همه چیز درباره باندل

nazanin.R

New Member
باندل مجموعه‌ ای از برنامه‌ های نرم‌ افزاری و یا قطعات سخت افزاری باشد که با هم فروخته می‌شوند. خرید باندل کامپیوتر شامل قطعات سخت افزاری موردنیاز کاربران است. به عنوان مثال، اگر شخصی یک کامپیوتر جدید بخرد، می تواند تمام قطعات مورد نیاز خود را با قیمتی کمتر از خرید جداگانه دریافت کند. به عبارت ساده تر با خرید باندل ها یکی از موارد زیر را خواهید داشت:
1. به طور کلی، یک باندل به مجموعه ای از برنامه های نرم افزاری یا دستگاه های سخت افزاری گفته می شود که در کنار هم قرار می گیرند و به صورت یکپارچه به فروش می رسند.
2. هنگام خرید باندل سرویس، سرویس همراه مجموعه ای از خدمات است که به عنوان یک سرویس صورتحساب می شود. به عنوان مثال، یک ارائه دهنده خدمات پهنای باند ممکن است یک سرویس همراه داشته باشد که خدمات یکپارچه اینترنت، تلویزیون و تلفن اینترنتی را ارائه می دهد. اغلب ثبت نام برای یک سرویس همراه تخفیف هایی را برای یکی از خدمات موجود در بسته به شما می دهد.

مطمئنا، انتخاب تمام اجزای کلیدی سیستم شما می تواند سرگرم کننده باشد، اما گاهی اوقات خرید باندل مادربرد ساده تر است. با این انتخاب، می دانید که همه قطعات سازگار، متعادل و برای عملکرد بهینه انتخاب شده است. تمام بسته‌های مادربرد از قبل مونتاژ شده، تست شده و دارای گارانتی استاندارد هستند.

چه بخواهید خرید باندل مادربرد AMD Ryzen، بسته مادربرد Intel Core i9 یا هر چیز دیگری را داشته باشید، آن را در اینجا پیدا خواهید کرد.

برای گیمرها، باندل های مادربرد نیز داریم که نه تنها شامل یک CPU، بلکه یک کارت گرافیک نیز می‌ شود.
مجموعه ای از قطعات جانبی کامپیوتر که کارمندان اداری یا مشاغل کوچک امروزی به آنها نیاز دارند می تواند کمی طاقت فرسا باشد. اتصال به وب کم و راه حل های ورودی/خروجی صدا نیاز دارد. برای کارآمد ماندن به یک صفحه کلید راحت و مانیتور کامپیوتر دوم نیاز است. ریکسوشاپ نیازها و چالش‌ های پیش روی کارمندان را درک کرده، و خرید باندل های کامپیوترمی تواند همه این نیازها را برطرف کند.

ارتباط تقریباً به اندازه هر چیز دیگری در دنیای تجارت مهم است، و هیچ چیز مانند داشتن یک وب کم با کیفیت و میکروفون یا هدست تجاری قابل اعتماد برای اطمینان از اینکه پس از وارد شدن به آن تماس وب مشکلی ایجاد نمی کند، وجود ندارد.
چه در خانه باشید و چه در محل کار، همه از یک مانیتور تجاری اضافی بهره می برند که به شما امکان می دهد تا به راحتی چند کار را انجام دهید و اسناد و پنجره ها را جابجا کنید. بنابراین، اگر هنوز به یک مانیتور رایانه اضافی برای تکمیل تنظیمات دفتر خود نیاز دارید، خرید باندل مانیتوری را در نظر بگیرید که ممکن است شامل قطعات جانبی رایانه شخصی تجاری برتر مانند موس، صفحه کلید، قلم، آداپتور کابل و موارد دیگر باشد.

ساعت‌ های هوشمند با دستیار Google به شما کمک می‌کنند در روزهای کاری پرمشغله در مسیر خود بمانید. به سادگی از ساعت هوشمند بپرسید که چه زمانی جلسه بعدی شما برگزار می شود و مطمئن شوید که برای آن جلسه مهم آماده هستید. حتی می‌ توانید برخی از مواد آرامش‌ بخش را کنترل کنید که در هنگام شروع کسب‌ و کار شما را آرام نگه می‌ دارند.

بنابراین، چه به دنبال ارتقاء سریع یک سیستم هستید و چه می خواهید نقطه شروعی برای ساخت جدید داشته باشید، خرید باندل را در نظر داشته باشید.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا