نياز به طراحي 3 وب سايت

persanco

New Member
اين شركت نياز به طراحي 3 وب سايت دارد. از برنامه نويسان و طراحان سايت دعوت به همكاري مي شود.
براي اطلاعات بيشتر به سايت www.persanco.ir مراجعه كنيد.
فرصت فقط تا 5 آذر

bebe

Member
اگر خواستید تیم ما در خدمته با نازل ترین قیمت براتون انجام میدیم

bebe

Member
عزیزم برای طراحی سایتتون شما میگی اول 2000 تومان بریزید به این حساب تا اسناد براتون بفرستیم واقعا عجیبه من تا حالا این مدلش رو ندیده بودم
در هر صورت اگر خواستید به من بگید تا ادرس دفتر رو در کرج بهتون بدم تا بیاین و صحبت کنیم

isat

Member
عزیزم برای طراحی سایتتون شما میگی اول 2000 تومان بریزید به این حساب تا اسناد براتون بفرستیم واقعا عجیبه من تا حالا این مدلش رو ندیده بودم

منم ندیده بودم
ولی اگه خواستین با ما هم تماس بگیرید ماهم تماس بگیرید تیم ما هم اینکارو براتون انجام میتونه بده
[email protected]

1p30

Member
اگه کلاه برداری هست این روش ها خیلی قدیمی شده!!
اگه کار حرفه و تخصصی هست ما در خدمت هستیم
موفق باشید

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
خوب بود آدرسی تلفنی چیزی .... می زاشتی تو سایت تون

در صورت تمایل در خدمتیم ؛ قیمت و نمونه کار در سایت شرکت راهکانوین هست .

تلفن : 09123464312 آهی

persanco

New Member
دوستان
ممنون از نظرات شما.
با اعلام اتمام مدت شركت در اين مناقصه

دليل در يافت 2000 تومان اين بود :

1- ما يك مناقصه برگزار كرديم و پيشنهادات رو با توجه به اسناد ارسالي بررسي كرديم. و در مناقصات معمولاً هزينه اي بابت شركت در مناقصه دريافت ميشه و همچنين يك ضمانت انجام كار ( مثلاً وجه نقد و يا تضمين هاي بانكي ) كه پس از انتخاب پيمانكار تضمين بقيه پيشنهاد دهندگان فوراً عودت داده ميشود. ولي وجه شركت در مناقصه قابل بازگشت نيست.
ما نيازي ننديديم كه تضمين را دريافت كنيم اما هزينه شركت در مناقصه را دريافت كرديم.

2- سرمايه گذاري كه با ما قرارداد بسته ايراني نيست لذا ما بايد اسناد و پيشنهادات را ترجمه و براي ايشان ارسال كنيم. كه اين هزينه همان 2000 تومان بوده. چراكه اگر قرار بر اين بود كه هر پيشنهادي بررسي - ترجمه و ارسال شود شايد حجم كاري بسياري را مي طلبيد.

ضمناً دليل قرار ندادن آدرس و تلفن هم روشن است : چراكه بعضي از دوستان پس از مشاهده آدرس و تلفن اقدام به مراجعه حضوري و يا تماس تلفني مي نمايند كه فقط وقت گير بوده چراكه هر پيشنهادي مي بايست كتبي و اعلام قيمت بصورت محرمانه انجام ميگرفت. در ضمن توجه داشته باشيد كه ما تا چندين روز بايد پاسخگوي تعداد زيادي از بازاريابان مختلف مي بوديم.
البته پيدا كردن آدرس و تلفن ما هم چندان دشوار نبوده همانطور كه با وجود عدم نمايش اين اطلاعات در آگهي باز هم برخي از افراد اقدام به مراجعه حضوري - تماس تلفني و ارساي sms كردند.

در هر صورت از شما متشكريم.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا