[phpNuke] نیوک آفاق هم هک شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Amir_Reza

Member
دوست عزیز لالایی بلدی چرا خوابت نمیبره!!!
شما هر موقه فرق هک شدن از سرور و هم شدن از نوک فهمیدی بیا حرف بزن کوچولو الان وقتت تموم میشه GameOver میشه ((یهنی جیش بوس لالا)) حر موقع سنت رسید بیا حرف بزن!!! افرین

هر روز شعبان یه روز هم رمضان!!!!

اینهمه نوک Aja-Evo-inp هک شده بعد از سالها اونم از سرور افاق هکه شده اون اقایی کع اینقدر خوشحاله یه کمی جستجو میکرد میفهمید افاق برای دوم هک شده از طریق سرور زیاد خشوحال نباشه!!! به امید روزی که همه چشم داشه باشن گروه قدرتمند افاق ببین وقتی B5 بیاد بیرون یعنی مرگ همه نوک ها

آخرین ویرایش:

S4DEGH

Well-Known Member
همين !؟

به اين ميگيد هك !؟

منم ميتونيم با زدن سرور برم توي SQL دست ببرم .. !!

محسن جان هم كه جزو تيم گروه Xmors هم هست گفته خودش؛ كه درصد اصلي اون سرور بوده .. !

منم رفتم حال اين مسئول سرورمون رو گرفتم تا واسه من نگه هي كه سرور امنه و ....
و مسئول سرور هم گفته يه چيزي توي مايه هاي برنامه هاي SQL manger يه همچين چيزي خودمم نفهميدم .. بوده !!

سرور هك شده .. ميگي نيوك هك شده ؟! خدا شفاتون بده ... :دي

الان من نصف سايت هايي كه مال مشهدتيم و ايران نيوك هست رو سي پنلشون دستم هست .. بخوام همه رو ميزنم .. !!! پس بگم نيوك هك شده !؟ چه ربطي داره !!

سرور زدن چه ربطي به پرتال داره .. پرتال مگه امنيت سرور رو تضمين ميكنه !؟

عجب ... :)

اگر قرار به نشون دادن امنيت پلاتينيوم هست ... ميتونيد http://www.futurenuke.com رو بزنيد !!
خودم جايزه ميدم بهتون .. !!!
باز سايت رسمي اوو ( انگليسيش ) هك شد .. !!

هر كي اداي هك داره بسم لله http://www.futurenuke.com.. :دي

Amir_Reza

Member
متاسفانه بعضی ها فکر میکنن

سرور هك شده .. یعنی نيوك هك شده ؟! خدا شفاتون بده ... :دي

خوب اومدی اینو صادق!!!
سرور زدن چه ربطي به پرتال داره .. پرتال مگه امنيت سرور رو تضمين ميكنه
از این به بغد Cpanle هک میکنیم میگیم نوک هک کردیم =))=))

بعد از 3 سال .. نشون دهنده قدرت و امنيت سرور و پرتلا هست

:oops::oops::oops::lol::lol::D

آخرین ویرایش:

far_2005

New Member
آقا فهمیدیم که می خواهی بگی ما هم بلدیم پست بدیم:lol:
اگر نیوکو زده بود الان صفحه به اون وضع نبود یک کم مربتب تر بود
میگم صادق بهرته که سرور رو عوض کنی ایناوقتی می گن امنیت این میشه ببین بعداً چی میشه

S4DEGH

Well-Known Member
میگم صادق بهرته که سرور رو عوض کنی ایناوقتی می گن امنیت این میشه ببین بعداً چی میشه
نيازي به عوض كردن نيست .. طبق گفته خود محسن .. سرور از امنيتي خوبي برخورداره .... :)

miladspy

Member
اینهمه نوک Aja-Evo-inp هک شده
بابا شما ها خیلی باحالید ! باز میگن پرتال آجا هک شده ! رو که رو نیست !.....

یک لینک بده که ثابت کنه آجا از طریق پرتال هک شده !!؟

در ضمن بذار 2 دقیقه از حرفات بگذره ! بعد بیا پستت رو ویرایش کن و آجا رو به سخنان زیبات اضافه کن ! به خدا چیزی نمیشه ! البته شاید یکی بهتون یاد آوری کرده که این رو اضافه کنید !

با تشکر از شما

D4RK-4NG3L

New Member
با عرض سلام و خسته نباشید .

در مورد گفته ی دوست عزیز The-Punisher : دوست عزیزم اگر قرار باشه که از لحاظ امنیت پورتال های ایرانی را بررسی کنیم این را مطمئن باشید که پورتال سایت آفاق جزو رده های اول هست .

دو مورد گفته ی دوست عزیزمان Amir_Reza : دوست عزیز همان طور که به خود آقا صادق هم گفتم 65 % از سرور ور 35% هم از پورتال . البته این را هم بگویم که سرور از امنیت بالایی برخوردار است .

باز هم می گویم اگر به بررسی امنیت پورتال های فارسی شده در ایران بپردازیم پورتال آفاق جزو برترینها می باشد . در ضمن خود بنده هم از همین پورتال استفاده می کنم .

هیچ پورتال یا هاست یا سروری نیست که بگوید امنیت ما 100% می باشد .

در ضمن پارسال همین موقع ها بود که سایت ایران نیوک هک شد .

mamoolhacker

Active Member
از طریق Sql پس صادق جون رو زدن
ربطی به نیوک نداشته
====
من خودم شخصا آفاق رو بهترین نیوک میدونم هم از لحاظ امنیت هم از لحاظ امکانات !
====
اما الان دیگه نوک ها به دلیل ضعف امنیتی هک نمیشن همهشون همینجوری میخورن :دی

Amir_Reza

Member
بابا شما ها خیلی باحالید ! باز میگن پرتال آجا هک شده ! رو که رو نیست !.....

یک لینک بده که ثابت کنه آجا از طریق پرتال هک شده !!؟

ببین کاری نکن که LOG سرور بیارم اینجا و خود مدیر سرور بیارم اینجا که بگم تقریبا این نوک شما سرور ما صاف کرد هر هفته به خاطر هک شدن
2روز سرور Down میشود

در ضمن بذار 2 دقیقه از حرفات بگذره ! بعد بیا پستت رو ویرایش کن و آجا رو به سخنان زیبات اضافه کن ! به خدا چیزی نمیشه ! البته شاید یکی بهتون یاد آوری کرده که این رو اضافه کنید

ببین کوچولو اول دلم سوخت براتون بعد دیدم شما ها ارزش اینو ندارید!

راستی:
رو که رو نیست !.....

این و باید به شما گفت که شب ساعت 1:30 زنگ میزنی و عوض دستت درد نکنه متلک میگی!!!!

65 % از سرور ور 35% هم از پورتال

اقای خوشحال تحویل بگیر فرق سرور با نوک فهمیدی!!!

باز هم می گویم اگر به بررسی امنیت پورتال های فارسی شده در ایران بپردازیم پورتال آفاق جزو برترینها می باشد . در ضمن خود بنده هم از همین پورتال استفاده می کنم .

حالا برو برای خودت خوش باش!!! بازم بگو نوک ما با فاروم VB حرف اول میزنه!!!

آخرین ویرایش:

S4DEGH

Well-Known Member
دوست عزیز همان طور که به خود آقا صادق هم گفتم 65 % از سرور ور 35% هم از پورتال
جات خالي چه حالي گرفتم از اين مسئول سرور كه مخ من رو ميخورد سره امنيت ..
icon_biggrin.gif

پورتال آفاق جزو برترینها می باشد .
والله اين پرتال مال آفاق نيست .. صاحبش futurenuke.com هست .. :)

و خدا رو شكر ميكنم مثل بقيه افراد نه خودم رو جزئي از اعضاي پلاتيينوم توي سايت رسمي ميدونم .. و نه اينقدر سنگ اونها رو به سينه ميزنم .. چيزي كه عيان هست .. چه حاجت به بيان هست .

از D4RK-4NG3L عزيز هم كمال تشكر رو دارم .... ممنون نظر لطفت هست ...

سيستم نيوك توسط يكي از برنامه نويساي بزرگ آمريكايي با نام مستعار Loki كه توي سايت اصلي هم هست باگ گيري و كدنويسي مجدد شده .. و به پلاتينيوم تغيير نام پيدا كردهچه بسا اينكه در نسخه جديد ممكنه از اسم پلاتينيوم به جنيسز .. يا فيوژن تغيير نام پيدا كنه .. و هر چه از پلاتينيوم هست ... از گل روي ايشون هست .. نه ما نه آفاق و نه هيچ كسه ديگه ..

پيروز باشيد ....‌:lol:

miladspy

Member
ببین کاری نکن که LOG سرور بیارم اینجا و خود مدیر سرور بیارم اینجا که بگم تقریبا این نوک شما سرور ما صاف کرد هر هفته به خاطر هک شدن
2روز سرور Down میشود

اصلا از کسایی که بدون اطلاعات حرفت مفت می زنن خوشم نمیاد !

از کی تا حالا پرتال باعث down شدن سرور میشه ؟ اونم با Flood !

در ضمن نگهبانی که ما استفاده می کنیم جدید ترین نگهبان یعنی ورژن 13 هست که مانع اینکار می شود ! در ضمن تا حالا به سایت اصلی آجا سری زدید تا ببنید چند وقت است که سایت اصلی خودش دارد با این پرتال کار می کند ؟ اصلا اون موقع می دونستی اینترنت چیه و با چه I نوشته میشه ؟

در ضمن اگر سرور سرور حسابی بود با BW 512 پشتیبانی نمی شد که flood بشه !

تازه سایت اصلی اومده لطف کنه و این را برای همه آزاد کرده ! که ای کاش نمی کرد تا تو کفش بمونید ! :D

ببین کوچولو اول دلم سوخت براتون بعد دیدم شما ها ارزش اینو ندارید!

والا همیشه افرادی که از روی خشم و ترس و .... حرف می زنند بچه محسوب می شوند و یا به قول شما : کوچولووو :lol:

والله اين پرتال مال آفاق نيست .. صاحبش futurenuke.com هست .. :smile:

و خدا رو شكر ميكنم مثل بقيه افراد نه خودم رو جزئي از اعضاي پلاتيينوم توي سايت رسمي ميدونم .. و نه اينقدر سنگ اونها رو به سينه ميزنم .. چيزي كه عيان هست .. چه حاجت به بيان هست .

از D4RK-4NG3L عزيز هم كمال تشكر رو دارم .... ممنون نظر لطفت هست ...

سيستم نيوك توسط يكي از برنامه نويساي بزرگ آمريكايي با نام مستعار Loki كه توي سايت اصلي هم هست باگ گيري و كدنويسي مجدد شده .. و به پلاتينيوم تغيير نام پيدا كردهچه بسا اينكه در نسخه جديد ممكنه از اسم پلاتينيوم به جنيسز .. يا فيوژن تغيير نام پيدا كنه .. و هر چه از پلاتينيوم هست ... از گل روي ايشون هست .. نه ما نه آفاق و نه هيچ كسه ديگه ..

بله !

تا قبل هک شدن هرکسی هر چی می گفت میگفتید afagh.biz ! بسم الله ... هک کنید :lol:

حالا که هک کردن ! مال ما نیست ! برید سایت صاحبش رو هک کنید ! اونم که هک کنن لابد میان میگین سرور سایت اصلی مال صاحبش بود ! برید صاحبش رو گیر بیارید :-?

خندم میگیره از این همه ادعا !

The-Punisher

New Member
دوست عزیز لالایی بلدی چرا خوابت نمیبره!!!
شما هر موقه فرق هک شدن از سرور و هم شدن از نوک فهمیدی بیا حرف بزن کوچولو الان وقتت تموم میشه GameOver میشه ((یهنی جیش بوس لالا)) حر موقع سنت رسید بیا حرف بزن!!! افرین

هر روز شعبان یه روز هم رمضان!!!!

اینهمه نوک Aja-Evo-inp هک شده بعد از سالها اونم از سرور افاق هکه شده اون اقایی کع اینقدر خوشحاله یه کمی جستجو میکرد میفهمید افاق برای دوم هک شده از طریق سرور زیاد خشوحال نباشه!!! به امید روزی که همه چشم داشه باشن گروه قدرتمند افاق ببین وقتی B5 بیاد بیرون یعنی مرگ همه نوک ها

پسرم کی بتو اجازه داد با بزرگترت اینطوری حرف بزنی ؟ تو برو اول پستونک تو بردار بعد بیا اینجا و زر بزن راست گفتن میمون هرچی زشت تر باشه ادا و اطوارش هم زیاد تره
245.gif
تو دیگه همینجا Zipped

پيروز باشيد ....‌:lol:

منظورت کیه که سنگ سایت اصلی را به سینه میزنه ؟ جواب میخام

پس این افاقی که میگید حتمی از بیخ بوته سبز شده که مال شما نیست
55.gif

من به این کاری ندارم که چه کسی کد نویسی کرده اینو همه میدونن و کاری به اسم های بعدیش هم ندارم من فقط میگم که هیچ سیتمی امنیتش 100% نیست و ادعای مفت هم نکنن یاحق

Amir_Reza

Member
اصلا از کسایی که بدون اطلاعات حرفت مفت می زنن خوشم نمیاد !

از کی تا حالا پرتال باعث down شدن سرور میشه ؟ اونم با Flood !

حیف که سایت تاتون 2بار به .... رفته و مدیر سرور بدون اینکه کسی بفهمه درست کرده!!! این اخری هم رو سرور فرشید بودید هک شده!

میگم نمی فمی یعنی نمی فهمی دیگه!!! ببین بابا بزرگ اگه حرف نزنی نمگین لال از دنیا رفتی ها!!!

در ضمن اگر سرور سرور حسابی بود با BW 512 پشتیبانی نمی شد که flood بشه

جواب ابلحان خاموشیست!!!

قبل هک شدن هرکسی هر چی می گفت میگفتید afagh.biz ! بسم الله ... هک کنید

اخی!!!! تا اونجایی که من میدونم شماها یه دستمال گرفتید دستتون افتادید به جون مدیر سایت های خارجی!!!
میگم نمیفهمید یعنی نمیفهمی دیگه برو تحقیق بفهمن که مدیر های نوک پلاتیونم فارسی هم اکنون مدیر
انجمن futurenuke هستن که شما ها با 100 تا از اون دستمال ها هم نمیتونین باشین شاید یه الیاسی بیاد شبیه مدیر شما شه !!!

:tavajo: هر چند قرار بود من چیزی نگم!!! ولی مثل اینکه شما ها ............................... Im So Sorry :cry:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در مورد گفته ی دوست عزیز The-Punisher : دوست عزیزم اگر قرار باشه که از لحاظ امنیت پورتال های ایرانی را بررسی کنیم این را مطمئن باشید که پورتال سایت آفاق جزو رده های اول هست .

دو مورد گفته ی دوست عزیزمان Amir_Reza : دوست عزیز همان طور که به خود آقا صادق هم گفتم 65 % از سرور ور 35% هم از پورتال . البته این را هم بگویم که سرور از امنیت بالایی برخوردار است .

ali-msh

Member
سلام دوستان

البته زیاد راضی نیستم تو این تاپیک شرکت کنم ، اما خوب چرا باز دارید با هم بحث الکی میکنین آفاق هک شد حالا از هر طریقی چیز دور از انتظاری نیست به نظر هم میاد که مشکل از سرور بوده ، مشکل که چه عرض کنم بالاخره به دیتا بیس دسترسی داشتن ،

نمیدونم والا اگه شما چه این طرفی ها چه اون طرفی اگه دم از امنیت میزنید خوب بیاید یه تاپیک باز کنید در مورد امنیت صحبت کنیم ، سیستم ها رو از لحاظ امنیتی آنالیز کنیم ببینیم کی چی کار کرده
هر کس برای حرفش دلیل منطقی بیاره

فکر کنم پیشنهاد خوبی باشه البته اگه بخواین بچه بازی نکنین وگرنه که ادامه دارد . . . .

Amir_Reza

Member
پسرم کی بتو اجازه داد با بزرگترت اینطوری حرف بزنی ؟ تو برو اول پستونک تو بردار بعد بیا اینجا و زر بزن راست گفتن میمون هرچی زشت تر باشه ادا و اطوارش هم زیاد تره تو دیگه همینجا Zipped

ای بابا اگه بزرگتری نه اصلا اگه مردی چرا به یوزر خودت نمیای !!!

در مورد اینکه میمون هرچی زشت تر باشه ادا و اطوارش هم زیاد تره تو دیگه همینجا Zipped

تو اینه کمی دقت کنی خودتو میبینی که از میمون بدتری !!!

پس این افاقی که میگید حتمی از بیخ بوته سبز شده که مال شما نیست
من به این کاری ندارم که چه کسی کد نویسی کرده اینو همه میدونن و کاری به اسم های بعدیش هم ندارم من فقط میگم که هیچ سیتمی امنیتش 100% نیست و ادعای مفت هم نکنن یاحق

این افاق که مال ماست بعضی ها چشم دیدنش و ندارن!!!

تو که لالایی بلدی چرا خوابت نمیبره!!! به خودتون بگید نه به ما!!!!

D4RK-4NG3L نوشته اصلی ارسال شده توسط

در ضمن پارسال همین موقع ها بود که سایت ایران نیوک هک شد

آخرین ویرایش:

miladspy

Member
احساس می کنم جواب کسی که هیچ اطلاعاتی درباره ی پرتال ما نداره و همینطوری از روی رفاقت با کسی دیگر نا عادلانه سخن میگه رو ندم بهتره !

مخاطبان خودشان عقل دارند ! پس میگم

عاقلان دانند...

Amir_Reza

Member
احساس می کنم جواب کسی که هیچ اطلاعاتی درباره ی پرتال ما نداره و همینطوری از روی رفاقت با کسی دیگر نا عادلانه سخن میگه رو ندم بهتره

پس خودت داری چی کاری میکنی میگن دزد خودشو نشون میده اینه ها!!!

icon_atten2.gif

D4RK-4NG3L نوشته اصلی ارسال شده توسط

miladspy

Member
پس خودت داری چی کاری میکنی میگن دزد خودشو نشون میده اینه ها!!!

میگم از الکی حرف می زنید ! من دارم از حق پرتالی که خودم بر روش بیش از اونی که باید ، کار کردم دفاع می کنم !

ولی شما چی ؟ آیا شما تا به حال یکبار فایل config.php پرتال آجا یا اصلا آفاق را باز کردید که اینگونه سخن می گویید ؟

از اینکه جواب حرف های تهی شما را میدهم برای خودم متاسفم !

بنده دیگر هیچ جوابی ندارم !

موفق و پیروز باشید

mamoolhacker

Active Member
امیر رضا جون خودتو کنترل کن !
========

الان اگه مبحث هاستینگ بود 200 تا مدیر اینجا کشیک میدادن چی شد؟!
مجید انلاین هم فقط رو بحث هاستینگ کنترل داره اونم از صرقه سری پرشین سرویزه مگه نه ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا