وارد شدن به وب ميل يك سايت كه سرورش لينوكس باشه

هر وب سايتي كه سرور آن لينوكس باشه يك همچين لينكي براي ورود به قسمت كنترل وب ميلش داره. مثل همين مجيد آنلاين
http://majidonline.com:2095
حالا من ميخوام يك صفحه ساده طراحي كنم كه فيلد Username و Password را داشته باشه و با وارد كردن مقادير مربوطه به وب ميل اون سايت وارد بشه. راستش طوري كه من تست كردم نشد. يعني دقيقا فيلد Username و Password را با همان مشخصاتي كه در صفحه اورجينال هست درست كردن اكشن فرم را هم مثلا http://majidonline.com:2095/login گذاشتم و متد را هم پست ست كردم و با يوزرنيم و كد كاربري معتبر امتحان كردم اما وارد نشد. لطفا منو راهنمايي كنيد.

Parham

Well-Known Member
آدرس ایمیل را به صورت کامل وارد باید بکنی‌ ... یعنی‌ اگر آدرس webmaster هستش باید به صورت [email protected] قرار بدی ... در ضمن این سوال تو انجمن ها به طور کامل توضیح داده شده یه جستجو بکن حتما پیدا میکنی‌ ...

متوجه منظور من نشديد. من ميخوام يك صفحه سفارشي درست كنم كه از طريق اون صفحه سفارشي كاربر رمز عبور و كد كاربري را وارد كند

Parham

Well-Known Member
چرا دوست عزیز من متوجه شدم | در همون صفحه که ایجاد کردید باید username را به همون صورت که من گفتم کاربر وارد کنه تا بتونه وارد بشه ...

پ.ن : شما یک صفحه HTML می‌خوای درست کنی‌ که کاربران از طریق اون وارد حساب ایمیل خودشون بشن ... | اگه چیزی غیر این هستش بگید ...

دوست عزيزم
ممنون از راهنمايي شما. اينكار را انجام دادم. مشكلي كه وجود داشت و من به آن توجه نكرده بودم، وجود يك كد جاوا اسكريپت بود كه در صفحه اصلي قرار داشت . من توي صفحه خودم آن را قرار نداده بودم

mohsenshahbazi

Active Member
videoparda گفت:
دوست عزيزم
ممنون از راهنمايي شما. اينكار را انجام دادم. مشكلي كه وجود داشت و من به آن توجه نكرده بودم، وجود يك كد جاوا اسكريپت بود كه در صفحه اصلي قرار داشت . من توي صفحه خودم آن را قرار نداده بودم

من هم قصد انجام چنین کاری رو داشتم ...!

اما مشکلی که هست ...آردسی که شما وارد کردید (ورود به وب سایت از پورت 2059) یوزر و پسوردی که طلب میکنه یوزر و پسورد کنترل پنل هست و بعد از اون یکی از 3 تا سرویس دهنده وب میل رو نمایش میده ...

میتونی کدهایی که برای این کار نوشتی رو بزاری اینجا (در صورتی که رایگان هستند) در غیر این صورت یه توضیجی در این مورد برای من اینجا بدین ...

ممنون
محسن!

جدیدترین ارسال ها

بالا