هر چه مي خواهد دل تنگت دانلود كن!!!

amir600

Active Member
سلام
اين هم از وبلاگ ما كه دانلود از سر و روش مي باره!!!
خوشحال ميشم يه سر بزنيد و نظر بديد...
www.gta.blogsky.com
ممنون
قربان شما امير...

saman_sweden

Active Member
جالب بود
ايرادي كه از نظر من به سايت شما وارده اينكه سنتر نيست همه را در سمت چپ قرار داده ايد

Salar

Active Member
سايت جالبيه...اگه ميتوني يكم به رنگاش رسيدگي كن...

amir600

Active Member
saman_sweden گفت:
جالب بود
ايرادي كه از نظر من به سايت شما وارده اينكه سنتر نيست همه را در سمت چپ قرار داده ايد
آقا پس اينايي كه سمت راسته كشكه؟!!!

saman_sweden

Active Member
amir600 گفت:
saman_sweden گفت:
جالب بود

منكه با تو دعوا ندارم اصلا بمن ربطي نداره فقط خواستم كمكت بكنم
ابنم عكسش

amir600

Active Member
saman_sweden گفت:
amir600 گفت:
saman_sweden گفت:
جالب بود

منكه با تو دعوا ندارم اصلا بمن ربطي نداره فقط خواستم كمكت بكنم
ابنم عكسش
خيلي عجيبه!!
آيا دوستان ديگه هم همچين مشكلي دارن؟؟؟

anti-life

Active Member
اخه عزيز ما كه رزولوشنمون مثل اقا سامان 1024*726 هست سمت راست رو خالي ميبينيم......

amir600

Active Member
اصلا فكر اونجاش رو نكرده بودم...
آخه اكثر كاربرا رزولوشنشون 800*600 هستش...

iRWEBDES

Active Member
amir600 گفت:
اصلا فكر اونجاش رو نكرده بودم...
آخه اكثر كاربرا رزولوشنشون 800*600 هستش...
اين ديگه از اون حرفها بودها ....
رزوليشن من 1280 در 1024 هستش
تا حالا هم كمتر رو كامپيوتري 800 در 600 ديدم مگر توي بانكي يا اداره اي يا جاهاي ديگه ...
البته بانكها كه سيستم عامل داس دارند ولي بعضيهاشون براي شبكه از ويندوز 2000 استفاده ميكنند ...

مهرداد كوهي

m-sh

Member
درسته ..

قبلآ اكثرآ از 800 در 600 استفاده مي كردند ولي در حال حاضر بيشتر افراد از 1024 در 768 استفاده مي كنند ..

anti-life

Active Member
خوب به همين خاطر سعي كن كه Table رو وقتي ميسازي Center باشه تا وقتي رزولوشن تغيير كرد زياد غالب تغيير نكنه.

anti-life

Active Member
anti-life گفت:
خوب به همين خاطر سعي كن كه Table رو وقتي ميسازي Center باشه تا وقتي رزولوشن تغيير كرد زياد غالب تغيير نكنه.

در ضمن در جواب اقا مهرداد بگم كه نه اتفاقا بر عكس هست و هنوز هم دوستان از 600*800 استفاده ميكنن ......ميخواي يه امتحان كن و يه كانتر بزار تو وبسايتت و بين چند در صد از اون رزولوشن 600*800 دارن ..........

آخه بعدي بعضي كاربر ها اينكه فرق رزولوشن ها رو نميدونن و يا اينكه سعي نميكنن يه مانيتور جديد بگيرن به همين خاطر مجبورا با همين بسازن.......

در مورد اون پاس افلاين هم بگم من فكر كنم يه بار هم ماله پرشين بلاگ رو بسته بود.....اين كارت با هركي لج ميكنه اون رو ميبنده .....ولي چرا دوستان شما يه كارت جديد نميگيريد......ميگه اونجا به غير اين ديگه كارتي نيست!

جدیدترین ارسال ها

بالا