نياز مبرم در مورد طراحي فرم:

marshal472

New Member
دوستان سلام.من ميلاد عضو جديد اين فرم هستم و اميدوارم در کنار شما بزرگواران بتونم مفيد واقع بشم.در ابتدا يه مشکل دارم که مي خوام دوستان حرفه ايم برام برطرف کنن.
1- اول اينکه من يه سايت شخصبي دارم مي زنم و تو قسمت contact me(يا همون ارتباط بامن)مي خوام يه فرم بزارم با مشخصات زير:
نام و نام خوانوادگي:
ايميل:
وب:
متن پيام
که وقتي متن پيام و مابقي فيلد ها رو پر مي کنه به ايميل شخصي من فرستاده بشه و ضمنا وقتي پستش با موفقيت ارسال شد يه پيام هم در همون جا به خودش بده.هاستي که خريدم phpرو هم ساپورت مي کنه.ممنون ميشم
فعلا خدانگهدار
:)

marshal472

New Member
آقا دمتون گرم
خدا وکيلي کفم بريد
آب در کوزه و ما کرد سايت هاي ديگه مي گشتيم:
آقايyterror دمت گرم

marshal472

New Member
اقا خيلي کارت دسته
فقط يه سوال ديگه هم داشتم
در مورد نصب phpهم اگه ميشه توضيحي بدين ممنون ميشم

Parham

Active Member
نصب Php ؟ منظور شما چی‌ هستش ؟ این امکان به صورت معمول از طرف هاست ها فعال هستش و شما میتونید فایل هایی‌ که با زبان php هستند را اجرا کنید ...

justin

Member
شما نیا به نصب پی اچ پی ندارین...رو سرورتون نصب هست و فقط شما باید فایلهای پی اچ پی رو آپلود کنین

justin

Member
از هر جایی که سیستم مدیریت محتوا رو میگیرین طریقه نصب اون سیستم رو توضیح داده ( اگه فارسی باشه که چه بهتر)

من پیشنهاد میکنم سیستم خودتونو نیوک انتخاب کنین و از سایت : www.irannuke.com بگیرین که راهنمای فارسی هم داره...

یا از سیستم e107 استفاده کنین و اون رو از http://www.e107.webshahr.com بگیرین که اونم راهنمای فارسی داره...

هر دوتاشم نصب مشکلی نداره و تا اونجا که من میدونم بعده آپلود کار زیادی نباید انجام بدین...

موفق باشین...

جدیدترین ارسال ها

بالا