نمونه كار فتوشاپ

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ghodrati

Member
يكي از دوستان يه آدرس داده بود براي انواع فونت كه تو يه قسمت ديگه اون سايت طراحي فتوشاپ هم هست. اين آدرسش:

اينم يه نمونه از كاراش:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ghodrati

Member
رفتم بقيه كارهاش رو هم ديدم از اينا كه من گداشتم خيلي بهترن.
پيشنهاد : اونايي كه تو كار آموزشن ميتونن از اين سمپلها بذارن و بقيه رو هم بلد كنن.

جالب بود ولي اگر دقت كنيم ميبينيم كه كار ساده اي هست ولي ابتكار و سليقه به خرج داده موفق باشيد

ghodrati

Member
من فكر ميكنم براي اينجور كارها قبل از اينكه يك فتوشاپ كار باشي بايد يه گرافيست (دستي) باشي. مثلا اون كار ترسناك كه آقا بابك ساطلي تو دو دقيقه انجام داده بود. شايد ايشون يه گرافيكيستي باشه كه بدون كامپيوتر هم ميتونه بهتر از اينكارو انجام بده.
يعني بايد بتوني جزئيات طرح رو تو ذهن خوب پياده كني و از اول تصوير نهايي رو ببيني بعد دستت هم توانايي انجام اون كار رو داشته باشه بعد با كامپيوتر پيادش كني!
نتيجه وحشتناك :يعني ما بيخيال شيم بريم كلاسهاي طراحي و نقاشي و گرافيك.
نظر شما چيه؟

ARTA_ADOBE CO

Active Member
البته اگه كار خفن ميخواي انجام بدي پيه اين كلاس ها را هم بايد به تنت بمالي

ghodrati گفت:
من فكر ميكنم براي اينجور كارها قبل از اينكه يك فتوشاپ كار باشي بايد يه گرافيست (دستي) باشي. مثلا اون كار ترسناك كه آقا بابك ساطلي تو دو دقيقه انجام داده بود. شايد ايشون يه گرافيكيستي باشه كه بدون كامپيوتر هم ميتونه بهتر از اينكارو انجام بده.
يعني بايد بتوني جزئيات طرح رو تو ذهن خوب پياده كني و از اول تصوير نهايي رو ببيني بعد دستت هم توانايي انجام اون كار رو داشته باشه بعد با كامپيوتر پيادش كني!
نظر شما چيه؟

ميشه بگيد كدوم كار آقا بابك رو ميگيد ؟

ghodrati

Member
majid_enter گفت:
ghodrati گفت:
نظر شما چيه؟

ميشه بگيد كدوم كار آقا بابك رو ميگيد ؟

تو صفحه دوم اين تاپيك گذاشته:
http://forum.majidonline.com/viewtopic.php?t=14509
اونايي كه سپنتا باهاش تاپيك رو شروع كرده به نظر مياد خارجي باشه اما براي نظر من هم يك نمونست و مطمئنا اگه آقا بابك و يا دوستان ديگه هم به جاي دو دقيقه ؛ چهار دقيقه وقت بذارن بهتر از اونا رو ميتونن انجام بدن.

ghodrati

Member
سلام
ورودت مبارك
اگه اون بالاي صفحه رو قسمت مشخصات كليك كني فرمي رو بهت ميده كه اول موقع ثبت نام پركردي اونجا خيلي كارا ميتوني بكني.
ولي بايد دقت كني دستورات مجيد آنلاين رو به دقت اجرا كني مثلا راجع به لوگو كه ميگه حجمش 10 كيلو بايت بيشتر نشه؛ نبايد بشه و طول و عرضش هم نبايد حتي يك پيكسل بيشتر از اوني باشه كه ميگه.
موفق باشي

spsgorgan

Active Member
چه امضايي آخه مثل SPS من . اگه اينجوري ميخواي همون طوري كه بچه ها گفتند بايد به بخش مشخصات بري و در بخش مربوطه هرچي ميخواي بنويسي و يا عكس داري بزاري .

ali.joker

New Member
سلام به همه دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه یه کار بارتون میزام لطفا نظر بدید چون من تازه این کارو شروع کردم.مرسی

پیوست ها

• golsa34.jpg
    golsa34.jpg
    547.2 کیلوبایت · بازدیدها: 8
آخرین ویرایش:

Saeed

Well-Known Member
دوست عزیز از بالا آوردن تاپیک های قدیمی خوداری کنید !! ممنون :rose:

برای نظرخواهی طرحتون هم یه تاپیک جدید ایجاد کنید ...

قفل

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا