: بادي= body

redpepper

Member
اين مشكل براي من تو بلاگر هم پيش اومده بود. يعني قالب رو كه عوض كردم سه چهار روز بعد تازه تونستم شكل قالب جديد رو ببينم و تو اين چند روز همون قالب قبلي ديده مي شد.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

احتمالا همون قضيه كش كردن واسه شما هم پيش اومده

مجيد

xnux

Member
اينو توي هدر صفحه ساتت اضافه كن

اونجايي كه دستورات متا هستند

کد:
<META HTTP-EQUIV="Cache-Control" CONTENT="no-cache">