نياز به اسكريپت موتور جستجو

elecit

Member
يه اسكريپت موتور جستجو مي خوام . مثل پارسيك ! www.parseek.com
كي مي تونه راهنمايي كنه ؟
نوشتن همچين برنامه ايي چطوره ؟

bebe

Member
www.serch.ir
رو من دارم
یه دایرکتوری مثل سایت لینک دات ای ار هم داره قوی تر از اون
هم با دایرکتوری میفروشم هم بدون دایرکتوری هرکی خواست به این ای دی پی ام بده
mansour_sat4ir

funpatogh

New Member
اینجا بیشتر اسکریپت نشون آدم میدند که حسرت بخوری چیزی بهمون نمی دید که!

shnoit

Well-Known Member
اسکریپت سایت serch.ir (قسمت جستجوگر سایتها) رو من دارم.
رایگانش هم تو نت هست. خودمم توی گوگل پیدا کردم.
خواستین بگین تا براتون بزارم.

آخرین ویرایش:

b_php

New Member
دوست عزیز اگه این اسکریپت رو دارید خب پیوست کنید تا همه دانلود کنند

shnoit

Well-Known Member
بفرمائید اینم فایل.
فقط طراحی اولیه خودش خیلی خیلی ساده هست. میتونین فایلهای header_search.php و footer_search.php رو مطابق با سلیقه خودتون طراحی کنین.
موفق باشین.

پیوست ها

• websearch.zip
    53 کیلوبایت · بازدیدها: 112

freelearn

Banned
جستجوگر کامل گوگل

سلام دوستان،
بعضی از دوستانی که این اسکریپ ها رو دارن دیگه زیادی دارن لوس میشن.... (تماس بگیرید). !!!!!!!!!!!!!!! واقعا که.
بنده مدتی پیش با اسکریپتی آشنا شدم که روال کاریش مشابه گوگله ولی محیط کاریش کمی گرافیکی تره.

دوستان پیشنهاد بنده اینه که دنبال این جور سیستم هایی نرید؟ واسه اینکه برای راه اندازی همچین سیستمی نیاز به فضای زیاد و پهنای باند بسیار بسیار زیادی نیازمندید که هزینش..... البته باید یه سرور اختصاصی خریداری نمائید که دیگه حرفشم نزن...
برای مثال سایت میهن بلاگ دات کام سه تا سرور اختصاصی داره؟ تازه این کوچیکترین ایناست ویا سایت بلاگفا ماهانه بیش از 4 میلیون تومان کرایه بابت سرورش میده؟!؟!؟!!؟!
*** البته با فضای کم و پهنای کم هم میشه که دو روزه تموم میشه که دیگه مجبورید.... برید 10 سال کارگری کنید تا بتونید دوباره راه اندازیش کنید...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
و امــــــا اسکریپتی که گفتم.............................
این اسکریپت دارای امکانات زیادی از جمله:
- کنترل پانل مجهز !
- قابلیت کنترل تمامی قسمتهای اسکریپت
- قابلیت اضافه کردن تبلیغات
- قابلیت جستجوی وب، عکس، خبر، مقاله، ویدئو و... که امکان مدیریت این ها هم وجود داره
- قدرت گرفته شده از php & MYSql
- دارای سیستمی برای مخفی نگه داشتن لینک ها !
- قابلیت اضافه کردن آدرس جدید
- سیستم آمار گیری دقیق
- 4 قالب شیک و زیبا
و...
این سیستم روی لوکال نصب نمی شه چون نیاز به SSL داره که در صورت راه اندازی باید خریداری بشه که قیمتش حدود 150 هزار تومان هستش.

---------------------------
DownLoad
حجمش حدود 1.5 مگابایت.....
لینک مستقیمش رو ندارم ولی تو آدرس http://FreeLearn.Blogfa.com هستش که می تونید دانلودش کنید.

اگه مشکلی بود بگیــــــــــــــــــــد.

آخرین ویرایش:

shnoit

Well-Known Member
سلام دوستان،
بعضی از دوستانی که این اسکریپ ها رو دارن دیگه زیادی دارن لوس میشن.... (تماس بگیرید). !!!!!!!!!!!!!!! واقعا که.
بنده مدتی پیش با اسکریپتی آشنا شدم که روال کاریش مشابه گوگله ولی محیط کاریش کمی گرافیکی تره.

دوستان پیشنهاد بنده اینه که دنبال این جور سیستم هایی نرید؟ واسه اینکه برای راه اندازی همچین سیستمی نیاز به فضای زیاد و پهنای باند بسیار بسیار زیادی نیازمندید که هزینش..... البته باید یه سرور اختصاصی خریداری نمائید که دیگه حرفشم نزن...
برای مثال سایت میهن بلاگ دات کام سه تا سرور اختصاصی داره؟ تازه این کوچیکترین ایناست ویا سایت بلاگفا ماهانه بیش از 4 میلیون تومان کرایه بابت سرورش میده؟!؟!؟!!؟!
*** البته با فضای کم و پهنای کم هم میشه که دو روزه تموم میشه که دیگه مجبورید.... برید 10 سال کارگری کنید تا بتونید دوباره راه اندازیش کنید...
مثل اینکه دقبقا" لینک دانلود بالای مطلب شما قرار داشت هااااا !!:shock:
در ضمن برای راه اندازی موتور جستجوگر با این اسکریپت دیگه نیازی به گرفتن سرور و پهنای باند خیلی بالا ( به قول خودت) نداره.
چرا ؟
چون از بانک خود گوگل استفاده میکنه و لینکهاشم شبیه همونه.
اگه سورس فایها رو نگاه کنی متوجه میشین.
توضیحات شما ،در ضمینه وبلاگ دهی برای عموم درست تره!:). یعنی سایتهایی که که کاربران وبلاگ ارائه میدن. چون اونها باید پهنای باند بالا داشته باشن تا ترافیکی برای کاربران پیش نیاد. نه همچین اسکریپتهایی.
موفق باشین.:wink:

آخرین ویرایش:

shnoit

Well-Known Member
اینم یه لینک دیگه همراه با توضیحات. همین الان شانسی دیدمش گفتم لینک رو براتون بزارم:
http://www.mihalism.com/mihalism-web-search
راستی یه چنتا اسکریپت دیگه هم توشه که فکر کنم نگاه کردنشون بدک نباشه.
موفق باشین.

YTERROR

Active Member
سلام

این سیستم رو دو سال پیش من برای یک سایت به نام کاکتوس نوشتم که از چند موتور بزرگ مانند گوگل و یاهو و آل ویستا و ام اس ان اطلاعات رو دریافت می کرد و به این دوستمون یکسال پیش با هزینه خیلی پایینی دادم و ...... و امرزو برای دانلود عموم در این پست پیوست کردم

موفق و پیروز باشید

پیوست ها

• search.zip
    562.9 کیلوبایت · بازدیدها: 80

جدیدترین ارسال ها

بالا