نکاتی درباره طراحی دکور فروشگاه لباس

شاید دیگر دوران استفاده از قفسه های عمودی و افقی ساده و معمولی گذشته باشد. برای اینکه بتوانید دیزاین فروشگاه کفش مردانه خود را به شکلی زیبا و جلوه ای خاص به مخاطبان نشان دهید. باید از نکات حرفه ای دکوراسیون داخلی فروشگاه کفش استفاده کنید. یکی از این نکات، استفاده از حجم های متفاوت است!


همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، در این دکور فروشگاه کفش خبری از یک قفسه افقی با ده ها جفت کفش نیست. در این دکوراسیون، حجم ها از جای خود بیرون آمده و ظاهری جدید را برای فروشگاه رقم زده اند. البته اگر کمی بیشتر دقت کنید، مشاهده می‌شود که رنگ کفش ها با رنگ دیوار و پس زمینه همخوانی مناسبی را دارد. همینطور نور پردازی آن نیز به همین صورت است.


همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید، در این دکور فروشگاه کفش خبری از یک قفسه افقی با ده ها جفت کفش نیست. در این دکوراسیون، حجم ها از جای خود بیرون آمده و ظاهری جدید را برای فروشگاه رقم زده اند. البته اگر کمی بیشتر دقت کنید، مشاهده می‌شود که رنگ کفش ها با رنگ دیوار و پس زمینه همخوانی مناسبی را دارد. همینطور نور پردازی آن نیز به همین صورت است.


نکته بعدی برای طراحی دکور کفش فروشی مردانه، افزایش ارزش کفش هاست! منظور از این صحبت این است که دیگر قرار نیست در هر یک متر قفسه ۷ یا ۸ جفت کفش قرار داده شود. ارزش کفش های فروشگاهتان را بالا برده و هر کدام را در فاصله مکانی مناسبی نسبت به دیگر کفش ها قرار دهید. در دکور پشت شیشه این مغازه (عکس فوق) این موضوع را مشاهده میکنید که کفش ها در فواصل مکانی مناسبی نسبت به یکدیگر قرار گرفته اند.


منبع: شرکت معماری و دکوراسیون داخلی تهران دیزاین سنتر
 

جدیدترین ارسال ها

بالا