هر روز ، اسکریپت

websoft

Member
هر روز ، یک اسکریپت زیبا برای دانلود و توضیحات قرار داده می شود . همچنین می تونید توضیحاتی از اسکریپت های مورد علاقه ی خودتون رو که تا کنون پیدا نکردید را ارسال کنید تا پست بشه البته توجه کنید که اسکریپت ها مورد استفاده سایت های قانونی نباشند چون بیشتر اوقات Null شدشون هم پیدا نمیشه.

اسکریپت امروز : Tab آجاکس + محتوی

2n1riw9.gif

این اسکریپت با بهره گیری از آجاکس بهترین نما برای نمایش محتویات و توضیحات هر چند مختصر شما است . فقط کافی است فایل فشرده رو دانلود کنید و کد اصلی اسکریپت رو در ایندکس مورد نظر پیاده سازید و آن را به هر طور که مایلید ویرایش سازید. اگر این اسکریپت مورد توجه کاربران بود برای قرار دادن انواع دیگر این اسکرپت از همین تاپیک اطلاع دهید.

دموی اسکریپت
دانلود اسکریپت

در صورت معتبر نبودن لینک دانلود خبر دهید. ممنون

آخرین ویرایش:

soheilweb

Active Member
نه بازم کار نکرد!
فکر کنم مشکل از Isp من باشه.
به هر حال متشکرم، و منتظر بقیه اسکریپت ها ...

websoft

Member
اسکریپت دوم - تماس با ما+آجاکس و فارسی

تمام اسکریپت ها رو در همین تاپیک درج کنم فکر کنم بهتر باشه - به هر حال ... !
اسکریپت دوم - یک اسکریپت "تماس با ما" فارسی و بسیار ساده و زیباست که بر پایه ی آجاکس و سبک هست.
این اسکریپت کاملا فارسی است فقط تنظیمات زیر رو انجام بدید :

WSDmain.png

در حال فرستادن :
WSDsending.png

بعد از ارسال :
WSDsent.png

فایل های contact.php و xmlHttpRequest.php را در فولدر scripts ، اجرا کنید و کد های زیر را پیدا نمایید. با تغییر نام کدهای پر رنگ شده به دلخواه خود ، می توانید مشخصات خود را جاگذاری نمایید.
// Change the ۴ variables below

$yourName = ‘YourName‘;
$yourEmail = ‘Your Email‘;
$yourSubject = ‘Contact‘;
$referringPage = ‘http://www.yoursite.com/contact/index.php‘;

اکنون فایل ها را ذخیره کرده دوباره فشرده سازید یا در همان فایل فشرده ذخیره کنید و آپلود کنید.

دانلود اسکریپت
حجم اسکریپت : ۱۳.۳۹ کیلوبایت

آخرین ویرایش:

websoft

Member
اسکریپت سوم - یک Pop up Tooltip ساده

اسکریپت سوم – یک اسکریپت ساده برای نمایش نکته ها و دستورات جزئی و یا همان پاورقی برای یک یا چند کلمه ی مورد نظر است که فوراّ پس از قرار گرفتن ماوس بر روی آن نمایش داده می شود به این نوع اسکریپت ها Pop Up Tooltip گفته میشه که می تونید دیگر انواعشو با یک سرچ به دست بیارید. پس از دانلود اسکریپت با تغییر در supernote.html می توانید نوشته ها و چگونگی لینک دادن را مشخص کنید – فقط کافی است لینک های معینی همانند نمونه :

<a href="#demo1" class="supernote-hover-demo1">SuperNote</a>

در کلمه یا کلمات مشخص شده تعیین کنید و در قسمت : footnotes که با توضیح :

<!-- The notes themselves are implemented as footnotes in a document -->

آغاز شده نوشته و دیگر مشخصات رو تغییر بدید. همچنین برای متناسب کردن با سلیقه ی وب و صفحه ی مورد نظرتون تغییرات مورد نظر رو در supernote.css اعمال کنید.

24qic8h.gif
دانلود اسکریپت
دموی اسکریپت
در صورت معتبر نبودن لینک دانلود خبر دهید. ممنون

آخرین ویرایش:

farik

Well-Known Member
با سلام..
كار جالبي كردين...اگه بشه منم همكاري ميكنم به زودي...
خوب بايد بگم كه من دنبال اسكريپت پيغام به ياهو مسنجر(ايدي ) از طريق php ميگشتم...مثل سايت ميبو نه ولي طوري باشه كه بشه مثلا آدرس سايت رو فرستاد(خودكار از طريق php) يا اگه مثل meebo هم داشتي كه نور علي نور ميشه...ممنون...

websoft

Member
این درخواست بهتره تو مبحث اسکریپت PHP مطرح بشه - به هر حال اگر به صورت Ajax باشه در همین جا در غیر این صورت در مبحث مربوطه پست خواهد شد . ممنون

farik

Well-Known Member
با سلام مجدد بايد بگم كه اسكريپت meebo , Ajax &php هست واسه همين تو اين انجمن درخواست دادم...با تشكر...

websoft

Member
پست قبلیتون رو دوباره با دقت بیشتر خوندم - حق با شماست - منتظر باشید . . . !

websoft

Member
اسکریپت چهارم - Ajax IM

اسکریپت چهارم – مثل اینکه اسکریپت Null شده ی Meebo جایی گیر نمیاد. Clone شدش هم که همون Ajax IM هست – به هر حال Ajax IM هم اسکریپت مناسبی هست. نسخه ی های قبلی دارای ظاهری متفاوت هستند دانلود کنید. از زبان فارسی هم پشتیبانی میکنه – لازم هست که فایل زبان مرتبط رو از سایت سازنده دریافت کنید.
* تنظیمات فایل Config رو انجام بدید.
9bgish.jpg

دانلود کنید
سایت سازنده
دموی اسکریپت

دستت درد نكنه مهندس جان ممنوم ازت جالب بود ..

آقا ميگم اسكريپتي واسه يه قسمت از سايت مي خوام مثلاً ثبت سفارش ...

سفارش بدن محصولات رو همچين چيزي تو دست و بالت هست ؟

farik

Well-Known Member
با سلام..اين خوبه ولي من ميخوام يك موردي باشه كه با yahoo ارتباط داشته باشه...

مثل اینکه اسکریپت Null شده ی Meebo جایی گیر نمیاد.
داری به مردم خدمت می کنی دستت درد نکنه ولی امیدوارم اون روزی نیاد که به خاطر قرار دادن اسکریپت های نال شده تاپیکت ور قفل کنن و لینک دانلود ها رو هم بردارن
آخه برا خودم پیش اومده اومدیم به مردم حال بدیم یکی از معروف ترین اسکریپت ها رو برا دانلود گذاشتم(اطلاعات بیشتر در امضا) آخرش جای تشکرشون با خفت و خواری تاپیکم رو بستن
خیلی دلم گرفت.رفتن یه بلاگ زدم و اسکریپت هامو گذاشتم توش دیدم آره سیل تشکر ها به روم سرازیر شد اون وقت بود که فهمیدم برا کسی که قدرتو نمی دونه نباید کاری کنی
با سلام..اين خوبه ولي من ميخوام يك موردي باشه كه با yahoo ارتباط داشته باشه...
شبیه ترین اسکریپت به یاهو مسنجر alitalk هست.اگه می خوای تو وبلاگم گذاشتم

farik

Well-Known Member
با سلام..
ببخشيد..ولي من يك همچين چيزي نميخوام علي تاك رو هم دارم...ولي من يك برنامه ميخوام كه با ياهو مسنجر ارتباط برقرار كنه...با تشكر...

websoft

Member
اسکریپت پنجم - یک Prototype

اسکریپت پنجم - Prototype window ، پنجره هایی هستند که با افکت های متفاوت بر روی صفحات HTML ظاهر می شوند. قابلیت Move دارند و می توان بر اساس قابلیت این پنجره ها ، آن ها را Minimize یا Maximize کرد. اسکریپت امروز هم یک PW هست با Style متفاوت و زیبا و سبک که به راحتی هم می تونید ویرایشش کنید و Theme های مختلفی رو ، روش اجرا کنید.

f4lopw.gif

پس از دانلود اسکریپت به فولدر samples رفته نوع و سبک اسکریپت خود را پیدا کنید – برای نوشتن در صفحه ی پنجره ی اسکریپت ، با نرم افزاری چون FrontPage آن را باز کرده ، کد :
win.getContent یا foo.getContent
را پیدا کرده ، و پیغام خود را در () وارد نمایید. بعضی Sample ها متصل به صفحه ی HTML هستند که برای تغییر محتوای پنجره باید آن را تغییر داد مانند : window_key.html در فولدر samples که محتوای آن در window_key_url_content.html قرار دارد.
این اسکریپت دارای نمونه های متفاوتی است.

دموی اسکریپت – کلید Test it را کلیک کنید.
دانلود اسکریپت

آخرین ویرایش:

websoft

Member
evil_graphic ، سلام ؛
اسکریپت farsicommerce یک اسکریپت فارسی برای راه اندازی یک فروشگاه مناسب است و کاملاّ رایگان با امکاناتی متفاوت.
همچنین اگر تنها یک اسکریپت ساده برای سفارش محصولات نیاز دارید از اسکریپت ها Ticket هم میتونید استفاده کنید.
برای دریافت farsicommerce کلیک کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا