نیاز حیاتی به دعوتنامه پرشین گیگ

نوشابه

New Member
فروش فوق العاده
CD هاي مترجم پارس 2.5 و مترجم پديده 8
100% تضميني و كار كن
((تمام سي دي ها با كرك مي‌باشند))

---- مترجم پارس 2.5 (در 38 رشته تخصصي) + كرك (در 1 CD)
قيمت: فقط 5000 تومان

توضيح: سي دي مترجم پارس آخرين نسخه موجود در بازار نسخه 2.5 و در 38 رشته تخصصي + رشته عمومي در یک سي دي عرضه مي‌گردد. البته قسمت تلفظ آن حذف شده و در یک سی دی عرضه می شود
همراه با راهنماي نصب برنامه به زبان فارسي

---- مترجم پديده 8 (در 38 رشته تخصصي) + كرك (در 1 CD)
قيمت:رایگان

توضيح: سي دي مترجم پديده آخرين نسخه موجود در بازار نسخه 8 و در 38 رشته تخصصي مي‌باشد.

(قابل نصب در تمام ويندوزها و همچنين كرك 100% تضمين شده)
در صورت درخواست تخفيف نيز داده خواهد شد (خريد سي دي كلي يا جزئي)

توجه توجه توجه:
1) دوستان عزيزي كه با ما تماس مي‌گيرند، حتماً يك شماره تلفن ثابت منزل يا محل كار خود را برايمان ارسال دارند. متأسفانه بعضي از دوستان شماره موبايل مي‌دهند كه يا در درسترس نيست يا اينكه خاموش است و يا اينكه آنتن نمي‌دهد.
2) آدرس منزل يا محل كار خود را حتماً به فارسي برايمان ارسال داريد.
4) دوستان شهرستاني در صورت تمايل به خريد سي دي ها تقاضاي نوع سي دي و تعداد آن را به صورت پیغام خصوصی به ما ارسال دارند. به محض مطلع شدن ما از خريد شما عزيزان يك پیغام برای شما ارسال مي‌شود كه حاوي شماره حساب بانكي است. شما مي‌بايستيكه به شماره حساب فوق مبلغ سي دي توافق شده را واريز كرده و از فيش پرداختي يك اسكن گرفته و يك بار ديگري به آدرس ايميل ما ارسال داريد. به محض مطلع شدن ما از پرداخت فيش واريزي به حساب، اينجانب در همان روز با پست پيشتاز (البته رايگان) محموله سي دي ها برايتان ارسال خواهد شد.
لازم به ذكر است كه آدرس دقيق منزل همراه با كد پستي منزل و تلفن منزل را حتماً برايمان ارسال داريد.
تلفن تماس:09155515868
ایمیل:[email protected]

Hojjat-call

Member
يكي بياد اينجا رو جمع كنه ! بابا مگه اينجا مكان تبليغ سايت يا وبلاگ يا يك محصوله ؟ واقعا كه .

هر كسي هم كه دعوت نامه ميخواد بره توي تاپيك مخصوص خودش مطرح كنه من يكي يكي براي همشون ميفرستم ولي بي زحمت ديگه از اين كارا نكنين .

خيلي ممنون @

sh_p1385

New Member
سلام به دوستان لطفايك دعوتنامه پرشين گيگ براي من بفرستيد

نياز شديد دارم

ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا